رفتن به بالا
  • شنبه - 4 بهمن 1399 - 14:11
  • کد خبر : ۹۲۵۶
  • مشاهده :  334 بازدید
  • چاپ خبر : طرح ملی لیگ تندرستی در استان آذربایجان غربی آغاز شد
با حضور اعضای ستاد؛

طرح ملی لیگ تندرستی در استان آذربایجان غربی آغاز شد

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی از آغاز طرح ملی لیگ تندرستی در استان آذربایجان غربی خبر داد. به گزارش یاریزان؛ جلسه هماهنگی طرح ملی لیگ تندرستی آذربایجان‌غربی با حضور اعضای ستاد لیگ تندرستی استان، مدیرکل ورزش و جوانان استان ، معاون ورزشی و معاون بانوان اداره کل، رئیس هیات ورزش های همگانی برگزار شد.

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی از آغاز طرح ملی لیگ تندرستی در استان آذربایجان غربی خبر داد.

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی از آغاز طرح ملی لیگ تندرستی در استان آذربایجان غربی خبر داد.

به گزارش یاریزان؛ جلسه هماهنگی طرح ملی لیگ تندرستی آذربایجان‌غربی با حضور اعضای ستاد لیگ تندرستی استان، مدیرکل ورزش و جوانان استان ، معاون ورزشی و معاون بانوان اداره کل، رئیس هیات ورزش های همگانی برگزار شد.

محمد آزادی معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان در مورد این طرح گفت: لیگ تندرستی با هدف توسعه ورزش همگانی در سطح کشور و بالا بردن سطح عمومی آمادگی جسمانی بین عموم مردم با مشارکت حداکثری شهروندان به همراه ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه و مقابله با کم‌تحرکی از امروز در استان آغاز و تا ۲۹ اسفند امسال ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: وب سایت طراحی شده برای این طرح به آدرس irantandorosti.ir در دسترس است و شهروندان می‌توانند ویدئوهای ۳۰ تا ۴۰ ثانیه‌ای ضبط شده خود را در این سایت ارسال کنند.

وی افزود: بعد از پایان این طرح، براساس مشارکت درهر استان و جمعیت آن، امتیازبندی شده و جایگاه استان‌های مشخص است و برای سال آینده ۱۶ تیم اول در لیگ‌برتر و ۱۶ تیم دوم در لیگ دسته اول و همچنین ۱۳ تیم اول انجمن/کمیته در لیگ برتر و ۱۳ تیم دوم در لیگ دسته اول حضور خواهند داشت ضمن اینکه به نفرات برتر و هیات‌های برتر طرح علاوه بر جوایز نقدی، لوح تقدیری از طرف مسئولین ارشد کشوری اهدا خواهدشد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه