رفتن به بالا
  • یکشنبه - 16 تیر 1398 - 16:03
  • کد خبر : ۵۲۵۷
  • مشاهده :  697 بازدید
  • چاپ خبر : قایقران مهابادی: مسابقات خوبی در فرانسه پشت سر گذاشتم / به سهمیه المپیک امیدوارتر شدم

قایقران مهابادی: مسابقات خوبی در فرانسه پشت سر گذاشتم / به سهمیه المپیک امیدوارتر شدم

احمد احمدی قایقران مهابادی از سوی فدراسیون جهانی بادبانی برای حضور در کاپ 2 جهانی دعوت شد.

ملی پوش بادبانی ایران که بعد از اردو در اسپانیا راهی شهر کن فرانسه شد تا در مسابقات بین المللی این شهر شرکت کند شرایطش را مناسب ارزیابی کرد و گفت: به انتخابی المپیک امیدوارتر از قبل شدم.

ملی پوش بادبانی ایران که بعد از اردو در اسپانیا راهی شهر کن فرانسه شد تا در مسابقات بین المللی این شهر شرکت کند شرایطش را مناسب ارزیابی کرد و گفت: به انتخابی المپیک امیدوارتر از قبل شدم.

 

به گزارش یاریزان؛ احمد احمدی قایقران مهابادی و ملی پوش بادبانی ایران خود را برای حضور در مسابقات کاپ جهانی ژاپن آماده می کند که رقابت کسب سهمیه المپیک نیز به حساب می آید.

احمدی برای برپایی یک اردوی آماده سازی راهی اسپانیا شد و فرصت حضور در مسابقات بین المللی شهر کن فرانسه را نیز بدست آورد. این ملی پوش بادبانی درباره شرایط این مسابقات اظهار کرد: مسابقات با سطح کیفی بالایی برگزار شد و ۳۵ قایق حضور داشتند و مسابقه دادیم. با توجه به شرایط آب و هوایی فرصت خوبی بود که بتوانم بعد از مدتی مسابقه بدهم و خودم را به شرایط رقابت نزدیک کنم.

وی با اشاره به شرایطش بعد از اردو در اسپانیا و مسابقه در فرانسه تصریح کرد: من از شهریور سال گذشته تا امروز مسابقه ای نداده بودم و از شرایط مسابقه دور شده بودم. قطعا اردو و تمرین نیز با مسابقه دادن تفاوت دارد. بعد از اردویی که در اسپانیا داشتم بهتر شدم و حضور در فرانسه برایم خیلی خوب بود.

ملی پوش بادبانی ایران افزود: مسابقات بین المللی فرانسه خیلی خوب بود و شرایط سخت داشتم. باد خیلی کم و متغیری بود و همین مساله کار را سخت می کرد. البته مسابقه سخت بعد از این مدت دوری برایم خوب بود.

احمدی درباره مسابقات شهر کن فرانسه بیان کرد: همانطور که گفتم ۳۵ قایق اینجا هستیم که ۱۰ مسابقه را پشت سر گذاشتیم. در این مسابقه مربی من برنامه هایم را اولویت بندی کرد. با نظر مربی ام تاکتیک استارت برنامه اصلی ام بود و روی آن کار کردم. سپس نقاط ضعف دیگرم را از بین بردم. پس از ۱۰ دور مسابقه در رده بیست و دوم ایستادم و با توجه به دوری ام از مسابقه، در کل شرایط به خوبی پیش رفت و راضی هستم.

وی افزود: عملکرد خوبی هم در این مسابقات داشتم و با اینکه از شرایط رقابت دور بودم اما مربی ام از مسابقه ای که دادم راضی است. رضایت او و عملکرد خودم باعث شد بیشتر از قبل به انتخابی المپیک امیدوار شوم و حالا با انگیزه بیشتری کار می کنم.

احمدی درباره مسابقات انتخابی المپیک در ژاپن بیان کرد: مسابقه بسیار دشواری دارم و تمام تلاشم این است که بتوانم با آمادگی کامل در این رقابت شرکت کنم و سهمیه بگیرم. واقعا نسبت به قبل از شروع اردو در اسپانیا بیشتر امیدوار شده ام و این را در خودم می بینم که به سهمیه برسم.

ملی پوش بادبانی ایران در پایان تاکید کرد: زمان زیادی تا انتخابی المپیک باقی نمانده است. تمام تلاش من این است که در مدت باقی مانده به بهترین شکل تمرین کنم تا انشاالله بتوانم در انتخابی المپیک قایقرانی ایران را سربلند کنم.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه