رفتن به بالا
  • جمعه - 18 آذر 1401 - 17:05
  • کد خبر : ۱۴۴۲۳
  • مشاهده :  419 بازدید
  • چاپ خبر : نتایج مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی ایران / دوندگان خارجی پیشتاز بانوان و آقایان

نتایج مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی ایران / دوندگان خارجی پیشتاز بانوان و آقایان

ثبت شده در نخستین مرحله از دومین دوره مسابقات دو صحرانوردی قرمانی باشگاه های ایران از پیشتازی دوندگان کنیایی خبر می دهد. به گزارش یاریزان؛ اولین مرحله از دومین دوره مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی باشگاههای کشور امروز در دو بخش بانوان و آقایان و در دو رده سنی بزرگسالان و نوجوانان-جوانان به میزبانی مجموعه سوارکاری نوروزآباد شهر تهران برگزار شد. در این رقابتها مجموعا ۲۵۰ دونده در قالب‌؛ ۹ تیم در بخش بزرگسالان بانوان و ۱۵ تیم در بخش بزرگسالان آقایان، ۷ تیم در رده‌های پایه دختران و ۵ تیم در رده‌های پایه پسران، در فضای کاملا مناسب با شرایط مسابقات صحرانوردی به مصاف یکدیگر رفتند. ضمنان ورزشکاران در رده سنی بزرگسالان (در هر دو بخش بانوان و آقایان) در ۸ کیلومتر و در رد رده سنی نوجوانان و جوانان در بخش پسران در ۶ کیلومتر و در بخش دختران در ۴ کیلومتر مسیر طراحی شده را پشت سرگذاشتند. قرار است مرحله دوم و پایانی این مسابقات روز ۲۵ آذر ماه به میزبانی مجموعه سوارکاری نوروز آباد برگزار و در پایان تیم قهرمان مشخص خواهد شد. نتایج مرحله مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی ایران در بخش انفرادی به شرح ذیل است؛ انفرادی بزرگسالان بانوان : ۱- جلیمو ملیسنت - پلیمرخلیج فارس خرم‌آباد ۲- پریسا عرب - تراکتورسازی ۳- سمیرا خداترس - پلیمر خلیج فارس‌خرم‌آباد انفرادی نوجوانان و جوانان دختران : ۱- ستایش امینی - پلیمر‌خلیج‌فارس‌خرم‌آباد ۲- پریسا امینی - باشگاه امام رضا (ع) مشهد ۳- کوثر قاسمی - پلیمر خلیج فارس‌خرم‌آباد انفرادی نوجوانان و جوانان پسران: ۱- پوریا اسحاقی-پلیمر خلیج فارس‌خرم‌آباد ۲-سمیر اقبالی-ذوب‌آهن اصفهان ۳-میکائیل قره‌گوزلو انفرادی بزرگسالان آقایان : ۱- جاناتان کیپریمو - پلیمرخلیج فارس‌خرم‌آباد ۲- امیرزمانپور- ذوب‌آهن اصفهان ۳- مرتضی بیرانوند - نیروی زمینی ارتش

نتایج ثبت شده در نخستین مرحله از دومین دوره مسابقات دو صحرانوردی قرمانی باشگاه های ایران از پیشتازی دوندگان کنیایی خبر می دهد.

نتایج ثبت شده در نخستین مرحله از دومین دوره مسابقات دو صحرانوردی قرمانی باشگاه های ایران از پیشتازی دوندگان کنیایی خبر می دهد.

به گزارش یاریزان؛ اولین مرحله از دومین دوره مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی باشگاههای کشور امروز در دو بخش بانوان و آقایان و در دو رده سنی بزرگسالان و نوجوانان-جوانان به میزبانی مجموعه سوارکاری نوروزآباد شهر تهران برگزار شد.

در این رقابتها مجموعا ۲۵۰ دونده در قالب‌؛ ۹ تیم در بخش بزرگسالان بانوان و ۱۵ تیم در بخش بزرگسالان آقایان، ۷ تیم در رده‌های پایه دختران و ۵ تیم در رده‌های پایه پسران، در فضای کاملا مناسب با شرایط مسابقات صحرانوردی به مصاف یکدیگر رفتند. ضمنان ورزشکاران در رده سنی بزرگسالان (در هر دو بخش بانوان و آقایان) در ۸ کیلومتر و در رد رده سنی نوجوانان و جوانان در بخش پسران در ۶ کیلومتر و در بخش دختران در ۴ کیلومتر مسیر طراحی شده را پشت سرگذاشتند.

قرار است مرحله دوم و پایانی این مسابقات روز ۲۵ آذر ماه به میزبانی مجموعه سوارکاری نوروز آباد برگزار و در پایان تیم قهرمان مشخص خواهد شد.

 

نتایج مرحله مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی ایران در بخش انفرادی به شرح ذیل است؛

 

انفرادی بزرگسالان بانوان :
۱- جلیمو ملیسنت – پلیمرخلیج فارس خرم‌آباد
۲- پریسا عرب – تراکتورسازی
۳- سمیرا خداترس – پلیمر خلیج فارس‌خرم‌آباد

 

انفرادی نوجوانان و جوانان دختران :
۱- ستایش امینی – پلیمر‌خلیج‌فارس‌خرم‌آباد
۲- پریسا امینی – باشگاه امام رضا (ع) مشهد
۳- کوثر قاسمی – پلیمر خلیج فارس‌خرم‌آباد

 

انفرادی نوجوانان و جوانان پسران:
۱- پوریا اسحاقی-پلیمر خلیج فارس‌خرم‌آباد
۲-سمیر اقبالی-ذوب‌آهن اصفهان
۳-میکائیل قره‌گوزلو

 

انفرادی بزرگسالان آقایان :
۱- جاناتان کیپریمو – پلیمرخلیج فارس‌خرم‌آباد
۲- امیرزمانپور- ذوب‌آهن اصفهان
۳- مرتضی بیرانوند – نیروی زمینی ارتش

 

نتایج در بخش تیمی:

 

آقایان – بزرگسالان :
۱- پلیمر ۱۴-
۲-ذوب آهن ۱۵-
۳-مس سونگون ورزقان ۲۳-
۴- نیروی زمینی۳۸-
۵-کمیته ماراتن۵۴-
۶-هیات زنجان۷۷-

 

بانوان – بزرگسالان :
۱- پلیمر ۸-
۲- تراکتورسازی ۱۲-
۳- امام رضا (ع) خراسان ۳۳-
۴- هیات البرز ۳۸-
۵- پرشین ماراتن ۵۷-
۶- هیات کردستان ۶۱-

 

پسران نوجوانان و جوانان :
۱- ذوب آهن ۹-
۲- پلیمر ۱۵-
۳- هیات فارس ۲۶-
۴- شهید سردار همدانی ۳۴-
۵- هیات زنجان ۵۳-
۶- گتوند ۷۱-

 

دختران نوجوانان و جوانان :
۱- پلیمر ۹-
۲- امام رضا (ع) خراسان ۱۶-
۳-آکادمی دوومیدانی لیلا ابراهیمی ۲۶-


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه