رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۸
  • کد خبر : ۶۵۱۹
  • مشاهده :  527 بازدید
  • چاپ خبر : مسئول مسابقات لیگ فوتسال زنان : قهرمان لیگ را مشخص نمی‌کنیم

مسئول مسابقات لیگ فوتسال زنان : قهرمان لیگ را مشخص نمی‌کنیم

تیم نامی نو اصفهان در حضور مربی و بازیکن کرمانشاهی خود با پیروزی برابر مس رفسنجان قهرمان لیگ برتر فوتسال بانوان ایران شد.

مسئول مسابقات لیگ فوتسال زنان : مرحله پلی‌آف لیگ فوتسال زنان بخاطر کرونا ناتمام باقی ماند اما این امر دلیل نمی‌شود که مسابقات لغو و قهرمان فصل را مشخص کنیم.

مسئول مسابقات لیگ فوتسال زنان گفت: مرحله پلی‌آف لیگ فوتسال زنان بدلیل شیوع ویروس کرونا ناتمام باقی ماند اما این امر دلیل نمی‌شود که مسابقات لغو و قهرمان فصل را مشخص کنیم.

به گزارش یاریزان و به نقل از پایگاه خبری فوتبالی، شیرین نصیری روز شنبه در گفت و گویی اظهار داشت: بدلیل شیوع ویروس کرونا سه دیدار پایانی مرحله پلی‌آف لیگ فوتسال زنان ناتمام باقی ماند اما با توجه به اینکه زمان آغاز این مسابقات معلوم نیست این مرحله حذف نمی شود و قهرمان فصل هم مشخص نمی کنیم و باید ادامه این رقابت‌ها برگزار شود.

وی افزود: با توجه به مصوبه وزارت ورزش و جوانان اکنون مسابقات لیگ تعطیل شده است و در صورت تصویب مصوبه جدید، تصمیم‌گیری برای ادامه مسابقات انجام خواهد شد.

مسئول مسابقات لیگ برتر فوتسال زنان ادامه داد: لیگ فوتسال زنان در این فصل سطح خوبی داشت و بازیکنان با کیفیتی به فوتسال زنان معرفی شدند. گرچه همواره شاهد چالش نبود حامی مالی در لیگ زنان هستیم اما در کل فصل خوبی را با وجود تیم های عالی پشت سر گذاشتیم.

   

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه