رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶
  • کد خبر : ۸۲۱۸
  • چاپ خبر : مشهد بعنوان میزبان جدید گروه الف لیگ دسته یک والیبال تعیین شد
با اعلام فدراسیون؛

مشهد بعنوان میزبان جدید گروه الف لیگ دسته یک والیبال تعیین شد

هفته چهارم لیگ برتر والیبال امروز با هفت دیدار در شهرهای اردکان، یزد، مریوان، تهران، آمل، ارومیه و گنبد پیگیری شد و با صدرنشین فولاد سیرجان به پایان رسید.

مشهد به عنوان شهر میزبان جدید دور رفت گروه الف لیگ دسته یک مردان کشور جایگزین همدان شد.

مشهد به عنوان شهر میزبان جدید دور رفت گروه الف لیگ دسته یک مردان کشور جایگزین همدان شد.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون والیبال، بیست و نهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک مردان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور ۱۸ تیم در دو گروه مقدماتی آغاز خواهد شد.

تیم‌های شهرداری جوان ارومیه، مس رفسنجان، سروقامتان همدان، مقاومت بسیج، ملوان تهران، مجتمع فولاد خراسان، اشتادسازه و هوادار تهران در گروه الف این مسابقات با هم رقابت خواهند کرد.

در گروه ب نیز تیم‌های رعد پدافند قم، سامسونگ جویبار، عقاب ملل اردبیل، پاس گرگان، صنایع اردکان، ایرانشید چالوس، خوش سیمای آمل و هوشیار تبریز به مصاف هم می‌روند.

پیش‌تر کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال برنامه مرحله نخست دور رفت متمرکز لیگ دسته یک مردان کشور را اعلام کرده بود و قرار بود مسابقات گروه الف به میزبانی همدان برگزار شود، اما تیم سروقامتان همدان از میزبانی این رقابت‌ها به علت دریافت نکردن مجوز استانی، انصراف داد.

بر این اساس، تیم اشتادسازه مشهد با کسب مجوز ستاد استانی مقابله با کرونا، مسئولیت میزبانی گروه الف لیگ دسته یک مردان در مرحله نخست دور مقدماتی را به دست آورد. ورود تیم‌ها به این شهر روز جمعه ۲۳ آبان‌ماه خواهد بود و مسابقات از روز شنبه ۲۴ آبان‌ماه شروع می‌شود.

مسابقات گروه ب نیز بر اساس برنامه اعلام شده قبلی به میزبانی اردبیل برگزار خواهد شد.

ساعت برگزاری دیدارها در دو شهر مشهد و اردبیل ۱۴ و ۳۰ دقیقه و ۱۷ و ۳۰ دقیقه است و تیم‌های شرکت‌کننده در لیگ دسته یک، روزهای ۲۴، ۲۵، ۲۷، ۲۸ و ۳۰ آبان‌ماه بازی دارند و روزهای دوشنبه و پنج‌شنبه ۲۶ و ۲۹ نیز استراحت خواهند داشت.

در این مرحله، هر تیم پنج دیدار برگزار می‌کند و پس استراحتی دو هفته‌ای برای ادامه مسابقات، مرحله دوم دور رفت به شهر میزبان‌ جدید هر گروه که متعاقبا اعلام خواهد شد، سفر می‌کنند تا سه دیدار دیگر خود را پیگیری کنند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه