رفتن به بالا
  • یکشنبه - 22 آبان 1401 - 10:11
  • کد خبر : ۱۴۱۹۷
  • مشاهده :  42 بازدید
  • چاپ خبر : نفرات برتر لیگ برتر پومسه آقایان در پایان هفته ششم معرفی شدند

نفرات برتر لیگ برتر پومسه آقایان در پایان هفته ششم معرفی شدند

رقابت های لیگ دسته یک پومسه منطقه یک ایران «جام نشاط»، روز پنجشنبه 19 آبان ماه در خانه تکواندو برگزار شد. به گزارش یاریزان؛ مسابقات هفته چهارم تا ششم شانزدهمین دوره لیگ دسته یک پومسه منطقه یک کشور در گروه مردان «جام نشاط»، روز (پنجشنبه - 19 آبان ماه) با حضور 362 پومسه رو در خانه تکواندو برگزار شد. برترین های هفته چهارم تا ششم رقابت های لیگ دسته یک پومسه آقایان ایران به شرح ذیل است: پومسه انفرادی استاندارد زير 12 سال آقایان مقام اول: سبحان عابدینی لهداربنی (گیلان) مقام دوم: مهدیار نظری شیرخوار کلائی (مازندران) مقام سوم:امیر سام غلامی (گیلان) پومسه انفرادی استاندارد زير 12 سال آقایان مقام اول: امیرمحمد دهقانی (البرز) مقام دوم: امیررضا حامدی (مازندران) مقام سوم: محمدعرفان دوستعلی (مازندران) استاندارد 12 الی 14 سال مقام اول: امیر عباس صفی خانی (تهران و توابع) مقام دوم: محمد رضا عزیزی (زنجان) مقام سوم: محمد حسین اکبری (البرز) پومسه انفرادی استاندارد 15 الی 17 سال مقام اول: محمد ابراهیمی رشتی (گیلان) مقام دوم:امیرعلی اصغرزاده (تهران و توابع) مقام سوم: سیدمحمدرضا حسینی (تهران و توابع) پومسه انفرادی استاندارد 18 الی 30 سال مقام اول:عرفان گلدی درسنکی (البرز) مقام دوم: محمد مهدی اکبری (تهران و توابع) مقام سوم: مهدی تیموری (آذربایجان غربی) پومسه انفرادی استاندارد 31 الی 40 سال مقام اول: احسان كلاسنگيانی (گلستان) مقام دوم: محمد فلاح علی تپه (مازندران) مقام سوم: متین رحمت پناه (البرز) پومسه انفرادی استاندارد 41 الی 50 سال مقام اول: سیدعلی خیرخواه علوی (گیلان) مقام دوم: طاهر کاشفی (تهران و توابع) مقام سوم: فرشاد قلی پور (گیلان) پومسه انفرادی استاندارد 51الی60 سال آقايان مقام اول: سید نصراله نصری (تهران و توابع) مقام دوم: محمد علیزاده (گیلان) مقام سوم: سید جعفر موسوی (گیلان) پومسه انفرادی ابداعی زير 14 سال مقام اول: محمدیاسین عبدالملکی (تهران و توابع) مقام دوم: امیرحسین کریم یار(آذربایجان غربی) مقام سوم: امیر عباس صفی خانی (تهران و توابع) پومسه انفرادی ابداعی 15 الی 17 سال مقام اول: مهدی صیادی (گلستان) مقام دوم: سپهر عباسخانیان دوانلو (مازندران) مقام سوم: نیما مهدی یانی (گلستان) پومسه انفرادی ابداعی بالای 18 سال آقايان مقام اول: سجاد گلی پور نقلبری (گیلان) مقام دوم: امیر محمد تیموری باروق (گیلان) مقام سوم: محمد موسی قلیزاده فلاح (آذربایجان غربی) پومسه تيمی سه نفره زير 14 سال مقام اول: آکادمی نظری (تهران و توابع) مقام دوم: هيئت تکواندو استان البرز (البرز) مقام سوم: هئیت تکواندو پردیس (تهران و توابع) پومسه تيمی سه نفره 15 الی 17 سال مقام اول: هيئت تکواندو استان البرز (البرز) مقام دوم: آکادمی نظری (تهران و توابع) مقام سوم: المپیک رودسر (گیلان) پومسه تيمی سه نفره 18 الی 30 سال مقام اول: هیات تکواندو استان قم (قم) مقام دوم: آکادمی نظری (تهران و توابع) مقام سوم: المپیک گرگان (گلستان) پومسه تيمی سه نفره بالای 31 سال مقام اول: هيئت تکواندو استان البرز (البرز) مقام دوم: آکادمی نظری (تهران و توابع) مقام سوم: آکادمی نظری ب (تهران و توابع) تیمی دو نفره ابداعی زير 18 سال آقايان مقام اول: هئیت تکواندو پردیس (تهران و توابع) مقام دوم: آکادمی تکواندو جوان (ب) (آذربایجان غربی) مقام سوم: المپیک گرگان (گلستان) تيمی دو نفره ابداعی بالای 18 سال آقايان مقام اول: آکادمی نظری (تهران و توابع) مقام دوم: هیات تکواندو استان همدان (همدان) مقام سوم: آکادمی پرواز (قزوین)

رقابت های هفته چهارم تا ششم لیگ برتر پومسه آقایان به میزبانی خانه تکواندو برگزار شد تا چهره نفرات برتر این رقابت ها مشخص شود.

رقابت های هفته چهارم تا ششم لیگ برتر پومسه آقایان به میزبانی خانه تکواندو برگزار شد تا چهره نفرات برتر این رقابت ها مشخص شود.

به گزارش یاریزان؛ هفته چهارم تا ششم رقابت های لیگ برتر پومسه (جام ستارگان) در گروه آقایان با حضور روز شنبه ۲۱ آبان ماه در خانه تکواندو برگزار شد و نفرات برتر هر رده مشخص و معرفی شدند.

 

برترین های این مسابقات به شرح ذیل است:

 

پومسه انفرادی استاندارد زیر ۱۲ سال آقایان
مقام اول: امیر سام غلامی (گیلان)
مقام دوم: مهدیار نظری شیرخوار کلائی (مازندران)
مقام سوم: سبحان عابدینی لهداربنی (گیلان)

 

استاندارد ۱۲ الی ۱۴ سال
مقام اول: حسین یوسفی اسرمی (مازندران)
مقام دوم: ماهان صادقی (مازندران)
مقام سوم: علیرضا زینی (اصفهان)

 

پومسه انفرادی استاندارد ۱۵ الی ۱۷ سال
مقام اول: یاسین وکیلی سهرفیروزانی (اصفهان)
مقام دوم: امیر علی علیزاده (گیلان)
مقام سوم: امیر رضا اسماعیل (گیلان)

 

پومسه انفرادی استاندارد ۱۸ الی ۳۰ سال
مقام اول: امیررضا مهربان (تهران و توابع)
مقام دوم: علیرضا ابراهیمی (تهران و توابع)
مقام سوم: محمد مهدی جمشیدی (همدان)

 

پومسه انفرادی استاندارد ۳۱ الی ۴۰ سال
مقام اول: علی سلمانی (اصفهان)
مقام دوم: اکبر فروزان (فارس)
مقام سوم: حسین بهشتی (اصفهان)

 

پومسه انفرادی استاندارد ۴۱ الی ۵۰ سال
مقام اول: محمدتقی حاتمی (اصفهان)
مقام دوم: مهدی صمدیان تبار (تهران و توابع)
مقام سوم: سید حسین موسی نیا زارع (البرز)

 

پومسه انفرادی استاندارد ۵۱الی۶۰ سال آقایان
مقام اول: حسینعلی نظری (تهران و توابع)
مقام دوم: علی برزگری (البرز)
مقام سوم: ابراهیم خاوری (گیلان)

 

پومسه انفرادی استاندارد ۶۱ الی ۶۵ سال آقایان
مقام اول: نادر خدامرادی (تهران و توابع)
مقام دوم: جمال سهرابی (خوزستان)
مقام سوم: محسن کاظمی رمدانی (مازندران)

 

پومسه انفرادی استاندارد بالای ۶۵ سال
مقام اول: هادی ترکاشوند (اصفهان)
مقام دوم: مجتبی نظم ده (البرز)
مقام سوم: منصور خاندان (تهران و توابع)

 

پومسه انفرادی ابداعی زیر ۱۴ سال
مقام اول: محمدامین حبیب زاده (اصفهان)
مقام دوم: اشکان خرمی (فارس)
مقام سوم: بهداد نقی ئی (تهران و توابع)

 

پومسه انفرادی ابداعی ۱۵ الی ۱۷ سال
مقام اول: محمدرضا عزیزی کرانی (سمنان)
مقام دوم: یاسین اکبری (اصفهان)
مقام سوم: محمدجواد اسحاقیان درچه (اصفهان)

 

پومسه انفرادی ابداعی بالای ۱۸ سال آقایان
مقام اول: رضا جلالی فر (مازندران)
مقام دوم: امیرحسین باسامی (البرز)
مقام سوم: کیوان خدادادی (تهران و توابع)

 

پومسه تیمی سه نفره زیر ۱۴ سال
مقام اول: هیأت تکواندو استان اصفهان (اصفهان)
مقام دوم: پایگاه قهرمانی پومسه ایران (مازندران)
مقام سوم: راهیان (تهران و توابع)

 

پومسه تیمی سه نفره ۱۵ الی ۱۷ سال
مقام اول: هیأت تکواندو استان اصفهان (اصفهان)
مقام دوم: تکاوران (البرز)
مقام سوم: البرز بایوران (البرز)

 

پومسه تیمی سه نفره ۱۸ الی ۳۰ سال
مقام اول: پایگاه قهرمانی پومسه ایران (مازندران)
مقام دوم: راهیان (تهران و توابع)
مقام سوم: شیران شیراز (فارس)

 

پومسه تیمی سه نفره بالای ۳۱ سال
مقام اول: هیأت تکواندو استان اصفهان (اصفهان)
مقام دوم: راهیان (تهران و توابع)
مقام سوم: پایگاه قهرمانی پومسه ایران (مازندران)

 

تیمی دو نفره ابداعی زیر ۱۸ سال آقایان
مقام اول: هیأت تکواندو استان اصفهان (اصفهان)
مقام دوم: پایگاه قهرمانی پومسه ایران (مازندران)
مقام سوم: هیات تکواندو خراسان رضوی (خراسان رضوی)

 

تیمی دو نفره ابداعی بالای ۱۸ سال آقایان
مقام اول: پایگاه قهرمانی پومسه ایران (مازندران)
مقام دوم: البرز بایوران (البرز)
مقام سوم: راهیان ۲ (تهران و توابع)


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه