رفتن به بالا
  • یکشنبه - 30 اردیبهشت 1403 - 18:34
  • کد خبر : ۱۷۸۷۳
  • چاپ خبر : متین احمدی: در دیدارهای تدارکاتی برد و باخت مهم نیست/ برای شادی مردم تلاش می‌کنیم

متین احمدی: در دیدارهای تدارکاتی برد و باخت مهم نیست/ برای شادی مردم تلاش می‌کنیم

متین احمدی مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران گفت: در دیدارهای تدارکاتی برد و باخت مهم نیست و حتی خیلی‌ها می‌گویند اگر شکست بخورید بهتر است چرا که نقاط ضعف مشخص خواهد شد. به گزارش یاریزان؛ ملی‌پوشان والیبال ایران که اردوی چند روزه خود را پیش از آغاز لیگ ملت‌ها در کمپ فدراسیون والیبال برزیل آغاز کرده‌اند، امروز (شنبه 29 اردیبهشت) در سومین و آخرین دیدار تدارکاتی و دوستانه به مصاف برزیل رفتند و مغلوب این تیم شدند. متین احمدی ملی پوش بوکانی بعد از سومین و آخرین بازی تدارکاتی ایران مقابل برزیل گفت: پروازی طولانی داشتیم و تغییر شرایط آب و هوایی نیز باعث شده بود که یک مقدار خستگی در بدنمان وجود داشته باشد. با این حال بازی برابر برزیل برای ما خیلی خوب بود و تحت فشار قرار گرفتیم. وی ادامه داد: در بازی‌های تدارکاتی برد و باخت مهم نیست و حتی خیلی‌ها می‌گویند اگر شکست بخورید بهتر است چرا که نقاط ضعف مشخص خواهد شد. ایران نیز خیلی خوب بازی کرد اما نهایتاً زورمان به برزیل نرسید. در مسابقات تلاش زیادی خواهیم کرد تا دل هواداران و مردم خوب ایران را شاد کنیم. مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران در ادامه تاکید کرد: کمپ تیم ملی والیبال برزیل از نظر امکاناتی کامل بود. برای تمرین و مسابقه سالن جداگانه وجود دارد. همچنین اتاق ماساژ، سالن وزنه و در کل همه چیز عالی بود.

متین احمدی مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران گفت: در دیدارهای تدارکاتی برد و باخت مهم نیست و حتی خیلی‌ها می‌گویند اگر شکست بخورید بهتر است چرا که نقاط ضعف مشخص خواهد شد.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

متین احمدی مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران گفت: در دیدارهای تدارکاتی برد و باخت مهم نیست و حتی خیلی‌ها می‌گویند اگر شکست بخورید بهتر است چرا که نقاط ضعف مشخص خواهد شد.

به گزارش یاریزان؛ ملی‌پوشان والیبال ایران که اردوی چند روزه خود را پیش از آغاز لیگ ملت‌ها در کمپ فدراسیون والیبال برزیل آغاز کرده‌اند، امروز (شنبه ۲۹ اردیبهشت) در سومین و آخرین دیدار تدارکاتی و دوستانه به مصاف برزیل رفتند و مغلوب این تیم شدند.

 

------------------------------------

متین احمدی ملی پوش بوکانی بعد از سومین و آخرین بازی تدارکاتی ایران مقابل برزیل گفت: پروازی طولانی داشتیم و تغییر شرایط آب و هوایی نیز باعث شده بود که یک مقدار خستگی در بدنمان وجود داشته باشد. با این حال بازی برابر برزیل برای ما خیلی خوب بود و تحت فشار قرار گرفتیم.

وی ادامه داد: در بازی‌های تدارکاتی برد و باخت مهم نیست و حتی خیلی‌ها می‌گویند اگر شکست بخورید بهتر است چرا که نقاط ضعف مشخص خواهد شد. ایران نیز خیلی خوب بازی کرد اما نهایتاً زورمان به برزیل نرسید. در مسابقات تلاش زیادی خواهیم کرد تا دل هواداران و مردم خوب ایران را شاد کنیم.

مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران در ادامه تاکید کرد: کمپ تیم ملی والیبال برزیل از نظر امکاناتی کامل بود. برای تمرین و مسابقه سالن جداگانه وجود دارد. همچنین اتاق ماساژ، سالن وزنه و در کل همه چیز عالی بود.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی