رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۵
  • کد خبر : ۴۴۵۶
  • چاپ خبر : آئین نامه جدید شرایط عضویت در تیم ملی تنیس روی میز ایران را تعین می کند

آئین نامه جدید شرایط عضویت در تیم ملی تنیس روی میز ایران را تعین می کند

ندا شهسواری ملی پوش تنیس روی میز بانوان ایران گفت: با حضور در لیگ ترکیه سطح کارمان را بالا می‌بریم و این اتفاق می‌تواند شروعی برای لژیونر شدن ما و دیگر دختران ایرانی باشد.

رقابت ورزشکاران برای عضویت در تیم ملی بزرگسالان تنیس روی میز ایران در سال ۹۸ با آئین نامه جدید و با موفقیت در چند مرحله میسر خواهد بود.   به گزارش یاریزان؛ طبق آئین نامه جدید انتخابی تیم های ملی در سال ۹۸، ‏ورزشکاران برتر رنکینگ جهانی و ملی در دو مرحله مقدماتی و نهایی […]

رقابت ورزشکاران برای عضویت در تیم ملی بزرگسالان تنیس روی میز ایران در سال ۹۸ با آئین نامه جدید و با موفقیت در چند مرحله میسر خواهد بود.

 

به گزارش یاریزان؛ طبق آئین نامه جدید انتخابی تیم های ملی در سال ۹۸، ‏ورزشکاران برتر رنکینگ جهانی و ملی در دو مرحله مقدماتی و نهایی به مصاف هم می روند که در پایان نفرات برتر به ‏مسابقات قهرمانی بزرگسالان ۲۰۱۹ آسیا که شهریورماه در اندونزی برگزار می شود اعزام خواهند شد. مرحله نهایی انتخابی ‏تیم ملی تنیس روی میز ایران در دو بخش بانوان و آقایان نیز خردادماه انجام می شود. ‏

 

بخش بانوان ‏
هشت ورزشکار دعوت شده به مرحله نهایی مسابقات انتخابی: ‏

ابتدا گزینش چهار نفر برتر رنکینگ ملی
‏۱. مهشید اشتری (خ.رضوی)‏
‏۲.پریناز حاجیلو (البرز)‏
‏۳.ملیکا کرمی (تهران)‏
‏۴. فاطمه جمالی فر (البرز )‏

سپس گزینش چهار نفر برتر رنکینگ جهانی ‏
‏۵. ندا شهسواری (کرمانشاه)‏
‏۶. مریم صامت (گلستان)‏
‏۷. صبا صفری (مازندران)‏
‏۸. سارا شهسواری (کرمانشاه) از رنکینگ ملی ‏

مسابقات مرحله مقدماتی انتخابی به منظور راهیابی چهار نفر به مرحله نهایی ( ۲۹ و ۳۰ فروردین در آکادمی امیراحتشام ‏زاده مجموعه انقلاب تهران) : ‏
‏۱. شیما صفایی (همدان)‏
‏۲. غزاله مولاطلب (البرز)‏
‏۳.مینا‌ پورموسوی (البرز)‏
‏۴.فاطمه مختار رضایی (مازندران)‏
‏۵.کیمیا رستمی (تهران)‏
‏۶.مریم فرعی (البرز)‏
‏۷.هلیا اصغری (تهران)‏
‏۸.منصوره رضایی (اصفهان)‏
‏۹.مهشید صامت (گلستان)‏
‏۱۰.پریا خضر (آذربایجان غربی)‏
‏۱۱.الینا رحیمی (آذربایجان غربی)‏
‏۱۲.حنانه امیدی (اصفهان)‏
‏۱۳.ملیکا عامرطاس (فارس)‏
‏۱۴.صبا سراجی (مرکزی)‏
‏۱۵.شایسته باقری فرد (فارس)‏
‏۱۶.‌پانیذ ویزواری (گلستان)‏

بخش آقایان ‏
هشت ورزشکار دعوت شده به مرحله نهایی مسابقات انتخابی به شرح توضیحات ذیل : ‏

ابتدا گزینش چهار نفر برتر رنکینگ ملی
‏۱. امیر حسین هدایی (تهران)‏
‏۲.میعاد لطفی (تهران)‏
‏۳.افشین نوروزی (خوزستان)‏
‏۴. حمید رضا طاهرخانی (قزوین) ‏

سپس گزینش چهار نفر برتر رنکینگ جهانی ‏
‏۵. نیما‌ عالمیان (مازندران)‏
‏۶. نوشاد عالمیان (مازندران)‏
‏۷. امین احمدیان (تهران)‏
‏۸. امین میرالماسی (تهران) ‏

مسابقات مرحله مقدماتی انتخابی به منظور راهیابی چهار نفر به مرحله نهایی ( ۲۶ و ۲۷ فروردین در آکادمی امیراحتشام ‏زاده مجموعه انقلاب تهران) : ‏
‏۱. آرمان حاجی ئی (تهران)‏
‏۲. محمد علی رویین تن (فارس)‏
‏۳. سجاد حسینی (اصفهان)‏
‏۴. محمد فرقدانی (اصفهان)‏
‏۵. آرین غفاری (البرز)‏
‏۶. مهرداد دهستانی (البرز)‏
‏۷. علی اکبر شعاری (مازندران)‏
‏۸. محمد بشیری (تهران)‏
‏۹. سعید احمدیان (آ.شرقی)‏
‏۱۰. متین لطف الله نسبی (کردستان)‏
‏۱۱. آریا امیری (کردستان)‏
‏۱۲. عارف احمدی فر (گیلان)‏
‏۱۳. حامد باشت باوی (خوزستان)‏
‏۱۴. مهرشاد پوده (اصفهان)‏
‏۱۵. امیر حسین رزاق نیا (مازندران)‏
‏۱۶.‌ مهدی معدن کن (البرز)‏

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه