رفتن به بالا
  • یکشنبه - 24 مهر 1401 - 21:26
  • کد خبر : ۱۳۷۳۶
  • مشاهده :  261 بازدید
  • چاپ خبر : نتایج روز دوم المپیاد استعدادهای برتر ورزنه برداری ایران در بخش دختران

نتایج روز دوم المپیاد استعدادهای برتر ورزنه برداری ایران در بخش دختران

نتایج روز دوم المپیاد استعدادهای برتر ورزنه برداری دختران ایران در پنج وزن پایانی مشخص شد. به گزارش یاریزان؛ مسابقات وزنه‌برداری سومین المپیاد استعدادهای برتر ورزنه برداری ایران با برگزاری رقابت‌های پنج دسته ۶۴، 71، 76، 81 و +++ کیلوگرم دختران در سالن همایش ایرانیان مجموعه ورزشی آزادی آغاز شد. نتایج روز دوم المپیاد استعدادهای برتر ورزنه برداری دختران ایران در دسته 64 کیلوگرم به شرح زیر اعلام شد: 1- عسل کفاش زاده فارس یکضرب ۵۸، دوضرب ۷۲، مجموع ۱۳۰ کیلوگرم 2- آریانا بهرامی کردستان یکضرب ۵۴، دوضرب ۶۸، مجموع ۱۲۲ کیلوگرم 3- تارا درویش همدان یکضرب ۵۳، دوضرب ۶۲، مجموع ۱۱۵ کیلوگرم ۴- آیدا هلالی اردبیل یکضرب ۵۱، دوضرب ۵۵، مجموع ۱۰۶ کیلوگرم ۵- کوثر نصیری زنجان یکضرب ۴۷، دوضرب ۵۰، مجموع ۹۷ کیلوگرم ۶- ساینا میرزایی اردبیل یکضرب ۴۲، دوضرب ۵۱، مجموع ۹۳ کیلوگرم ۷- نازنین رحیمی قم یکضرب ۴۰، دوضرب ۵۲، مجموع ۹۲ کیلوگرم ۸- نجمه پیر فلاک همدان یکضرب ۳۵، دوضرب ۴۰، مجموع ۷۵ کیلوگرم ۹- صبا نوروزی خراسان شمالی یکضرب ۳۵، دوضرب ۴۰، مجموع ۷۵ کیلوگرم نتایج روز دوم المپیاد استعدادهای برتر ورزنه برداری دختران ایران در دسته 71 کیلوگرم به شرح زیر اعلام شد: 1- لعیا کریمی (البرز) یکضرب 70، دوضرب 80، مجموع 150 کیلوگرم 2- ندا جوکار (هرمزگان) یکضرب 60، دوضرب 77، مجموع 137 کیلوگرم 3- ستایش لاریجانی (تهران) یکضرب 53، دوضرب 62، مجموع 115 کیلوگرم 4- نیکو ظریفی (لرستان) یکضرب 50، دوضرب 55، مجموع 105 کیلوگرم 5- زهرا پیرعباسی (خوزستان) یکضرب 48، دوضرب 55، مجموع 103 کیلوگرم 6- مهسا بهشتی (اردبیل) یکضرب 41، دوضرب 49، مجموع 90 کیلوگرم 7- شاینا شاه ایداغلو (تهران) یکضرب 40، دوضرب 43، مجموع 83 کیلوگرم 8- یگانه معماری (همدان) یکضرب 32، دوضرب 44، مجموع 76 کیلوگرم 9- سویل کامجو (اردبیل) یکضرب 31، دوضرب 35، مجموع 66 کیلوگرم نتایج روز دوم المپیاد استعدادهای برتر ورزنه برداری دختران ایران در دسته 76 کیلوگرم به شرح زیر اعلام شد: 1- عسل کدخدایی (همدان) یکضرب 71، دوضرب 85، مجموع 156 کیلوگرم 2- پارمیس شیخ الاسلامی (مازندران) یکضرب 52، دوضرب 63، مجموع 115 کیلوگرم 3- آیدا پورحسینی (چهارمحال و‌بختیاری) یکضرب 45، دوضرب 52، مجموع 97 کیلوگرم 4- رویا نوروزی نژاد (اردبیل) یکضرب 45، دوضرب 50، مجموع 95 کیلوگرم 5- دنیا عباسی (چهارمحال و‌بختیاری) یکضرب 40، دوضرب 45، مجموع 85 کیلوگرم 6- ستایش سوری (البرز) یکضرب 38، دوضرب 42، مجموع 80 کیلوگرم 7- سنا رییسی (مازندران) یکضرب 35، دوضرب 45، مجموع 80 کیلوگرم 8- مریم رضایی نازنین (آذربایجان غربی) یکضرب 35، دوضرب 45، مجموع 80 کیلوگرم 9- رامیسا یوسفی (خراسان رضوی) یکضرب 35، دوضرب 42، مجموع 77 کیلوگرم نتایج روز دوم المپیاد استعدادهای برتر ورزنه برداری دختران ایران در دسته 81 کیلوگرم به شرح زیر اعلام شد: 1- جوآنا نمازی (کردستان) یکضرب 51، دوضرب 67، مجموع 118 کیلوگرم 2- زهرا خلیلی (آذربایجان شرقی) یکضرب 50، دوضرب 60، مجموع 110 کیلوگرم 3- مانیا کرم پور (خوزستان) یکضرب 49، دوضرب 53، مجموع 102 کیلوگرم 4- آیسان ادیب (اردبیل) یکضرب 46، دوضرب 51، مجموع 97 کیلوگرم 5- ملیکا آذرخوش (لرستان) یکضرب 46، دوضرب 51، مجموع 97 کیلوگرم 6- ژیلا محسنی (البرز) یکضرب 44، دوضرب 44، مجموع 88 کیلوگرم نتایج روز دوم المپیاد استعدادهای برتر ورزنه برداری دختران ایران در دسته 81+ کیلوگرم به شرح زیر اعلام شد: 1- حسنا امیری (کردستان) یکضرب 78، دوضرب 91، مجموع 169 کیلوگرم 2- هستی اسدپور (خوزستان) یکضرب 70، دوضرب 85، مجموع 155 کیلوگرم 3- تسنیم مجیدی (اردبیل) یکضرب 66، دوضرب 82، مجموع 148 کیلوگرم 4- گردآفرید بهلولی (لرستان) یکضرب 65، دوضرب 83، مجموع 148 کیلوگرم 5- ترنم اسماعیلی (فارس) یکضرب 66، دوضرب 76، مجموع 142 کیلوگرم 6- نگار شریفی (گلستان) یکضرب 65، دوضرب 74، مجموع 139 کیلوگرم 7- دنیاشنبه زاده (خوزستان) یکضرب 55، دوضرب 60، مجموع 115 کیلوگرم 8- کیانا لشنی (فارس) یکضرب 50، دوضرب 53، مجموع 103 کیلوگرم 9- آیلین مدنی (تهران) یکضرب 43، دوضرب 53، مجموع 96 کیلوگرم

نتایج روز دوم المپیاد استعدادهای برتر ورزنه برداری دختران ایران در پنج وزن پایانی مشخص شد.

نتایج روز دوم المپیاد استعدادهای برتر ورزنه برداری دختران ایران در پنج وزن پایانی مشخص شد تا تیم کردستان بر سکوی قهرمانی این مسابقات بایستد.

 

به گزارش یاریزان؛ مسابقات وزنه‌برداری سومین المپیاد استعدادهای برتر ورزنه برداری ایران با برگزاری رقابت‌های پنج دسته ۶۴، ۷۱، ۷۶، ۸۱ و ۸۱+ کیلوگرم دختران در سالن همایش ایرانیان مجموعه ورزشی آزادی آغاز شد.

پس از ۲ روز رقابت جذاب، مسابقات وزنه‌برداری سومین المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در بخش دختران با قهرمانی کردستان و کسب مدال توسط ۱۶ استان به اتمام رسید.

نماینده استان کردستان در مجموع با کسب سه مدال طلا و یک مدال نقره بر سکوی قهرمانی این مسابقات ایستاد. همچنین نماندگان استان های فارس و تهران نیز بترتیب در رتبه های دوم سوم قرار گرفتند.

 

نتایج روز دوم المپیاد استعدادهای برتر ورزنه برداری دختران ایران در پنج وزن پایانی مشخص شد تا تیم کردستان بر سکوی قهرمانی این مسابقات بایستد. به گزارش یاریزان؛ مسابقات وزنه‌برداری سومین المپیاد استعدادهای برتر ورزنه برداری ایران با برگزاری رقابت‌های پنج دسته ۶۴، 71، 76، 81 و +++ کیلوگرم دختران در سالن همایش ایرانیان مجموعه ورزشی آزادی آغاز شد. پس از ۲ روز رقابت جذاب، مسابقات وزنه‌برداری سومین المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در بخش دختران با قهرمانی کردستان و کسب مدال توسط ۱۶ استان به اتمام رسید. نماینده استان کردستان در مجموع با کسب سه مدال طلا و یک مدال نقره بر سکوی قهرمانی این مسابقات ایستاد. همچنین نماندگان استان های فارس و تهران نیز بترتیب در رتبه های دوم سوم قرار گرفتند. نتایج کامل روز دوم المپیاد استعدادهای برتر ورزنه برداری دختران ایران در دسته 64 کیلوگرم به شرح زیر اعلام شد: 1- عسل کفاش زاده فارس یکضرب ۵۸، دوضرب ۷۲، مجموع ۱۳۰ کیلوگرم 2- آریانا بهرامی کردستان یکضرب ۵۴، دوضرب ۶۸، مجموع ۱۲۲ کیلوگرم 3- تارا درویش همدان یکضرب ۵۳، دوضرب ۶۲، مجموع ۱۱۵ کیلوگرم ۴- آیدا هلالی اردبیل یکضرب ۵۱، دوضرب ۵۵، مجموع ۱۰۶ کیلوگرم ۵- کوثر نصیری زنجان یکضرب ۴۷، دوضرب ۵۰، مجموع ۹۷ کیلوگرم ۶- ساینا میرزایی اردبیل یکضرب ۴۲، دوضرب ۵۱، مجموع ۹۳ کیلوگرم ۷- نازنین رحیمی قم یکضرب ۴۰، دوضرب ۵۲، مجموع ۹۲ کیلوگرم ۸- نجمه پیر فلاک همدان یکضرب ۳۵، دوضرب ۴۰، مجموع ۷۵ کیلوگرم ۹- صبا نوروزی خراسان شمالی یکضرب ۳۵، دوضرب ۴۰، مجموع ۷۵ کیلوگرم نتایج روز دوم المپیاد استعدادهای برتر ورزنه برداری دختران ایران در دسته 71 کیلوگرم به شرح زیر اعلام شد: 1- لعیا کریمی (البرز) یکضرب 70، دوضرب 80، مجموع 150 کیلوگرم 2- ندا جوکار (هرمزگان) یکضرب 60، دوضرب 77، مجموع 137 کیلوگرم 3- ستایش لاریجانی (تهران) یکضرب 53، دوضرب 62، مجموع 115 کیلوگرم 4- نیکو ظریفی (لرستان) یکضرب 50، دوضرب 55، مجموع 105 کیلوگرم 5- زهرا پیرعباسی (خوزستان) یکضرب 48، دوضرب 55، مجموع 103 کیلوگرم 6- مهسا بهشتی (اردبیل) یکضرب 41، دوضرب 49، مجموع 90 کیلوگرم 7- شاینا شاه ایداغلو (تهران) یکضرب 40، دوضرب 43، مجموع 83 کیلوگرم 8- یگانه معماری (همدان) یکضرب 32، دوضرب 44، مجموع 76 کیلوگرم 9- سویل کامجو (اردبیل) یکضرب 31، دوضرب 35، مجموع 66 کیلوگرم نتایج روز دوم المپیاد استعدادهای برتر ورزنه برداری دختران ایران در دسته 76 کیلوگرم به شرح زیر اعلام شد: 1- عسل کدخدایی (همدان) یکضرب 71، دوضرب 85، مجموع 156 کیلوگرم 2- پارمیس شیخ الاسلامی (مازندران) یکضرب 52، دوضرب 63، مجموع 115 کیلوگرم 3- آیدا پورحسینی (چهارمحال و‌بختیاری) یکضرب 45، دوضرب 52، مجموع 97 کیلوگرم 4- رویا نوروزی نژاد (اردبیل) یکضرب 45، دوضرب 50، مجموع 95 کیلوگرم 5- دنیا عباسی (چهارمحال و‌بختیاری) یکضرب 40، دوضرب 45، مجموع 85 کیلوگرم 6- ستایش سوری (البرز) یکضرب 38، دوضرب 42، مجموع 80 کیلوگرم 7- سنا رییسی (مازندران) یکضرب 35، دوضرب 45، مجموع 80 کیلوگرم 8- مریم رضایی نازنین (آذربایجان غربی) یکضرب 35، دوضرب 45، مجموع 80 کیلوگرم 9- رامیسا یوسفی (خراسان رضوی) یکضرب 35، دوضرب 42، مجموع 77 کیلوگرم نتایج روز دوم المپیاد استعدادهای برتر ورزنه برداری دختران ایران در دسته 81 کیلوگرم به شرح زیر اعلام شد: 1- جوآنا نمازی (کردستان) یکضرب 51، دوضرب 67، مجموع 118 کیلوگرم 2- زهرا خلیلی (آذربایجان شرقی) یکضرب 50، دوضرب 60، مجموع 110 کیلوگرم 3- مانیا کرم پور (خوزستان) یکضرب 49، دوضرب 53، مجموع 102 کیلوگرم 4- آیسان ادیب (اردبیل) یکضرب 46، دوضرب 51، مجموع 97 کیلوگرم 5- ملیکا آذرخوش (لرستان) یکضرب 46، دوضرب 51، مجموع 97 کیلوگرم 6- ژیلا محسنی (البرز) یکضرب 44، دوضرب 44، مجموع 88 کیلوگرم نتایج روز دوم المپیاد استعدادهای برتر ورزنه برداری دختران ایران در دسته 81+ کیلوگرم به شرح زیر اعلام شد: 1- حسنا امیری (کردستان) یکضرب 78، دوضرب 91، مجموع 169 کیلوگرم 2- هستی اسدپور (خوزستان) یکضرب 70، دوضرب 85، مجموع 155 کیلوگرم 3- تسنیم مجیدی (اردبیل) یکضرب 66، دوضرب 82، مجموع 148 کیلوگرم 4- گردآفرید بهلولی (لرستان) یکضرب 65، دوضرب 83، مجموع 148 کیلوگرم 5- ترنم اسماعیلی (فارس) یکضرب 66، دوضرب 76، مجموع 142 کیلوگرم 6- نگار شریفی (گلستان) یکضرب 65، دوضرب 74، مجموع 139 کیلوگرم 7- دنیاشنبه زاده (خوزستان) یکضرب 55، دوضرب 60، مجموع 115 کیلوگرم 8- کیانا لشنی (فارس) یکضرب 50، دوضرب 53، مجموع 103 کیلوگرم 9- آیلین مدنی (تهران) یکضرب 43، دوضرب 53، مجموع 96 کیلوگرم در پایان روز دوم و بر اساس نتایج کسب شده، رده بندی مدالی تیم‌های شرکت کننده در المپیاد استعدادهای برتر ورزنه برداری دختران ایران به شرح زیر است: ۱. کردستان (سه طلا و یک نقره) ۲. فارس (دو طلا، یک نقره و یک برنز) ۳. تهران (یک طلا، دو نقره و یک برنز) ۴. مازندران (یک طلا و یک نقره) ۵. همدان (یک طلا و یک برنز) ۶. البرز (یک طلا) -. سیستان و بلوچستان (یک طلا) ۸. خوزستان (دو نقره و دو برنز) ۹. آذربایجان شرقی (یک نقره) -. ایلام (یک نقره) -. هرمزگان (یک نقره) ۱۲. لرستان (یک برنز) -. اردبیل (یک برنز) -. کرمان (یک برنز) -. قزوین(یک برنز) -. چهارمحال و بختیاری (یک برنز) نتایج کامل روز اول المپیاد استعدادهای برتر ورزنه برداری ایران در بخش دختران را در لینک زیر بخوانید.

 

نتایج کامل روز دوم المپیاد استعدادهای برتر ورزنه برداری دختران ایران در دسته ۶۴ کیلوگرم به شرح زیر اعلام شد:

۱- عسل کفاش زاده فارس
یکضرب ۵۸، دوضرب ۷۲، مجموع ۱۳۰ کیلوگرم

۲- آریانا بهرامی کردستان
یکضرب ۵۴، دوضرب ۶۸، مجموع ۱۲۲ کیلوگرم

۳- تارا درویش همدان
یکضرب ۵۳، دوضرب ۶۲، مجموع ۱۱۵ کیلوگرم

۴- آیدا هلالی اردبیل
یکضرب ۵۱، دوضرب ۵۵، مجموع ۱۰۶ کیلوگرم

۵- کوثر نصیری زنجان
یکضرب ۴۷، دوضرب ۵۰، مجموع ۹۷ کیلوگرم

۶- ساینا میرزایی اردبیل
یکضرب ۴۲، دوضرب ۵۱، مجموع ۹۳ کیلوگرم

۷- نازنین رحیمی قم
یکضرب ۴۰، دوضرب ۵۲، مجموع ۹۲ کیلوگرم

۸- نجمه پیر فلاک همدان
یکضرب ۳۵، دوضرب ۴۰، مجموع ۷۵ کیلوگرم

۹- صبا نوروزی خراسان شمالی
یکضرب ۳۵، دوضرب ۴۰، مجموع ۷۵ کیلوگرم

 

نتایج روز دوم المپیاد استعدادهای برتر ورزنه برداری دختران ایران در دسته ۷۱ کیلوگرم به شرح زیر اعلام شد:

۱- لعیا کریمی (البرز)
یکضرب ۷۰، دوضرب ۸۰، مجموع ۱۵۰ کیلوگرم

۲- ندا جوکار (هرمزگان)
یکضرب ۶۰، دوضرب ۷۷، مجموع ۱۳۷ کیلوگرم

۳- ستایش لاریجانی (تهران)
یکضرب ۵۳، دوضرب ۶۲، مجموع ۱۱۵ کیلوگرم

۴- نیکو ظریفی (لرستان)
یکضرب ۵۰، دوضرب ۵۵، مجموع ۱۰۵ کیلوگرم

۵- زهرا پیرعباسی (خوزستان)
یکضرب ۴۸، دوضرب ۵۵، مجموع ۱۰۳ کیلوگرم

۶- مهسا بهشتی (اردبیل)
یکضرب ۴۱، دوضرب ۴۹، مجموع ۹۰ کیلوگرم

۷- شاینا شاه ایداغلو (تهران)
یکضرب ۴۰، دوضرب ۴۳، مجموع ۸۳ کیلوگرم

۸- یگانه معماری (همدان)
یکضرب ۳۲، دوضرب ۴۴، مجموع ۷۶ کیلوگرم

۹- سویل کامجو (اردبیل)
یکضرب ۳۱، دوضرب ۳۵، مجموع ۶۶ کیلوگرم

 

نتایج روز دوم المپیاد استعدادهای برتر ورزنه برداری دختران ایران در دسته ۷۶ کیلوگرم به شرح زیر اعلام شد:

۱- عسل کدخدایی (همدان)
یکضرب ۷۱، دوضرب ۸۵، مجموع ۱۵۶ کیلوگرم

۲- پارمیس شیخ الاسلامی (مازندران)
یکضرب ۵۲، دوضرب ۶۳، مجموع ۱۱۵ کیلوگرم

۳- آیدا پورحسینی (چهارمحال و‌بختیاری)
یکضرب ۴۵، دوضرب ۵۲، مجموع ۹۷ کیلوگرم

۴- رویا نوروزی نژاد (اردبیل)
یکضرب ۴۵، دوضرب ۵۰، مجموع ۹۵ کیلوگرم

۵- دنیا عباسی (چهارمحال و‌بختیاری)
یکضرب ۴۰، دوضرب ۴۵، مجموع ۸۵ کیلوگرم

۶- ستایش سوری (البرز)
یکضرب ۳۸، دوضرب ۴۲، مجموع ۸۰ کیلوگرم

۷- سنا رییسی (مازندران)
یکضرب ۳۵، دوضرب ۴۵، مجموع ۸۰ کیلوگرم

۸- مریم رضایی نازنین (آذربایجان غربی)
یکضرب ۳۵، دوضرب ۴۵، مجموع ۸۰ کیلوگرم

۹- رامیسا یوسفی (خراسان رضوی)
یکضرب ۳۵، دوضرب ۴۲، مجموع ۷۷ کیلوگرم

 

نتایج روز دوم المپیاد استعدادهای برتر ورزنه برداری دختران ایران در دسته ۸۱ کیلوگرم به شرح زیر اعلام شد:

 

۱- جوآنا نمازی (کردستان)
یکضرب ۵۱، دوضرب ۶۷، مجموع ۱۱۸ کیلوگرم

۲- زهرا خلیلی (آذربایجان شرقی)
یکضرب ۵۰، دوضرب ۶۰، مجموع ۱۱۰ کیلوگرم

۳- مانیا کرم پور (خوزستان)
یکضرب ۴۹، دوضرب ۵۳، مجموع ۱۰۲ کیلوگرم

۴- آیسان ادیب (اردبیل)
یکضرب ۴۶، دوضرب ۵۱، مجموع ۹۷ کیلوگرم

۵- ملیکا آذرخوش (لرستان)
یکضرب ۴۶، دوضرب ۵۱، مجموع ۹۷ کیلوگرم

۶- ژیلا محسنی (البرز)
یکضرب ۴۴، دوضرب ۴۴، مجموع ۸۸ کیلوگرم

 

نتایج روز دوم المپیاد استعدادهای برتر ورزنه برداری دختران ایران در دسته ۸۱+ کیلوگرم به شرح زیر اعلام شد:

۱- حسنا امیری (کردستان)
یکضرب ۷۸، دوضرب ۹۱، مجموع ۱۶۹ کیلوگرم

۲- هستی اسدپور (خوزستان)
یکضرب ۷۰، دوضرب ۸۵، مجموع ۱۵۵ کیلوگرم

۳- تسنیم مجیدی (اردبیل)
یکضرب ۶۶، دوضرب ۸۲، مجموع ۱۴۸ کیلوگرم

۴- گردآفرید بهلولی (لرستان)
یکضرب ۶۵، دوضرب ۸۳، مجموع ۱۴۸ کیلوگرم

۵- ترنم اسماعیلی (فارس)
یکضرب ۶۶، دوضرب ۷۶، مجموع ۱۴۲ کیلوگرم

۶- نگار شریفی (گلستان)
یکضرب ۶۵، دوضرب ۷۴، مجموع ۱۳۹ کیلوگرم

۷- دنیاشنبه زاده (خوزستان)
یکضرب ۵۵، دوضرب ۶۰، مجموع ۱۱۵ کیلوگرم

۸- کیانا لشنی (فارس)
یکضرب ۵۰، دوضرب ۵۳، مجموع ۱۰۳ کیلوگرم

۹- آیلین مدنی (تهران)
یکضرب ۴۳، دوضرب ۵۳، مجموع ۹۶ کیلوگرم

 

در پایان روز دوم و بر اساس نتایج کسب شده، رده بندی مدالی تیم‌های شرکت کننده در المپیاد استعدادهای برتر ورزنه برداری دختران ایران به شرح زیر است:

۱. کردستان (سه طلا و یک نقره)
۲. فارس (دو طلا، یک نقره و یک برنز)
۳. تهران (یک طلا، دو نقره و یک برنز)
۴. مازندران (یک طلا و یک نقره)
۵. همدان (یک طلا و یک برنز)
۶. البرز (یک طلا)
-. سیستان و بلوچستان (یک طلا)
۸. خوزستان (دو نقره و دو برنز)
۹. آذربایجان شرقی (یک نقره)
-. ایلام (یک نقره)
-. هرمزگان (یک نقره)
۱۲. لرستان (یک برنز)
-. اردبیل (یک برنز)
-. کرمان (یک برنز)
-. قزوین(یک برنز)
-. چهارمحال و بختیاری (یک برنز)

 

جهت دریافت نتایج کامل روز اول المپیاد استعدادهای برتر ورزنه برداری ایران در بخش دختران بر روی لینک آبی رنگ کلیک (لمس) کنید.

 

 


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه