رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 28 مهر 1401 - 11:05
  • کد خبر : ۱۳۸۰۲
  • مشاهده :  175 بازدید
  • چاپ خبر : نفرات برتر المپیاد استعدادهای وزنه برداری ایران در پایان روز نخست مشخص شدند

نفرات برتر المپیاد استعدادهای وزنه برداری ایران در پایان روز نخست مشخص شدند

در پایان رقابت های روز نخست، نفرات برتر المپیاد استعدادهای وزنه برداری ایران در سه وزن مشخص شدند. به گزارش یاریزان؛ روز نخست مسابقات وزنه‌برداری سومین المپیاد استعدادهای برتر ورزش ایران در بخش پسران با برگزاری رقابت‌های اوزان ۴۹، ۵۵ و ۶۱ کیلوگرم به پایان رسید و تیم کردستان با ۲ مدال طلا، بیشترین سهم را در مدال‌های ۳ وزن نخست داشت‌. نتایج و نفرات برتر المپیاد استعدادهای وزنه برداری ایران در پایان روز نخست به شرح زیر مشخص شدند: دسته ۴۹ کیلوگرم 1- بردیا کریمی (کردستان) ۶۵ یکضرب، ۸۰ دوضرب، ۱۴۵ مجموع 2- محمدجواد بیرانوند (لرستان) ۶۴ یکضرب، ۷۸ دوضرب، ۱۴۵ مجموع 3- حسین قربانی (خوزستان) ۵۸ یکضرب، ۸۲ دوضرب، ۱۴۰ مجموع ‌  دسته ۵۵ کیلوگرم 1- محراب دواسری (تهران) ۹۰ یکضرب، ۱۱۰ دوضرب، ۲۰۰ مجموع 2- سینا شعبانی (فارس) ۸۰ یکضرب، ۱۰۷ دوضرب، ۱۸۷ مجموع 3- شایان کاکا سلطانی (ایلام) ۷۳ یکضرب، ۸۵ دوضرب، ۱۵۸ مجموع‌ دسته ۶۱ کیلوگرم 1- متین مهران فرد (کردستان) ۹۷ یکضرب، ۱۱۲ دوضرب، ۲۰۹ مجموع 2- حسین محمدی(زنجان) ۹۱ یکضرب، ۱۱۲ دوضرب، ۲۰۳ مجموع 3- محمدامین دادوند (اردبیل) ۹۲ یکضرب، ۱۰۹ دوضرب، ۲۰۱ مجموع

در پایان رقابت های روز نخست، نفرات برتر المپیاد استعدادهای وزنه برداری ایران در سه وزن مشخص شدند.

در پایان رقابت های روز نخست، نفرات برتر المپیاد استعدادهای وزنه برداری ایران در سه وزن مشخص شدند.

به گزارش یاریزان؛ ۲۳ استان از سراسر کشور که شامل ۱۱۶ ورزشکار، ۳۵ مربی و ۲۰ سرپرست هستند از روز گذشته در تهران و تالار وزنه برداری ایرانیان رقابت خود را برای کسب سکو، جام های قهرمانی و مدال های طلا، نقره و برنز این دوره از مسابقات آغاز کرده اند.

روز نخست مسابقات وزنه‌برداری سومین المپیاد استعدادهای برتر ورزش ایران در بخش پسران با برگزاری رقابت‌های اوزان ۴۹، ۵۵ و ۶۱ کیلوگرم به پایان رسید و تیم کردستان با ۲ مدال طلا، بیشترین سهم را در مدال‌های ۳ وزن نخست داشت‌.

 

در پایان رقابت های روز نخست، نفرات برتر المپیاد استعدادهای وزنه برداری ایران در سه وزن مشخص شدند. به گزارش یاریزان؛ روز نخست مسابقات وزنه‌برداری سومین المپیاد استعدادهای برتر ورزش ایران در بخش پسران با برگزاری رقابت‌های اوزان ۴۹، ۵۵ و ۶۱ کیلوگرم به پایان رسید و تیم کردستان با ۲ مدال طلا، بیشترین سهم را در مدال‌های ۳ وزن نخست داشت‌. نتایج و نفرات برتر المپیاد استعدادهای وزنه برداری ایران در پایان روز نخست به شرح زیر مشخص شدند: دسته ۴۹ کیلوگرم 1- بردیا کریمی (کردستان) ۶۵ یکضرب، ۸۰ دوضرب، ۱۴۵ مجموع 2- محمدجواد بیرانوند (لرستان) ۶۴ یکضرب، ۷۸ دوضرب، ۱۴۵ مجموع 3- حسین قربانی (خوزستان) ۵۸ یکضرب، ۸۲ دوضرب، ۱۴۰ مجموع ‌  دسته ۵۵ کیلوگرم 1- محراب دواسری (تهران) ۹۰ یکضرب، ۱۱۰ دوضرب، ۲۰۰ مجموع 2- سینا شعبانی (فارس) ۸۰ یکضرب، ۱۰۷ دوضرب، ۱۸۷ مجموع 3- شایان کاکا سلطانی (ایلام) ۷۳ یکضرب، ۸۵ دوضرب، ۱۵۸ مجموع‌ دسته ۶۱ کیلوگرم 1- متین مهران فرد (کردستان) ۹۷ یکضرب، ۱۱۲ دوضرب، ۲۰۹ مجموع 2- حسین محمدی(زنجان) ۹۱ یکضرب، ۱۱۲ دوضرب، ۲۰۳ مجموع 3- محمدامین دادوند (اردبیل) ۹۲ یکضرب، ۱۰۹ دوضرب، ۲۰۱ مجموع

 

نتایج و نفرات برتر المپیاد استعدادهای وزنه برداری ایران در پایان روز نخست به شرح زیر مشخص شدند:

دسته ۴۹ کیلوگرم

۱- بردیا کریمی (کردستان)
۶۵ یکضرب، ۸۰ دوضرب، ۱۴۵ مجموع

۲- محمدجواد بیرانوند (لرستان)
۶۴ یکضرب، ۷۸ دوضرب، ۱۴۵ مجموع

۳- حسین قربانی (خوزستان)
۵۸ یکضرب، ۸۲ دوضرب، ۱۴۰ مجموع

دسته ۵۵ کیلوگرم

۱- محراب دواسری (تهران)
۹۰ یکضرب، ۱۱۰ دوضرب، ۲۰۰ مجموع

۲- سینا شعبانی (فارس)
۸۰ یکضرب، ۱۰۷ دوضرب، ۱۸۷ مجموع

۳- شایان کاکا سلطانی (ایلام)
۷۳ یکضرب، ۸۵ دوضرب، ۱۵۸ مجموع‌

 

دسته ۶۱ کیلوگرم

۱- متین مهران فرد (کردستان)
۹۷ یکضرب، ۱۱۲ دوضرب، ۲۰۹ مجموع

۲- حسین محمدی(زنجان)
۹۱ یکضرب، ۱۱۲ دوضرب، ۲۰۳ مجموع

۳- محمدامین دادوند (اردبیل)
۹۲ یکضرب، ۱۰۹ دوضرب، ۲۰۱ مجموع


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه