رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 19 آبان 1401 - 00:40
  • کد خبر : ۱۴۱۰۱
  • چاپ خبر : هفته ششم لیگ برتر هندبال / تساوی زاگرس اسلام‌آباد غرب مقابل نماینده دشتستان

هفته ششم لیگ برتر هندبال / تساوی زاگرس اسلام‌آباد غرب مقابل نماینده دشتستان

هفته ششم لیگ برتر هندبال مردان ایران با تداوم صدرنشینی سپاهان و تساوی زاگرس اسلام‌آباد غرب مقابل نماینده دشتستان پایان یافت. به گزارش یاریزان؛ هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان ایران روز چهارشنبه در حالی به پایان رسید که سپاهان اصفهان با تساوی خارج از خانه در زمین نیروی زمینی شهید شاملی کازرون صدرنشینی خود را در لیگ برتر به لطف تفاضل گل بهتر تداوم داد. در مهم‌ترین دیدار این هفته دو تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و نیروی زمینی شهید شاملی کازرون به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت این دیدار با تساوی ۲۷ - ۲۷ به اتمام رسید تا سپاهانی‌ها با یازده امتیاز و با توجه به تفاضل گل بهتر نسب به شهید شاملی صدر جدول را همچنان در اختیار داشته باشند. در دیگر دیدار مهم‌ این هفته مس کرمان موفق شد در یک دیدار نفس‌گیر و پر گل با نتیجه ۳۴ بر ۳۲ مقابل نفت و گاز گچساران به پیروزی دست یابد و جایگاه سوم خود را در جدول رده‌بندی حفظ کند. همچنین سپاهان نوین اصفهان مقابل پرواز هوانیروز اصفهان با نتیجه ۲۷ بر ۲۰ موفق به کسب برد شد و در جایگاه چهارم باقی ماند. گیتی پسند اصفهان نیز با کسب پیروزی مقابل رعد پدافند البرز با یک جهش به جایگاه پنجم جدول رسید.

هفته ششم لیگ برتر هندبال مردان ایران با تداوم صدرنشینی سپاهان و تساوی زاگرس اسلام‌آباد غرب مقابل نماینده دشتستان پایان یافت.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

هفته ششم لیگ برتر هندبال مردان ایران با تداوم صدرنشینی سپاهان و تساوی زاگرس اسلام‌آباد غرب مقابل نماینده دشتستان پایان یافت.

به گزارش یاریزان؛ هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان ایران روز چهارشنبه در حالی به پایان رسید که سپاهان اصفهان با تساوی خارج از خانه در زمین نیروی زمینی شهید شاملی کازرون صدرنشینی خود را در لیگ برتر به لطف تفاضل گل بهتر تداوم داد.

 

------------------------------------

در مهم‌ترین دیدار این هفته دو تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و نیروی زمینی شهید شاملی کازرون به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت این دیدار با تساوی ۲۷ – ۲۷ به اتمام رسید تا سپاهانی‌ها با یازده امتیاز و با توجه به تفاضل گل بهتر نسب به شهید شاملی صدر جدول را همچنان در اختیار داشته باشند.

در دیگر دیدار مهم‌ این هفته مس کرمان موفق شد در یک دیدار نفس‌گیر و پر گل با نتیجه ۳۴ بر ۳۲ مقابل نفت و گاز گچساران به پیروزی دست یابد و جایگاه سوم خود را در جدول رده‌بندی حفظ کند.

همچنین سپاهان نوین اصفهان مقابل پرواز هوانیروز اصفهان با نتیجه ۲۷ بر ۲۰ موفق به کسب برد شد و در جایگاه چهارم باقی ماند.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

گیتی پسند اصفهان نیز با کسب پیروزی مقابل رعد پدافند البرز با یک جهش به جایگاه پنجم جدول رسید.

 

نتایج کامل دیدارهای هفته ششم لیگ برتر هندبال مردان ایران به شرح زیر است:

زاگرس اسلام‌آباد غرب ۲۹ – نخلستان دشتستان ۲۹

گیتی پسند اصفهان ۳۳ – رعد پدافند البرز ۲۵

سپاهان نوین اصفهان ۲۷ – پرواز هوانیروز اصفهان ۲۰

پیکان خراسان ۲۴ – زغال سنگ طبس ۲۷

مس کرمان ۳۴ – نفت و گاز گچساران ۳۲

فولاد مبارکه سپاهان اصفهان ۲۷ – نیروی زمینی شهید شاملی کازرون ۲۷


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی