رفتن به بالا
  • جمعه - ۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹
  • کد خبر : ۳۰۲۹
  • چاپ خبر : مهدی بهرامی پاراتکواندوکار کرمانشاهی به همراه تیم ملی برسکوی نخست آسیا ایستاد
در کلاسk43 در وزن۷۵+کیلوگرم؛

مهدی بهرامی پاراتکواندوکار کرمانشاهی به همراه تیم ملی برسکوی نخست آسیا ایستاد

در پایان چهارمین دوره مسابقات پاراتکواندو قهرمانی آسیا، تیم‌ملی ایران برای چهارمین بار و با درخشش مهدی بهرامی پاراتکواندوکار کرمانشاهی ، مقتدرانه بر سکوی قهرمانی قاره کهن ایستاد.   به گزارش یاریزان؛ چهارمین دوره مسابقات پاراتکواندو قهرمانی آسیا امروز (پنجشنبه – ۳ خردادماه) با حضور ۱۲۰ هوگوپوش از ۲۸ کشور به میزبانی شهر «هوشیمینه» ویتنام […]

در پایان چهارمین دوره مسابقات پاراتکواندو قهرمانی آسیا، تیم‌ملی ایران برای چهارمین بار و با درخشش مهدی بهرامی پاراتکواندوکار کرمانشاهی ، مقتدرانه بر سکوی قهرمانی قاره کهن ایستاد.

 

به گزارش یاریزان؛ چهارمین دوره مسابقات پاراتکواندو قهرمانی آسیا امروز (پنجشنبه – ۳ خردادماه) با حضور ۱۲۰ هوگوپوش از ۲۸ کشور به میزبانی شهر «هوشیمینه» ویتنام برگزار شد.

تیم‌ملی تکواندو کشورمان با ۶ مدال طلای مهدی پور رهنما، حامد حق‌شناس، سعید صادقیان‌پور، احمد نریمانی، مهدی بهرامی آذر از کرمانشاه و مهتاب نبوی، یک نقره اصغر عزیزی و دو برنز محمدرضا شعبانی و مهتاب نبوی مقتدرانه توانست عنوان قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را به نام خود ثبت نماید.

ازبکستان نایب قهرمان شد و مغلوستان نیز بر سکوی سومی ایستاد.

مهدی بهرامی پاراتکواندوکار کرمانشاهی در کلاسk43 در وزن۷۵+کیلوگرم در این رقابتها حضور داشت.

گفتنی است؛ هدایت این تیم را پیام خانلرخانی به عنوان سرمربی و مهدی احمدی به عنوان مربی برعهده داشتند. مسعود لشکری نیز به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور داشت.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه