رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۰
  • کد خبر : ۹۹۲۱
  • چاپ خبر : نتایج احمد احمدی در روز چهارم رقابت های انتخابی المپیک بادبانی
به میزبانی عمان؛

نتایج احمد احمدی در روز چهارم رقابت های انتخابی المپیک بادبانی

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون قایقرانی، مسابقات انتخابی المپیک بادبانی ١٢ تا ١٨ فروردین در عمان برگزار می‌شود و احمد احمدی تنها نماینده بادبانی کشورمان از اول فروردین در قرنطینه پیش از این مسابقات است. احمدی پس از حضور چهار روزه در قرنطینه کامل امروز اجازه پیدا کرد در طول یک کیلومتر از محل اسکان خود تردد کند. او قایق خود را امروز تحویل گرفت. سیلور کشورمان که در کلاس Laser این رقابت‌ها با حریفان رو‌به‌رو خواهد شد، فردا نواقص قایق خود را برطرف می‌کند و در زمان محدود در طول روز اجازه دارد قایق خود را در اختیار بگیرد و بررسی کند.

احمد احمدی در روز چهارم رقابت‌های کسب سهمیه المپیک بادبانی در عمان با حریفان رقابت کرد.

احمد احمدی در روز چهارم رقابت‌های کسب سهمیه المپیک بادبانی در عمان با حریفان رقابت کرد.

به گزارش یاریزان؛ مسابقات انتخابی المپیک بادبانی در قاره آسیا و آفریقا از پانزدهم فروردین‌ماه در مرکز ورزش‌های آبی المصنعه عمان آغاز شد و احمد احمدی در کلاس Laser به مصاف حریفان رفت.

پس از برگزاری شش دور مسابقه در روزهای گذشته، امروز سیلورها در دو دور رقابت دیگر شرکت کردند. شرکت‌کنندگان در این مسابقات باید تا روز پنجشنبه به رقابت ادامه دهند تا تکلیف المپین این کلاس در قاره آسیا مشخص شود.

احمد در دور هفتم در جایگاه نوزدهم و در دور هشتم در رده هجدهم قرار گرفت.

سیلور کشورمان تا این جای کار در پایان هشت دور مسابقه، مجموعا در رده بیستم جای دارد.

در جدول رده‌بندی کلاس Laser رقابت‌ها تا این مرحله سیلور سنگاپور در رده نخست قرار دارد و نماینده هند با پیشی گرفتن از رقیب تایلندی خود جایگاه دوم را کسب کرده است.

این رقابت‌ها فردا با برگزاری دو دور دیگر ادامه پیدا می‌کند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه