رفتن به بالا
  • سه شنبه - 19 فروردین 1399 - 23:21
  • کد خبر : ۶۵۴۶
  • چاپ خبر : محبی : فدراسیون کشتی پیگیر پاداشم است / از برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی خوشحالم

محبی : فدراسیون کشتی پیگیر پاداشم است / از برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی خوشحالم

اسامی نفرات دعوت شده، جهت شرکت در رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد بزرگسالان جام جهان پهلوان تختی با حضور کشتی گیران کرمانشاهی از سوی کادر فنی تیم ملی اعلام شد.

یدالله محبی عضو تیم ملی کشتی ایران: وقتی به اردوی آخر تیم ملی رفتم، ابراهیم مهربان گفت که فدراسیون کشتی پیگیر پاداش کسب سهمیه المپیکم است.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

عضو سنگین وزن تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ نورسلطان گفت: وقتی به اردوی آخر تیم ملی رفتم، ابراهیم مهربان گفت که فدراسیون کشتی پیگیر پاداش کسب سهمیه المپیکم است.

به گزارش یاریزان؛ یدالله محبی در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم در مورد پیگیری تمریناتش در کرمانشاه اظهار داشت: زمانی که اردوی تیم ملی به خاطر کرونا تعطیل شد به خانه برگشتیم. من و ارشک با هم تمرین می‌کنیم. او نسبت به قبل وزن بدنش سنگین‌تر شده و راحت‌تر می‌توانیم با هم تمرین کشتی انجام دهیم.

 

------------------------------------

وی در پاسخ به این سوال که بعد از کسب سهمیه سنگین وزن المپیک، در پی مثبت اعلام شدن دو حریفش در مسابقات جهانی نورسلطان، آیا پاداش مصوب کمیته ملی المپیک برای کسب سهمیه را دریافت کرده است، تاکید کرد: هنوز نه اما وقتی به اردوی آخر تیم ملی رفتم، ابراهیم مهربان گفت که فدراسیون کشتی پیگیر این موضوع است و پاداشت را می‌گیری. به هرحال فدراسیون مسئله را دنبال می‌کند اما فعلاً درگیر ماجرای کرونا شده‌ایم.

محبی تعویق یک ساله المپیک را به سود کشتی ایران دانست و ادامه داد: من احساس می‌کنم این موضوع به نفع ما شده باشد. اکثر بچه‌ها هم سن و سال هستیم و تیم ملی ترکیب نسبتا جوانی دارد. در این مدت تیم ما پخته‌تر از قبل می‌شود و زمان بیشتری به بچه‌ها داده می‌شود که بتوانند خودشان را آماده المپیک کنند.

مدعی کرمانشاهی تیم ملی آزاد با اشاره به اینکه با برگزاری مسابقه انتخابی، بهترین شرایط برای انتخاب ملی پوش مهیا می‌شود، خاطرنشان کرد: من همه تلاشم بر این است که بتوانم امسال بهترین نتیجه را در انتخابی بگیرم و نظر کادر فنی تیم ملی را به خود جلب کنم. در خبرها خواندم که پکیج انتخابی تیم ملی در حال نهایی شدن است و از این بابت هم خیلی خوشحالم. این کار بسیار خوبی است که قرار شده انجام شود. به این شکل کشتی‌گیری که در سطح ملی مطرح است، تکلیف خودش را از ابتدا می‌داند و از همان مقطعی که تمریناتش را شروع می‌کند، می‌داند باید چه مسیری را برای کسب دوبنده تیم ملی طی کند.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی