رفتن به بالا
  • سه شنبه - 29 شهریور 1401 - 12:41
  • کد خبر : ۱۳۵۶۰
  • مشاهده :  25 بازدید
  • چاپ خبر : نتایج لیگ دسته اول پومسه باشگاه های ایران در گروه منطقه ۲ بانوان مشخص شد

نتایج لیگ دسته اول پومسه باشگاه های ایران در گروه منطقه ۲ بانوان مشخص شد

رقابت های قهرمانی و انتخابی رده های سنی مختلف پومسه بانوان و آقایان استان کردستان با معرفی نفرات برتر پایان یافت. به گزارش یاریزان؛ رقابت های پومسه قهرمانی و انتخابی بانوان و آقایان کردستان با حضور تکواندوکاران شهرستان های مختلف تابعه استان امروز جمعه 18 تیرماه در سالن ورزشی استاد پژوهش شهرستان سنندج برگزار شد و با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. بر این اساس، لیست اسامی نفرات برتر و نتایج انفرادی مسابقات پومسه بخش آقایان و بانوان در رده ها و کمربند های مختلف به شرح زیر است:

لیگ دسته اول پومسه باشگاه های ایران در گروه منطقه ۲ بانوان به میزبانی خانه تکواندو و با معرفی نفرات برتر برگزار شد.

لیگ دسته اول پومسه باشگاه های ایران در گروه منطقه ۲ بانوان به میزبانی خانه تکواندو و با معرفی نفرات برتر برگزار شد.

به گزارش یاریزان؛ مسابقات هفته اول و دوم لیگ دسته یک پومسه منطقه ۲ کشور در گروه بانوان «جام نشاط»، روز دوشنبه ۲۸ شهریور ماه با حضور ۱۸۳ پومسه رو به میزبانی خانه تکواندو با معرفی نفرات برتر برگزار شد.

 

نتایج لیگ دسته اول پومسه باشگاه های ایران در گروه منطقه ۲ بانوان به شرح ذیل است:

 

پومسه انفرادی استاندارد زیر ۱۲ سال دختران

مقام اول: آیسا رحیمی پور (اصفهان)
مقام دوم: فرناز پورشبان (اصفهان)
مقام سوم: نفیسه خسروی (چهارمحال و بختیاری)

 

استاندارد ۱۲ الی ۱۴ سال دختران

مقام اول: آیلا سلیمانی رشیدی (اصفهان)
مقام دوم: نرگس بلغند (اصفهان)
مقام سوم: ساغر کرمانی حبیب آبادی (اصفهان)

 

پومسه انفرادی استاندارد ۱۵ الی ۱۷ سال

مقام اول: آیدا یزدانی (اصفهان)
مقام دوم: نسترن سادات جبلی (اصفهان)
مقام سوم: مطهره سلیمانیان ( چهار محال و بختیاری)

 

پومسه انفرادی استاندارد ۱۸ الی ۳۰ سال

مقام اول: زینب آقاجانی (اصفهان)
مقام دوم: زهرا رحیمی (اصفهان)
مقام سوم: ستایش گودرزی (خوزستان)

 

پومسه انفرادی استاندارد ۳۱ الی ۴۰ سال بانوان

مقام اول: نرگس عزیزاللهی (اصفهان)
مقام دوم: عفت گودرزی (خوزستان)
مقام سوم: فروغ رحیمی (اصفهان)

 

پومسه انفرادی استاندارد ۴۱ الی ۵۰ سال

مقام اول: مریم طهماسبی (اصفهان)
مقام دوم: زهرا عشیری (خوزستان)
مقام سوم: رضوان اصلانی (اصفهان)

 

پومسه انفرادی ابداعی زیر ۱۴ سال بانوان

مقام اول: سارینا سلیمی (اصفهان)
مقام دوم: ملودی هوشیار (فارس)
مقام سوم: آیناز جعفری (اصفهان)

 

پومسه انفرادی ابداعی ۱۵ الی ۱۷ سال

مقام اول: دنیا حافظی (اصفهان)
مقام دوم: دنیا فرهمند (فارس)
مقام سوم: فاطمه سلحشوری (اصفهان)

 

پومسه انفرادی ابداعی بالای ۱۸ سال

مقام اول: شادی منفرد (خوزستان)
مقام دوم: فهیمه ذکاله (اصفهان)
مقام سوم: غزل حجت پور (خوزستان)

 

پومسه تیمی سه نفره زیر ۱۴ سال

مقام اول: هیات تکواندو نجف آباد (الف) (اصفهان)
مقام دوم: باشگاه جعفریه (اصفهان)
مقام سوم: آموزش و پرورش نجف آباد (اصفهان)

 

پومسه تیمی سه نفره ۱۵ الی ۱۷ سال

مقام اول:هیات تکواندو نجف آباد (الف) (اصفهان)
مقام دوم: هیات تکواندو استان چهار محال و بختیاری
مقام سوم: باشگاه جعفریه (اصفهان)

 

پومسه تیمی سه نفره ۱۸ الی ۳۰ سال بانوان

مقام اول: هیات تکواندو نجف آباد الف (اصفهان)
مقام دوم: ستارگان فارس (فارس)
مقام سوم: هیات تکواندو استان خوزستان (خوزستان)

 

پومسه تیمی سه نفره بالای ۳۱ سال

مقام اول: هیات تکواندو استان خوزستان ۱ (خوزستان)
مقام دوم: باشگاه جعفریه (اصفهان)
مقام سوم: هیات تکواندو نجف آباد (اصفهان)

 

پومسه تیمی دو نفره ابداعی زیر ۱۸ سال

مقام اول: ستاگران فارس ۱ (فارس)
مقام دوم: باشگاه جعفریه (اصفهان)
​​​​​​​مقام سوم: ستارگان فارس ۲ (فارس)

 

پومسه تیمی دو نفره ابداعی بالای ۱۸ سال

مقام اول: ستارگان فارس (فارس)
مقام دوم: هیات تکواندو استان خوزستان (خوزستان)
مقام سوم: هیات تکواندو استان خوزستان ۱ (خوزستان)


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه