رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 9 اسفند 1397 - 20:42
  • کد خبر : ۴۰۲۳
  • چاپ خبر : پیروزی در خانه؛ آخرین شانش مریوان برای صعود به سوپر لیگ والیبال ایران

پیروزی در خانه؛ آخرین شانش مریوان برای صعود به سوپر لیگ والیبال ایران

در سالن 1200 نفری تیم راه یاب ملل مریوان پس از پیروزی مقابل تیم شهداب یزد، مقدمات صعود به سوپر لیگ والیبال باشگاه های کشور را فراهم کرد.

  تیم والیبال راه یاب ملل مریوان در دور برگشت مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ دسته یک والیبال ایران ، به حریفش باخت تا تکلیف صعودش را در دیدار سوم مشخص کند.    ———————————— به گزارش یاریزان؛ دیدار دوم دو تیم شهداب یزد و راه یاب ملل مریوان در مرحله سوم پلی آف لیگ دسته […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

تیم والیبال راه یاب ملل مریوان در دور برگشت مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ دسته یک والیبال ایران ، به حریفش باخت تا تکلیف صعودش را در دیدار سوم مشخص کند.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان؛ دیدار دوم دو تیم شهداب یزد و راه یاب ملل مریوان در مرحله سوم پلی آف لیگ دسته اول والیبال ایران کشور روز پنجشنبه در  یزد برگزار شد.

دیدار اول دو تیم با میزبانی راه یاب ملل مریوان برگزار شد و مریوانی ها موفق به کسب پیروزی شدند. در دیدار دوم اما شهداب یزد با نتیجه سه بر صفر به پیروزی رسید.

تیم میزبان که از حمایت هواداران خود بهرمند بود، در ست اول با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ به پیروزی رسید و در ست های دوم و سوم با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ حریف خود را شکست داد.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

به این ترتیب تکلیف دومین تیم صعود کننده به دیدار سوم دو تیم کشیده شد. این دیدار ساعت ۱۵:۳۰ روز دوشنبه ۱۳ اسفند در سالن زاگرس مریوان برگزار خواهد شد.

 


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی