رفتن به بالا
  • شنبه - ۵ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۶
  • کد خبر : ۱۰۶۵۶
  • چاپ خبر : هفته چهارم لیگ برتر فوتبال استان کردستان به کام ساحل سقز + جدول
با تساوی صدرنشیان؛

هفته چهارم لیگ برتر فوتبال استان کردستان به کام ساحل سقز + جدول

به گزارش یاریزان و با اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات هفته های هجدهم، نوزدهم و بیستم لیگ برتر فوتبال ایران در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.

هفته چهارم لیگ برتر فوتبال استان کردستان با تساوی صدرنشیان و کسب اولین پیروزی ساحل سقز پایان یافت.

هفته چهارم لیگ برتر فوتبال استان کردستان با تساوی صدرنشیان و کسب اولین پیروزی ساحل سقز پایان یافت.

به گزارش یاریزان؛ لیگ برتر فوتبال استان کردستان که با ححضور هفت تیم در حال برگزاری است در ایستگاه چهارم خود شاهد خلق دو تساوی و یک پیروزی بود.

تیم های آبیدر سنندج و اوراز مریوان در صدر جدول این رقابت ها برای خود جا خوش کرده اند با کسب نتیجه تساوی اجازه دادند دیگر حریفان به آنها نزدیکتر شوند.

در دیگر دیدار این مسابقات تیم های علم و ادب قروه و پیام نوین سنندج نیز به تساوی ۲ بر ۲ رضایت دادند تا همه چیز به کام ساحل سقز باشد.

در سومین دیدار این هفته نیز تیم ساحل سقز با نتیجه دو برصفر موفق شد در خانه تیم هیات فوتبال بانه را شکست دهد و به رده سوم جدول صعود کند.

شایان ذکر است تیم سپهر تابناک غرب دیواندره در این هفته با قرعه استراحت رو به رو بود.

ترتیب قرار گیری تیم ها ذر جدول مسابقات در پایان هفته چهارم لیگ برتر فوتبال استان کردستان به شکل زیر است:

 

به گزارش یاریزان؛ لیگ برتر فوتبال استان کردستان که با ححضور هفت تیم در حال برگزاری است در ایستگاه چهارم خود شاهد خلق دو تساوی و یک پیروزی بود. تیم های آبیدر سنندج و اوراز مریوان در صدر جدول این رقابت ها برای خود جا خوش کرده اند با کسب نتیجه تساوی اجازه دادند دیگر حریفان به آنها نزدیکتر شوند. در دیگر دیدار این مسابقات تیم های علم و ادب قروه و پیام نوین سنندج نیز به تساوی 2 بر 2 رضایت دادند تا همه چیز به کام ساحل سقز باشد. در سومین دیدار این هفته نیز تیم ساحل سقز با نتیجه دو برصفر موفق شد در خانه تیم هیات فوتبال بانه را شکست دهد و به رده سوم جدول صعود کند. شایان ذکر است تیم سپهر تابناک غرب دیواندره در این هفته با قرعه استراحت رو به رو بود.

 

نتایج کامل این هفته به شرح زیر است:

علم و ادب قروه ۲
پیام نوین سنندج ۲

آبیدر سنندج ۱
اوراز مریوان ۱

ساحل سقز ۲
هیات فوتبال بانه ۰

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه