رفتن به بالا
  • یکشنبه - 10 مرداد 1400 - 16:02
  • کد خبر : ۱۱۲۳۱
  • مشاهده :  687 بازدید
  • چاپ خبر : هیات ژیمناستیک آذربایجان‌غربی رتبه عالی و نخست کشور را کسب کرد
بر اساس ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹؛

هیات ژیمناستیک آذربایجان‌غربی رتبه عالی و نخست کشور را کسب کرد

رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد گفت: ۱۵ میلیارد ریال اعتبار برای بهبود و ساماندهی وضعیت سالن و تجهیزات رشته ژیمناستیک این شهرستان اختصاص یافت. به گزارش یاریزان؛ قرنی مصطفی پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرگزاری ایرنا افزود: پیش بینی شده است این مبلغ بابت مرمت و بازسازی قسمتی از ساختمان، پیست سالن و همچنین تجهیزات رشته ترامپولین هزینه شود.

رییس هیات ژیمناستیک آذربایجان‌غربی گفت: این هیات در ارزیابی فدراسیون، رتبه عالی کشوری را طی سال ۱۳۹۹ به خود اختصاص داد.

تبلیغ کانال کاریابی و استخدامی فرصت شغلی شغل پیدا کردن ایلام آذربایجان غربی کردستان کرمانشاه تهران

رییس هیات ژیمناستیک آذربایجان‌غربی گفت: این هیات در ارزیابی فدراسیون، رتبه عالی کشوری را طی سال ۱۳۹۹ به خود اختصاص داد.

به گزارش یاریزان؛ نادر مدنی در تشریح این خبر گفت: بر اساس ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ فدراسیون ژیمناستیک از هیات‌های استانی، هیات آذربایجان‌غربی با کسب یک‌هزار و ۴۳ امتیاز و رتبه « عالی » در جمع هیات‌های درجه یک کشور قرار گرفت.

وی گفت: برگزاری دوره‌های آموزشی مربیگری و داوری و ارتقای درجات، اعزام به دوره‌های آموزش داوری و مربیگری، برگزاری مسابقات مختلف مجازی و حضوری در رشته‌های مختلف ژیمناستیک از جمله ترامپولین، ایروبیک، ژیمناستیک هنری، ژیمناستیک فورآل، آکروژیم و ریتمیک در دو بخش پسرا و دختران از جمله شاخص‌های ارزیابی شده توسط فدراسیون است.

رییس هیات ژیمناستیک آذربایجان‌غربی ادامه داد: موفقیت ورزشکاران استان در مسابقات بین‌المللی و کشوری نیز از دیگر شاخص‌های مثبت استان در این ارزیابی بوده است که در سال گذشته کسب مقام سوم انفرادی مسابقات جهانی و مجازی ترامپولین در کشور مکزیک، کسب رتبه سوم تیم عطریات افشار ارومیه در مسابقات کشوری آکروژیم دختران و کسب رتبه دوم مسابقات کشوری آکروژیم پسران از این جمله است.

مدنی افزود: از دیگر شاخص‌های ارزیابی فدراسیون، میزبانی استان آذربایجان‌غربی از اردوهای تیم ملی آکروژیم و ترامپولین و همچنین میزبانی استان از مسابقات کشوری ژیمناستیک هنری که با حضور بیش از ۲۸۰ ورزشکار از سراسر کشور که سه تیم ارومیه، مهاباد و اشنویه به عنوان نمایندگان استان در دو بخش پسران و دختران نیز حضور داشتند، می‌توان اشاره کرد.

وی گفت: در بخش فعالیت‌های فرهنگی نیز نمایش آرشیو عکس‌های پیشکسوتان ژیمناستیک و برگزاری چالش‌های مجازی در شرایط کرونایی انجام گرفت.
مدنی در خصوص برنامه‌های آتی هیات نیز گفت: در حال حاضر برای حضور در مسابقات ترامپولین و ژیمناستیک هنری بزرگسالان و جوانان کشور که با هدف انتخابی تیم ملی و احتمالا در شهریورماه برگزار خواهدشد، آماده می‌شویم و یکی دیگر از برنامه‌های این هیات حضور در المپیاد ورزش نخبگان در رده سنی نوجوانان است.
هیات ژیمناستیک استان آذربایجان‌غربی در ارزیابی فدراسیون در سال ۱۳۹۸ نیز رتبه برتر کشوری را از آن خود کرد.

 

------------------------------------


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه