رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۳
  • کد خبر : ۱۱۵۸۹
  • چاپ خبر : نشمین شافعیان: بازیکنان انگیزه بالایی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا دارند

نشمین شافعیان: بازیکنان انگیزه بالایی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا دارند

به گزارش یاریزان؛ نشمین شافعیان مشاور فنی سنندجی تیم ملی هندبال بانوان ایران در حاشیه ششمین اردوی آماده سازی این تیم که در تهران در حال برگزاریست، گفت: در این اردو سعی کردیم روی دفاع و حمله بیشتر تمرکز کنیم و به هر حال تلاش کنیم بچه ها به شرایط آرمانی تر نزدیک شوند. وی افزود: به نظر من بازیکنان از لحاظ آمادگی اختلاف سطح چندانی ندارند و همگی خوب هستند و شرایط آمادگی یکسانی دارند. اما باید بگویم از لحاظ روحی و روانی انگیزه بالایی دارند و مطمئنم با انگیزه ای که بچه ها دارند و تلاشی که می کنند و همچنین حمایت های فدراسیون نتیجه خیلی خوبی در اردن کسب کنیم. شافعیان ادامه داد: البته متاسفانه دو نفر از بازیکنان روز اول اردو دچار مصدومیت شدند اما امیدواریم این مصدومیت جدی نباشد و بتوانند به تیم برگردند. وی درباره پیش بینی اش از نتایج تیم ملی 15 روز پیش از آغاز رقابت های آسیایی هندبال در اردن نیز گفت: ما تلاش می کنیم که تیم با شرایط خیلی خوبی آماده شود اما شرایط به گونه ای است که پیش بینی کردن را بسیار سخت می کند. گروهی که در آن قرار داریم شاید به ظاهر گروه آسانی باشد اما به نظر من اصلا این گونه نیست زیرا همه تیم ها با حداکثر آمادگی پا به این رقابت ها می گذارند. قطعا با توجه به تجربه بازی های غرب آسیا می دانیم تیم های شرکت کننده تمام انرژی خود را می گذارند تا نتیجه مطلوبی کسب کنند. ما نیز از این قایده مستثنی نیستیم. مشاورفنی تیم ملی هندبال بانوان ایران درباره تغییر همگروه های ایران و جایگزین شدن دو تیم سوریه و فلسطین در این دوره هم افزود: هند جزو اصلی ترین رقیبان ما بود که دیروز خبر رسید از این مسابقات انصراف داده است اما می دانیم کویت و اردن میزبان تیم خیلی خوبی جمع کرده اند. سوریه هم جزو تیم های خوب آسیاست ولی از فلسطین شناخت چندانی نداریم و مسابقات اردن اولین دوره ای است که این کشور در آن شرکت می کند.

نشمین شافعیان مشاور فنی تیم ملی هندبال بانوان ایران از انگیزه بالای بازیکنان خبر داد و ابراز امیدواری کرد این تیم بتواند بهترین نتایج ممکن را در رقابت های قهرمانی هندبال آسیا کسب کند. به گزارش یاریزان؛ نشمین شافعیان مشاور فنی سنندجی تیم ملی هندبال بانوان ایران در حاشیه ششمین اردوی آماده سازی این تیم […]

نشمین شافعیان مشاور فنی تیم ملی هندبال بانوان ایران از انگیزه بالای بازیکنان خبر داد و ابراز امیدواری کرد این تیم بتواند بهترین نتایج ممکن را در رقابت های قهرمانی هندبال آسیا کسب کند.

به گزارش یاریزان؛ نشمین شافعیان مشاور فنی سنندجی تیم ملی هندبال بانوان ایران در حاشیه ششمین اردوی آماده سازی این تیم که در تهران در حال برگزاریست، گفت: در این اردو سعی کردیم روی دفاع و حمله بیشتر تمرکز کنیم و به هر حال تلاش کنیم بچه ها به شرایط آرمانی تر نزدیک شوند.

وی افزود: به نظر من بازیکنان از لحاظ آمادگی اختلاف سطح چندانی ندارند و همگی خوب هستند و شرایط آمادگی یکسانی دارند. اما باید بگویم از لحاظ روحی و روانی انگیزه بالایی دارند و مطمئنم با انگیزه ای که بچه ها دارند و تلاشی که می کنند و همچنین حمایت های فدراسیون نتیجه خیلی خوبی در اردن کسب کنیم.

شافعیان ادامه داد: البته متاسفانه دو نفر از بازیکنان روز اول اردو دچار مصدومیت شدند اما امیدواریم این مصدومیت جدی نباشد و بتوانند به تیم برگردند.

وی درباره پیش بینی اش از نتایج تیم ملی ۱۵ روز پیش از آغاز رقابت های آسیایی هندبال در اردن نیز گفت: ما تلاش می کنیم که تیم با شرایط خیلی خوبی آماده شود اما شرایط به گونه ای است که پیش بینی کردن را بسیار سخت می کند. گروهی که در آن قرار داریم شاید به ظاهر گروه آسانی باشد اما به نظر من اصلا این گونه نیست زیرا همه تیم ها با حداکثر آمادگی پا به این رقابت ها می گذارند. قطعا با توجه به تجربه بازی های غرب آسیا می دانیم تیم های شرکت کننده تمام انرژی خود را می گذارند تا نتیجه مطلوبی کسب کنند. ما نیز از این قایده مستثنی نیستیم.

مشاورفنی تیم ملی هندبال بانوان ایران درباره تغییر همگروه های ایران و جایگزین شدن دو تیم سوریه و فلسطین در این دوره هم افزود: هند جزو اصلی ترین رقیبان ما بود که دیروز خبر رسید از این مسابقات انصراف داده است اما می دانیم کویت و اردن میزبان تیم خیلی خوبی جمع کرده اند. سوریه هم جزو تیم های خوب آسیاست ولی از فلسطین شناخت چندانی نداریم و مسابقات اردن اولین دوره ای است که این کشور در آن شرکت می کند.

وی در خصوص اعلام برنامه بازی ها و تقابل تیم ملی بانوان با کویت و ژاپن در دو بازی نخست مرحله گروهی نیز گفت: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و سعی می کنیم بازی به بازی برنامه خاصی هم از نظر تکنیکی و هم تاکتیکی داشته باشیم.

گفتنی است رقابت های هندبال قهرمانی زنان آسیا از ۲۴ شهریور تا ۳ مهرماه به میزبانی اردن برگزار می شود.

تیم ملی ایران در گروه B این رقابت ها با تیم های ژاپن، فلسطین، کویت، سوریه و اردن همگروه شد.

در گروه A نیز تیم های کره جنوبی، سنگاپور، قطر، هنگ کنگ، قزاقستان و ازبکستان قرار دارند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه