رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴
  • کد خبر : ۸۲۵۱
  • چاپ خبر : عظیمی : مسابقات سری B دسته یک والیبال مردان برگزار می‌شود
با توجه به مصوبه هیات رئیسه فدراسیون؛

عظیمی : مسابقات سری B دسته یک والیبال مردان برگزار می‌شود

مراسم قرعه کشی مسابقات دسته یک والیبال ایران با حضور مسئولان فدراسیون و نمایندگان تیم های مریوان، مهاباد و کرمانشاه برگزار شد.

شهرام عظیمی سرپرست کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات والیبال از برنامه‌ریزی برای برگزاری رقابت های سری B لیگ دسته یک مردان خبر داد.

شهرام عظیمی سرپرست کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات والیبال از برنامه‌ریزی برای برگزاری رقابت های سری B لیگ دسته یک مردان خبر داد.

به گزارش یاریزان؛ شهرام عظیمی سرپرست کمیته برگزاری مسابقات والیبال گفت: با توجه به مصوبه هیات رئیسه فدراسیون، برای برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های سری B دسته یک مردان کشور در سال ۹۹ برنامه‌ریزی شده است.

وی درباره دلایل راه‌اندازی این مسابقات، افزود: در نشست قبلی هیات رئیسه فدراسیون والیبال، موضوع درخواست باشگاه‌های متعدد برای حضور در لیگ دسته یک مردان مطرح شد و با توجه به این که در آئین‌نامه برگزاری رویدادها، تعداد تیم‌های لیگ برتر و دسته یک مشخص شده است، مقرر شد مسابقات این باشگاه‌ها تحت عنوان «سری B لیگ دسته یک» برگزار شود.

سرپرست کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات با یادآوری تصویب این موضوع در هیات رئیسه و موافقت رئیس فدراسیون والیبال، تصریح کرد: ثبت‌نام از تیم‌ها برای حضور در این مسابقات، از روز شنبه ۲۴ آبان‌ماه شروع می‌شود و تیم‌های متقاضی تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۲۸ آبان‌ماه، فرصت برای ثبت‌نام و اعلام آمادگی مجدد برای حضور در این رقابت‌ها دارند.

وی تاکید کرد: باشگاه‌های متقاضی با رعایت کامل آئین‌نامه اجرایی، می‌توانند در این رقابت‌ها شرکت کنند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه