رفتن به بالا
  • یکشنبه - 19 شهریور 1402 - 14:58
  • کد خبر : ۱۶۵۵۴
  • چاپ خبر : علی مسکینی نماینده وزن ۶۰- کیلوگرم کاراته مردان در مسابقات قهرمانی جهان خواهد بود

علی مسکینی نماینده وزن ۶۰- کیلوگرم کاراته مردان در مسابقات قهرمانی جهان خواهد بود

علی مسکینی ورزشکار کرمانشاهی با شش پیروزی و یک شکست مدال نقره وزن ۶۰- آقایان در لیگ جهانی کاراته وان سری آ کوجالی ۲۰۲۲ را بدست آورد. به گزارش یاریزان؛ علی مسکینی در وزن ۶۰- آقایان در دور اول با نتیجه ۴ بر ۲ رایان مزیان از فرانسه را پشت سر گذاشت و در دومین مسابقه خود با نتیجه ۶ بر صفر مرگیم بکتشی از کوزوو را شکست داد. وی در سومین مسابقه خود مقابل حسن ییلدیریم از ترکیه با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید، مسکینی چهارمین مسابقه خود را نیز با نتیجه ۷ بر ۵ مقابل بیلان بوزاکری از هلند به پیروزی رسید. علی مسکینی در پنجمین مسابقه خود موفق شد با نتیجه ۳ بر ۳ و با قانون سنشو برنده شود تا برای کسب مدال راهی نیمه نهایی گردد. این ورزشکار کرمانشاهی در این مسابقه مقابل میلتون بویسرون از فرانسه قرار گرفت و با نتیجه ۸ بر صفر مقتدرانه به پیروزی رسید و فینالیست شد. وی در دیدار نهایی با فاروک ارسلان از ترکیه صفر صفر شد و با رای داوران حریف ترک برنده و مسکینی به مدال نقره لیگ جهانی کاراته وان سری آ کوجالی ۲۰۲۲ بسنده کرد. پیش از این؛ مهدی خدابخشی دیگر کاراته کای کرمانشاهی در وزن ۸۴- آقایان موفق به کسب مدال طلای لیگ جهانی کاراته وان شده بود.

علی مسکینی ورزشکار کرمانشاهی با برتری برابر حریفان خود به عنوان نماینده ایران در وزن ۶۰- کیلوگرم جواز حضور در مسابقات کاراته قهرمانی جهان ۲۰۲۳ را کسب کرد.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

علی مسکینی ورزشکار کرمانشاهی با برتری برابر حریفان خود به عنوان نماینده ایران در وزن ۶۰- کیلوگرم جواز حضور در مسابقات کاراته قهرمانی جهان ۲۰۲۳ را کسب کرد.

به گزارش یاریزان؛ مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کاراته آقایان در وزن ۶۰- کیلوگرم جهت حضور در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۳ و رقابت انتخابی وزن ۷۵- کیلوگرم جهت مشخص شدن نفر دوم این وزن در اردوی تیم ملی، امروز (یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۲) در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار و نفرات برتر این رقابت ها معرفی شدند.

 

------------------------------------

در وزن ۶۰- کیلوگرم، علی مسکینی از استان کرمانشاه با چهار پیروزی به عنوان نفر برتر این وزن جهت حضور در رقابت های قهرمانی جهان ۲۰۲۳ معرفی شد.

در این وزن علاوه بر مسکینی، بهنام دهقان زاده و پوریا اقدسی نیز حضور داشتند.

در وزن ۷۵- کیلوگرم آقایان نیز سامان عدالتی با دو پیروزی برابر مهدی شهگل به عنوان نفر دوم این وزن در اردوی تیم ملی باقی ماند.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

مسابقات کاراته قهرمانی جهان ۲۰۲۳ از ۲ تا ۷ ابان ماه به میزبانی بوداپست مجارستان برگزار می شود.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی