رفتن به بالا
  • شنبه - 1 بهمن 1401 - 22:35
  • کد خبر : ۱۴۹۴۰
  • چاپ خبر : قهرمانی مهاباد در مسابقات پاورلیفتینگ و فیتنس چلنج بانوان استان آذربایجان غربی

قهرمانی مهاباد در مسابقات پاورلیفتینگ و فیتنس چلنج بانوان استان آذربایجان غربی

به گزارش یاریزان؛ حسین جمشیدی اظهار داشت: بر هیچ‌ کس پوشیده نیست که از زمان حضور دکتر نصیرزاده در راس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام تلاش فدراسیون در راستای گسترش فعالیت بانوان بوده و برگزاری مسابقات کشوری در رشته مچ اندازی برای چهارمین بار و در رشته های فیتنس چلنج و پاورلیفتینگ برای نخستین بار گواهی محکمی برای صحت این ادعاست. وی افزود: تربیت داورانی در رشته های مچ اندازی، فیتنس چلنج و پاورلیفتینگ بانوان و دو اعزام بین المللی بانوان به رقابت های مچ اندازی قهرمانی آسیا نشان می دهد که بخش بانوان برای فدراسیون بدنسازی از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. مدیر روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام تصریح کرد: در مصاحبه اخیر رییس فدراسیون بدنسازی نیز دقیقا به تمام این مسائل اشاره شده و فقط دکتر نصیرزاده به این موضوع اشاره کرده که رشته پرورش اندام برای بانوان در ایران ممنوع است. البته با توجه به نوع پوشش زنان در این رشته در رقابت های خارجی هیچ فعالیتی تاکنون در این رشته انجام نشده و از این پس نیز انجام نخواهد شد. متاسفانه برخی افراد با تحریف صحبت های رییس فدراسیون کلمه «بدنسازی» را جایگزین کلمه «پرورش اندام» کردند که کاملا دو معنای متفاوت دارند. جمشیدی در ادامه گفت: فدراسیون از همین طریق به صراحت اعلام می کند بدنسازی برای بانوان به هیچ عنوان ممنوع نیست و هم اکنون هزاران باشگاه در سراسر کشور در این بخش فعالیت می کنند و میلیون ها نفر از بانوان کشور نیز مشغول فعالیت در رشته بدنسازی در باشگاهها هستند. همچنین فدراسیون همواره با تربیت مربیان با دانش و برگزاری کلاس های آموزشی سعی در بالا بردن سطح آگاهی مربیان و ورزشکاران در بخش بانوان و آقایان داشته و دارد.

در پایان مسابقات پاورلیفتینگ و فیتنس چلنج بانوان استان آذربایجان غربی، تیم مهاباد در سه رده سنی مختلف بر سکوی قهرمانی ایستاد.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

در پایان مسابقات پاورلیفتینگ و فیتنس چلنج بانوان استان آذربایجان غربی، تیم مهاباد در سه رده سنی مختلف بر سکوی قهرمانی ایستاد.

به گزارش یاریزان؛ رقابت های پاورلیفتینگ و فیتنس چلنج بانوان استان آذربایجان غربی در سالن پایگاه ورزش قهرمانی و سالن شش هزاری نفری الغدیر ارومیه برگزار شد.

 

------------------------------------

در این مسابقات، ۹۸ ورزشکار از شهرستان های استان آذربایجان غربی در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان حضور داشتند.

 

نتایج تیمی این رقابت ها در سه رده سنی به شرح ذیل است:

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

 

رده سنی نوجوانان:

۱) تیم اول: شهرستان مهاباد
۲) تیم دوم: شهرستان شاهین دژ
۳) تیم سوم: ارومیه

 

رده سنی جوانان:

۱) تیم اول: شهرستان مهاباد
۲) تیم دوم: شهرستان شاهین دژ
۳)تیم سوم: شهرستان ارومیه

 

رده سنی بزرگسالان:

۱) تیم اول : شهرستان مهاباد
۲) تیم دوم‌: شهرستان ارومیه
۳)تیم سوم: شهرستان شاهین دژ

 

در پایان مسابقات پاورلیفتینگ و فیتنس چلنج بانوان استان آذربایجان غربی، تیم مهاباد در سه رده سنی مختلف بر سکوی قهرمانی ایستاد. به گزارش یاریزان؛ رقابت های پاورلیفتینگ و فیتنس چلنج بانوان استان آذربایجان غربی در سالن پایگاه ورزش قهرمانی و سالن شش هزاری نفری الغدیر ارومیه برگزار شد. در این مسابقات، ۹۸ ورزشکار از شهرستان های استان آذربایجان غربی در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان حضور داشتند. نتایج تیمی این رقابت ها در سه رده سنی به شرح ذیل است: رده سنی نوجوانان: ۱) تیم اول: شهرستان مهاباد ۲) تیم دوم: شهرستان شاهین دژ ۳) تیم سوم: ارومیه رده سنی جوانان: ۱) تیم اول: شهرستان مهاباد ۲) تیم دوم: شهرستان شاهین دژ ۳)تیم سوم: شهرستان ارومیه رده سنی بزرگسالان: ۱) تیم اول : شهرستان مهاباد ۲) تیم دوم‌: شهرستان ارومیه ۳)تیم سوم: شهرستان شاهین دژ اسامی مدال آوران مهابادی پس از قهرمانی این تیم در مسابقات پاورلیفتینگ و فیتنس چلنج بانوان استان آذربایجان غربی به شرح زیر اعلام شد: - دلنیا عزیزی مدال طلا (قهرمانان قهرمانان مسابقات) از باشگاه ستارگان - گلاله عزیزی مدال طلا از باشگاه موج مثبت - فریده بایزیدی مدال طلا از باشگاه جوانبخش - دلپاک محمدزاده مدال طلا از باشگاه ستارگان - زیبا پور فرهاد مدال طلا از باشگاه جوانبخش - حنانه غفاری مدال طلا از باشگاه جوانبخش - فائزه اسماعیلی مدال طلا از باشگاه مدرن - اسرا صادقی مدال طلا از باشگاه مدرن - زهرا رفیعی مدال طلا از باشگاه مبارز - دیلان نورانی مدال نقره از باشگاه کراس فیت - پرشنگ محمدزاد مدال نقره از باشگاه ستارگان - سروه احمدنژاد مدال نقره از باشگاه ستارگان - سمیه شایق مدال نقره از باشگاه مدرن - شیوا آقاپور مدال نقره از باشگاه مدرن - نصیبه خیری مدال نقره از باشگاه موج مثبت - شیرین خضری مدال برنز از باشگاه موج مثبت - مربی و سرپرست تیم: معصومه صالحی شایان ذکر است؛ نفرات برتر هر رده سنی جهت شرکت به رقابت های کشوری اعزام خواهند شد.

 

اسامی مدال آوران مهابادی پس از قهرمانی این تیم در مسابقات پاورلیفتینگ و فیتنس چلنج بانوان استان آذربایجان غربی به شرح زیر اعلام شد:

– دلنیا عزیزی مدال طلا (قهرمانان قهرمانان مسابقات) از باشگاه ستارگان
– گلاله عزیزی مدال طلا از باشگاه موج مثبت
– فریده بایزیدی مدال طلا از باشگاه جوانبخش
– دلپاک محمدزاده مدال طلا از باشگاه ستارگان
– زیبا پور فرهاد مدال طلا از باشگاه جوانبخش
– حنانه غفاری مدال طلا از باشگاه جوانبخش
– فائزه اسماعیلی مدال طلا از باشگاه مدرن
– اسرا صادقی مدال طلا از باشگاه مدرن
– زهرا رفیعی مدال طلا از باشگاه مبارز
– دیلان نورانی مدال نقره از باشگاه کراس فیت
– پرشنگ محمدزاد مدال نقره از باشگاه ستارگان
– سروه احمدنژاد مدال نقره از باشگاه ستارگان
– سمیه شایق مدال نقره از باشگاه مدرن
– شیوا آقاپور مدال نقره از باشگاه مدرن
– نصیبه خیری مدال نقره از باشگاه موج مثبت
– شیرین خضری مدال برنز از باشگاه موج مثبت
– مربی و سرپرست تیم: معصومه صالحی

 

شایان ذکر است؛ نفرات برتر هر رده سنی جهت شرکت به رقابت های کشوری اعزام خواهند شد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی