رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۵
  • کد خبر : ۸۴۸۴
  • چاپ خبر : نتایج  هفته دوم لیگ مجازی کاتا بانوان منتشر شد
از سوی فدراسیون؛

نتایج هفته دوم لیگ مجازی کاتا بانوان منتشر شد

سازمان ليگ و مسابقات فدراسيون کاراته نتايج هفته دوم اولين دوره مسابقات ليگ مجازی كاتای بانوان جام مدافعان سلامت كه از تاريخ ۱۱ آبان آغاز گرديد را اعلام نمود.

سازمان لیگ و مسابقات فدراسیون کاراته نتایج هفته دوم اولین دوره مسابقات لیگ مجازی کاتای بانوان جام مدافعان سلامت که از تاریخ ۱۱ آبان آغاز گردید را اعلام نمود.

نتایج هفته دوم لیگ مجازی کاتای بانوان کاراته ایران از سوی این فدراسیون اعلام شد.

به گزارش یاریزان و با اعلام سازمان لیگ و مسابقات فدراسیون کاراته، نتایج هفته دوم اولین دوره مسابقات لیگ مجازی کاتای بانوان جام مدافعان سلامت که از تاریخ ۱۱ آبان آغاز گردید را اعلام نمود.

نتایج هفته دوم مسابقات به شرح زیر می باشد:

 

رده خردسالان سفید، زرد و نارنجی

۱. تیم جوانه با ۱۵ امتیاز تیمی، ۳ صدر نشین و ۱۳۴/۸۴ امتیاز انفرادی
۲. آکادمی ارباب ۱ با ۱۵ امتیاز تیمی، ۳ صدر نشین و ۱۳۴/۲۶ امتیاز انفرادی
۳. نگین ۲ با ۱۲ امتیاز تیمی، ۱ صدر نشین و ۱۰۸/۶۲ امتیاز انفرادی
۴. زیبا شهر با ۱۱ امتیاز تیمی، ۱ صدرنشین و ۸۷/۹ امتیاز انفرادی
۵. آکادمی کوهی با ۱۰ امتیاز تیمی و ۱۲۸.۱ امتیاز انفرادی
۶. مهرگان (الف) با ۸ امتیاز تیمی و ۱۲۴.۹۴ امتیاز انفرادی
۷. کاراته دژ کرد با ۸ امتیاز تیمی و ۱۲۳/۷۴ امتیاز انفرادی
۸. درنا با ۷ امتیاز تیمی و ۱۲۱.۲۲ امتیاز انفرادی
۹. سیما با ۷ امتیاز تیمی و ۱۲۴.۴۲ امتیاز انفرادی

 

رده خردسالان سبز، آبی و بنفش

۱. آکادمی ارباب۱با ۱۴ امتیاز تیمی، ۲ صدر نشین و ۱۳۷.۹۴ امتیاز انفرادی
۲. باشگاه افسانه با ۱۴ امتیاز تیمی، ۲ صدر نشین و ۱۳۷.۹۴ امتیاز انفرادی
۳. رُستن با ۱۳ امتیاز تیمی، ۱ صدرنشین و ۱۳۵.۳۲ امتیاز انفرادی
۴. اهورا با ۱۳ امتیاز تیمی، ۱صدرنشین و ۱۳۴.۹۸ امتیاز انفرادی
۵. نگین ۱ با ۱۲ امتیاز تیمی و ۱۳۴.۳۶ امتیاز انفرادی
۶. قهرمانان کاتای قرنطینه ۱ کیش با ۱۲ امتیاز تیمی و ۱۳۲ امتیاز انفرادی
۷. ساینا با ۱۲ امتیاز تیمی و ۱۳۱.۸۶ امتیاز انفرادی
۸. شهدای وحدت شهرستان خوشاب۱ با ۱۱ امتیاز تیمی و ۱۳۲.۷۲ امتیاز انفرادی
۹. باشگاه آهن بافق(الف) با ۱۱ امتیاز تیمی و ۱۳۱.۲۲ امتیاز انفرادی
۱۰. شیتوریو کوجی دو هرمزگان با ۱۰ امتیاز تیمی و ۱۳۲.۱۴امتیاز انفرادی
۱۱. درنا با ۹ امتیاز تیمی و ۱۲۸.۵۶ امتیاز انفرادی
۱۲. طنین آذربایجان با ۹ امتیاز تیمی و ۱۲۸.۸۸ امتیاز انفرادی
۱۳. اوژن با ۹ امتیاز تیمی و ۱۲۹.۶۶ امتیاز انفرادی
۱۴. صنعت مس کرمان ب با ۹ امتیاز تیمی و ۱۲۸.۱۴ امتیاز انفرادی
۱۵.آرنیکا با ۸ امتیاز تیمی و ۱۲۶.۴۲ امتیاز انفرادی
۱۶. باشگاه آهن بافق(ب) با ۸ امتیاز تیمی و ۱۲۵.۷۸ امتیاز انفرادی
۱۷.باشگاه فرهنگ سمنان با ۷ امتیاز تیمی و ۱۲۳.۵۸ امتیاز انفرادی
۱۸. کاراته دژکرد ۵ با ۶ امتیاز تیمی و ۱۲۶.۶ امتیاز انفرادی
۱۹. شهدای وحدت شهرستان خوشاب۲ با ۶ امتیاز تیمی و ۱۲۵.۵۸ امتیاز انفرادی
۲۰. صنعت مس کرمان الف با ۶ امتیاز تیمی و ۱۲۵.۴۴ امتیاز انفرادی
۲۱. اوژن ۱ با ۶ امتیاز تیمی و ۱۲۴.۷۲ امتیاز انفرادی
۲۲. گردآفرید با ۶ امتیاز تیمی و ۱۲۴.۴۲ امتیاز انفرادی
۲۳. باشگاه سمیع عادل با ۶ امتیاز تیمی و ۸۱.۵ امتیاز انفرادی

 

رده خردسالان قهوه ای و مشکی

۱. انرژی با ۱۴ امتیاز تیمی، ۲ صدر نشین و ۱۳۷.۳۶ امتیاز انفرادی
۲. یونیک با ۱۴ امتیاز تیمی، ۲ صدرنشین و ۱۳۶.۲۲ امتیاز انفرادی
۳. صنعت مس کرمان با ۱۲ امتیاز تیمی، ۲ صدر نشین و ۱۳۳.۹۴ امتیاز انفرادی
۴. ساینا با ۱۲ امتیاز تیمی و ۱۳۶.۹۸ امتیاز انفرادی
۵. فانوس شهر ۱ با ۱۲ امتیاز تیمی و ۱۳۵.۵۲ امتیاز انفرادی
۶. اهورا با ۱۲ امتیاز تیمی و ۱۳۳.۱۸ امتیاز انفرادی
۷. شیتوریو کوجی دو هرمزگان با ۹ امتیاز تیمی و ۱۳۳.۰۲ امتیاز انفرادی
۸. آکادمی امیری استان آ.شرقی با ۸ امتیاز تیمی و ۸۷.۹ امتیاز انفرادی
۹. باشگاه آیریک یک با ۷ امتیاز تیمی و ۱۳۵.۳۴ امتیاز انفرادی
۹. طنین آذربایجان با ۷ امتیاز تیمی و ۱۲۹.۲۴ امتیاز انفرادی
۱۰. باران با ۷ امتیاز تیمی و ۱۲۷.۹ امتیاز انفرادی
۱۱. هیئت کاراته استان سمنان با ۶ امتیاز تیمی و ۱۱۹.۵۴ امتیاز انفرادی
۱۲. معین با ۶ امتیاز تیمی و ۸۸.۹۴ امتیاز انفرادی

 

رده نونهالان و نوجوانان سفید، زرد و نارنجی

۱. باشگاه افسانه با ۱۶ امتیاز تیمی، ۴ صدر نشین و ۱۳۳.۴۸ امتیاز انفرادی
۲. آکادمی ارباب ۱ با ۱۴ امتیاز تیمی، ۲ صدرنشین و ۱۳۳.۴ امتیاز انفرادی
۳. مهرگان با ۹ امتیاز تیمی و ۱۲۸.۳۴ امتیاز انفرادی
۴. کاراته نوجوانان شهرستان خوشاب با ۹ امتیاز تیمی و ۱۲۷.۱۲ امتیاز انفرادی
کاراته دژکرد ۴ با ۷ امتیاز تیمی و ۱۲۴.۹ امتیاز انفرادی
۶ . طنین آذربایجان با ۷ امتیاز تیمی و ۱۰۴.۸۶ امتیاز انفرادی

 

رده نونهالان سبز، آبی و بنفش

۱.آکادمی ارباب۱با ۱۶ امتیاز تیمی، ۴ صدر نشین و ۱۴۲.۶ امتیاز انفرادی
۲. باشگاه افسانه با ۱۴ امتیاز تیمی، ۲ صدر نشین و ۱۴۲.۱۸ امتیاز انفرادی
۳. آوای هرمزگان با ۱۲ امتیاز تیمی و ۱۳۷.۸۲ امتیاز انفرادی
۴. آکادمی ارباب۲ با ۱۲ امتیاز تیمی و ۱۳۷.۶ امتیاز انفرادی
۵. باشگاه آهن بافق با ۱۱ امتیاز تیمی و ۱۳۷.۷۴ امتیاز انفرادی
۶. انرژی با ۱۱ امتیاز تیمی و ۱۳۴.۷۲ امتیاز انفرادی
۷. باران با ۸ امتیاز تیمی و ۱۳۰.۵۶ امتیاز انفرادی
۸. کاراته نونهالان شهرستان خوشاب با ۷ امتیاز تیمی و ۱۳۱.۸۲ امتیاز انفرادی
۹. طنین آذربایجان با ۷ امتیاز تیمی و ۱۳۰.۱۶ امتیاز انفرادی
۱۰. کاراته دژکرد ۳ با ۷ امتیاز تیمی و ۱۲۹.۷۲ امتیاز انفرادی
۱۱. رانا با ۷ امتیاز تیمی و ۱۲۹.۱۸ امتیاز انفرادی
۱۲. باشگاه ایران جوان با ۷ امتیاز تیمی و ۱۲۸.۹۶ امتیاز انفرادی
۱۳. صنعت مس کرمان با ۶ امتیاز تیمی و ۱۲۹.۹۴ امتیاز انفرادی
۱۴. درنا با ۶ امتیاز تیمی و ۱۲۷.۷۴ امتیاز انفرادی

 

رده نونهالان قهوه ای و مشکی

۱. صبا شیراز با ۱۶ امتیاز تیمی، ۴ صدر نشین و ۱۳۷.۴ امتیاز انفرادی
۲. شیتوریو کوجی دو هرمزگان با ۱۴ امتیاز تیمی، ۲ صدر نشین و ۱۳۵.۶ امتیاز انفرادی
۳. رُستن با ۱۲ امتیاز تیمی و ۱۳۳.۷۶ امتیاز انفرادی
۴. فانوس شهر ۲ با ۱۱ امتیاز تیمی و ۱۳۴.۸۲ امتیاز انفرادی
۵. اهورا با ۱۰ امتیاز تیمی و ۱۳۲.۸۴ امتیاز انفرادی
۶. طنین آذربایجان ب با ۱۰ امتیاز تیمی و ۱۳۲.۲۶ امتیاز انفرادی
۷. یونیک با ۱۰ امتیاز تیمی و ۱۳۱.۴ امتیاز انفرادی
۸. طنین آذربایجان الف با ۹ امتیاز تیمی و ۱۳۲.۲۶ امتیاز انفرادی
۹. باشگاه کیا با ۹ امتیاز تیمی و ۸۹/۶ امتیاز انفرادی
۱۰. درنا با ۹ امتیاز تیمی و ۸۷.۹۶ امتیاز انفرادی
۱۱. قهرمانان کاتای قرنطینه ۲ کیش با ۸ امتیاز تیمی و ۱۲۸.۷۸ امتیاز انفرادی
۱۲. باشگاه بهاران (آسو) با ۸ امتیاز تیمی و ۱۲۶ امتیاز انفرادی
۱۳. آکادمی میلاد کرمانشاه با ۷ امتیاز تیمی و ۶۵.۱۶ امتیاز انفرادی
۱۴. هیئت کاراته استان سمنان با ۶ امتیاز تیمی و ۱۲۵.۵ امتیاز انفرادی
۱۵. اوژن با ۶ امتیاز تیمی و ۱۲۱.۶۲ امتیاز انفرادی
۱۶. باشگاه آیریک دو با ۶ امتیاز تیمی و ۱۰۱.۶۸ امتیاز انفرادی

 

رده نوجوانان و جوانان سبز، آبی و بنفش

۱. باشگاه افسانه۲ با ۱۵ امتیاز تیمی، ۲ صدر نشین و ۱۳۸.۶۲ امتیاز انفرادی
۲. آکادمی ارباب با ۱۴ امتیاز تیمی، ۲ صدر نشین و ۱۴۰/۲۸ امتیاز انفرادی
۳. باشگاه افسانه۱ با ۱۳ امتیاز تیمی، ۱ صدرنشین و ۱۳۸.۴۸ امتیاز انفرادی
۴. باشگاه حق نظری با ۱۱ امتیاز تیمی و ۱۳۷.۶ امتیاز انفرادی
۵. جوانه با ۱۰ امتیاز تیمی و ۱۳۳.۳ امتیاز انفرادی
۶. زیباشهر با ۱۰ امتیاز تیمی و ۱۳۲.۳۶ امتیاز انفرادی
۷. آوای هرمزگان با ۹ امتیاز تیمی و ۱۳۲.۳۴ امتیاز انفرادی
۸. ساینا با ۷ امتیاز تیمی و ۱۲۹.۸۸ امتیاز انفرادی
۹. باران با ۷ امتیاز تیمی و ۱۰۵.۸۲ امتیاز انفرادی
۹. صنعت مس کرمان با ۶ امتیاز تیمی و ۱۲۷.۶ امتیاز انفرادی
کاراته دژکرد۱ با ۶ امتیاز تیمی و ۱۲۶.۷ امتیاز انفرادی
۱۲. شهید کشوری با ۶ امتیاز تیمی و ۸۳.۳۲ امتیاز انفرادی

 

رده نوجوانان قهوه ای و مشکی

۱. صنعت مس کرمان با ۱۷ امتیاز تیمی، ۳ صدر نشین و ۱۳۹.۵۶ امتیاز انفرادی
۲. ساینا با ۱۳ امتیاز تیمی و ۱۳۷.۱ امتیاز انفرادی
۳. اهورا الف با ۱۲ امتیاز تیمی و ۱۳۱.۷۲ امتیاز انفرادی
۴.انرژی با ۱۲ امتیاز تیمی و ۱۳۱.۸۶ امتیاز انفرادی
۵. یونیک با ۱۱ امتیاز تیمی و ۱۳۱.۷ امتیاز انفرادی
۶. اهورا ب با ۱۰ امتیاز تیمی و ۱۳۱.۱۸ امتیاز انفرادی
۷. کانون بسیج بندرعباس با ۱۰ امتیاز تیمی و ۱۲۸.۶۶ امتیاز انفرادی
۸. درنا با ۸ امتیاز تیمی و ۱۲۲/۸۸ امتیاز انفرادی
۹. معین با ۷ امتیاز تیمی و ۸۴.۶۴ امتیاز انفرادی
۱۰.آکادمی میلاد کرمانشاه با ۶ امتیاز تیمی و ۸۵.۸۸ امتیاز انفرادی
۱۱. فانوس شهر۳ با ۷ امتیاز تیمی و ۱۲۴.۸۲ امتیاز انفرادی
۱۲. طنین آذربایجان با ۷ امتیاز تیمی و ۱۲۲.۴۸ امتیاز انفرادی
۱۳. آکادمی رستاخیز با ۶ امتیاز تیمی و ۹۸.۰۴ امتیاز انفرادی

 

رده جوانان قهوه ای و مشکی

۱. جوانه با ۱۸ امتیاز تیمی، ۶ صدر نشین و ۱۴۶.۷۸ امتیاز انفرادی
۲. ساینا با ۱۲ امتیاز تیمی و ۱۴۰.۱ امتیاز انفرادی
۳. اهورا با ۱۲ امتیاز تیمی و ۱۳۸.۳ امتیاز انفرادی
۴. رُستن با ۱۱ امتیاز تیمی و ۱۳۵.۸ امتیاز انفرادی
۵. قهرمانان اصفهان با ۱۰ امتیاز تیمی و ۱۳۴.۸۴ امتیاز انفرادی
۶. طنین آذربایجان با ۱۰ امتیاز تیمی و ۱۳۳.۷ امتیاز انفرادی
۷. باشگاه حق نظری با ۱۰ امتیاز تیمی و ۱۳۱.۴۸ امتیاز انفرادی
۸. آوای اوج با ۸ امتیاز تیمی و ۱۳۲.۸۶ امتیاز انفرادی
۹. انرژی با ۸ امتیاز تیمی و ۱۳۱.۳۲ امتیاز انفرادی
۱۰. فانوس شهر ۴ با ۶ امتیاز تیمی و ۱۲۲.۷۶ امتیاز انفرادی
۱۱. زیباشهر هرمزگان با ۶ امتیاز تیمی و ۸۷.۲۶ امتیاز انفرادی
۱۲. باشگاه قاسمی گیلان با ۶ امتیاز تیمی و ۶۳.۰۸ امتیاز انفرادی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه