رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 3 خرداد 1402 - 09:30
  • کد خبر : ۱۵۷۲۰
  • چاپ خبر : ملی پوش تکواندو: هدفمان کسب بهترین نتیجه در باکو است/ آنالیز خوبی از حریفان دارم

ملی پوش تکواندو: هدفمان کسب بهترین نتیجه در باکو است/ آنالیز خوبی از حریفان دارم

آرین سلیمی ملی پوش تکواندو گفت: دست چپم در بازی اول رقابت های آزاد فجیره شکست ولی آسیب دیدگی تا دیدار فینال به رقابت پرداختم و توانستم مدال نقره را از آن خود کنم. به گزارش یاریزان؛ آرین سلیمی عضو تیم ملی تکواندو بیان کرد: در اولین بازی خود در رقابت های فجیره با شکستگی دست چپ مواجه شدم اما با همان شرایط و در حالی که مصدومیت دستم افزایش یافته بود، به مسابقات ادامه دادم و به مدال نقره دست پیدا کردم. او ادامه داد: شرایط بهتری نسبت به قبل دارم، ولی هنوز به بهبودی کامل دست نیافته و باید برای مدتی دستم در گچ بماند. تمام تلاشم را می کنم تا با آمادگی کامل در مسابقات گرنداسلم شرکت کنم تا در آن رقابت ها با کمک کادرفنی بتوانم عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارم. عضو تیم ملی تکواندو افزود: از بین کشورهایی که در مسابقات فجیره شرکت کردند، تیم های ازبکستان، اردن و ... با بازیکنان اصلی خود حضور پیدا کرده بودند و 2 حریف اصلی من از اردن و ازبکستان، بودند که حریف اردنی را شکست دادم اما در بازی فینال نتیجه را به بازیکن ازبکستان واگذار کردم و در جایگاه دوم ایستادم. سلیمی افزود: در کل مسابقات از سطح بالایی برخوردار بود و فقط در دیدار فینال نتوانستم مقابل حریفم پیروز شوم و از عملکردم رضایت دارم. مسئولان فدراسیون تکواندو شرایط خوبی را برای ما در اردو مهیا کرده اند و از همه عزیزانی که برای ما زحمت می کشند، تشکر می کنم. بازیکن تیم ملی تکواندو در پایان خاطر نشان کرد: در اردوی تیم ملی نسبت به اردوهای گذشته از همه لحاظ پیشرفت کرده ایم که این نشان از توجه مسئولان فدراسیون به تیم ملی و اعضای آن دارد. تمام تلاشم را می کنم که در هر مسابقه بهترین نتیجه را کسب کنم اما قول مدال در مسابقات را پیش رو نمی دهم چون همه بازی ها حکم فینال را دارد و باید با انگیزه و تجربه کافی در هر بازی حاضر شویم.

ملی‌پوش کرمانشاهی تکواندو ایران گفت: تمرکز کافی روی مسابقات داریم و امیدواریم بتوانیم نتایج خیلی خوبی را کسب کنیم.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

ملی پوش کرمانشاهی تکواندو ایران گفت: تمرکز کافی روی مسابقات داریم و امیدواریم بتوانیم نتایج خیلی خوبی را کسب کنیم.

به گزارش یاریزان؛ آرین سلیمی عضو تیم‌ملی تکواندو مردان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، درخصوص مسابقات جهانی باکو اظهار داشت: خدا را شکر تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و هر چه به جلو حرکت کردیم به آمادگی بیشتری رسیدیم. مسابقات جهانی باکو از جهات مختلف برای تمامی ما مهم است.

 

------------------------------------

ملی پوش کرمانشاهی تکواندو ایران ادامه داد: در آذرماه سال گذشته با مصدومیت بدی از ناحیه زانو مواجه شدم اما خوشبختانه با ریکاوری خوبی که انجام دادم توانستم به مسابقات آزاد کشوری برسم و پس از آن در رقابت‌های آزاد فجیره و بعد از آن در مسابقات گرنداسلم توانستم یکی از نتایج خوب تیم‌ ملی را کسب کنم که برای من جای شکر دارد.

سلیمی خاطر نشان کرد: تک‌تک حریفان خود را با کمک اعضای کادرفنی آنالیز کردیم، تمام تمرکزم روی مسابقات جهانی باکو است. خوشبین هستم تا بتوانم با کسب عملکرد خوب یکی از خوشرنگ‌ترین مدال ها را برای ایران به ارمغان بیاورم.

وی در پایان گفت: تمرکزم فقط روی مسابقات و تمام هدف من و سایر اعضای تیم‌ملی شاد کردن دل مردم است امیدواریم بهترین نتایج را به دست آوریم.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی