رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰
  • کد خبر : ۹۱۴۹
  • چاپ خبر : نوجوانان راه‌یاب ملل کردستان حریفان خود را شناختند + بیوگرافی بازیکنان
با معرفی نسل جدید والیبالیست های کورد؛

نوجوانان راه‌یاب ملل کردستان حریفان خود را شناختند + بیوگرافی بازیکنان

گروه بندی مسابقات لیگ برتر نوجوانان باشگاه های کشور با حضور تیم راه‌یاب ملل کردستان اعلام شد. به گزارش یاریزان؛ تیم های شرکت کننده در مسابقات لیگ برتر نوجوانان باشگاه های کشور، همگی وارد شهرستان کاشان، استان اصفهان محل برگزاری رقابت ها شدند و نیز قرعه کشی این رقابت ها برگزار شد و تیم ها حریفان خود را در مرحله مقدماتی شناختند.

گروه بندی مسابقات لیگ برتر نوجوانان باشگاه های کشور با حضور تیم راه‌یاب ملل کردستان اعلام شد.

گروه بندی مسابقات لیگ برتر نوجوانان باشگاه های کشور با حضور تیم راه‌یاب ملل کردستان اعلام شد.

به گزارش یاریزان؛ تیم های شرکت کننده در مسابقات لیگ برتر نوجوانان باشگاه های کشور، همگی وارد شهرستان کاشان، استان اصفهان محل برگزاری رقابت ها شدند و نیز قرعه کشی این رقابت ها برگزار شد و تیم ها حریفان خود را در مرحله مقدماتی شناختند.

بر این اساس تیم والیبال نوجوانان راه‌یاب ملل کردستان در گروه ‘A’ این رقابت ها با تیم های پیکان تهران، آذرباتری ارومیه، خاتم اردکان، شهداب یزد، سایپا تهران و شهرداری قزوین هم گروه است و همچنین تیم های سپاهان اصفهان، لبنیات هراز آمل، هورسان رامسر، شهرداری ورامین، شهرداری ارومیه، فولاد سیرجان و شهرداری گنبد در گروه ‘B’ این رقابت ها قرار دارند.

این مسابقات با حضور ۱۴ تیم و در دو گروه هفت تیمی برگزار می شود که در پایان دور مقدماتی از هر گروه چهار تیم به مرحله پلی آف صعود خواهند کرد تا در نهایت برندگان پلی آف به صورت ضربدری مرحله نیمه نهایی را برگزار کنند تا فینالیست و ها و قهرمان این دوره از مسابقات مشخص شود.
‌‌
این مسابقات در دو سالن “شهدای اردهال” و “تختی” کاشان برگزار خواهد شد.

 

اسامی بازیکنان تیم نوجوانان راه‌یاب ملل کردستان

پاسور
احسان خدامرادی (مریوان)
آروین حسن خالی (مهاباد)
امیر علی گیلانی (کرمانشاه)
شوان دادگستر (مریوان)

قطر پاسور
صادق پایدار (مریوان)
کاوان روه (مریوان)
زانیار اشکوتی (مهاباد)

قدرتی زن
آرش عثمانی (مهاباد)
جواد دیلمی (کرمانشاه)
بردیا کردی (سنندج)
رامتین صادقی (سنندج)
کارا روه (مریوان)
کاوان یادگاری (مریوان)

سرعتی
هاوره کهنه پوشی (مریوان)
علی دهقانی (سریش آباد)
امین مولایی (ارومیه)
مبین همت بلند (مریوان)

لیبرو
نوید دولتیابی (سنندج)
پوریا رستمیان (مریوان)
دیار بلواسی (مریوان)
متین قادری (مریوان)

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه