رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹
  • کد خبر : ۵۹۷۴
  • چاپ خبر : عملکرد فوق العاده کاراته ایران در آغاز سال نو میلادی/ بهترین نتیجه سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰

عملکرد فوق العاده کاراته ایران در آغاز سال نو میلادی/ بهترین نتیجه سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰

ذبیح الله پورشیب ملی پوش ایلامی تیم ملی کاراته ایران پس از کسب مدال برنز بازی های آسیایی جاکارتا گفت: 9 امتیاز من را ندادند و حریف من با کوچک‌ترین حرکت امتیاز می‌گرفت.

به گزارش یاریزان؛ کاراته ایران در آغاز سال نو میلادی با کسب بهترین نتیجه خود در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ عملکرد فوق العاده ای را ثبت کرد.

کاراته ایران در آغاز سال نو میلادی با کسب بهترین نتیجه خود در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ عملکرد فوق العاده ای را ثبت کرد.

به گزارش یاریزان؛ در پایان نخستین مرحله رقابت های کاراته وان ۲۰۲۰ (شیلی) ملی پوشان کاراته ایران موفق به کسب ۵ طلا و یک مدال برنز شدند.

کسب ۶ مدال در شرایطی است که ایران تنها با ۸ ورزشکار در دو بخش مردان و بانوان در این رقابت ها شرکت کرده بود.

نکته مهم رقابت های کاراته وان شیلی این بود که تمام ۵ کاراته کای فینالیست ایران موفق به کسب مدال طلا شدند.

با توجه به تعداد ورزشکاران ایرانی حاضر در شیلی، این بهترین نتیجه کاراته کشورمان در تمام مراحل رقابت های کاراته وان ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ بوده است‌.

پیش از این بهترین نتیجه ایران در کاراته وان استانبول ۲۰۱۹ بود که ملی پوشان موفق به کسب ۶ طلا و ۳ برنز شده بودند. کسب ۹ مدال طلا و برنز در شرایطی بود که کاراته کشورمان در دو بخش مردان و زنان ۲۱ نماینده داشت.

برای ثبت عملکرد فوق العاده ایران در شیلی رزیتا علیپور، حمیده عباسعلی، بهمن عسگری، ذبیح الله پورشیب و سجاد گنج زاده طلا گرفتند و صالح اباذری موفق به کسب مدال برنز شد. سارا بهمنیار و طراوت خاکسار دیگر نمایندگان ایران در این مسابقات بودند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه