رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸
  • کد خبر : ۸۸۱۳
  • چاپ خبر : صادقیان مقام قهرمانی تفنگ بادی جوانان را کسب کرد / ۴ تفنگدار ایران در فینال
کسب افتخار جدید توسط بانوی ایلامی؛

صادقیان مقام قهرمانی تفنگ بادی جوانان را کسب کرد / ۴ تفنگدار ایران در فینال

پوریا نوروزیان، جواد فروغی و آرمینا صادقیان بعنوان سه تیرانداز ایلامی جهت کسب سهمیه المپیک عازم مسابقات جهانی خواهند شد.

با برگزاری مسابقات آزاد بین المللی تیراندازی مصر آرمینا صادقیان تیرانداز المپیکی ایران در رشته تفنگ بادی جوانان موفق به کسب مقام قهرمانی شد.

با برگزاری مسابقات آزاد بین المللی تیراندازی مصر آرمینا صادقیان تیرانداز ایلامی و المپیکی کشورمان در رشته تفنگ بادی جوانان موفق به کسب مقام قهرمانی شد و ۴ تفنگدار ایران در بخش آقایان و بانوان راهی فینال بزرگسالان شدند.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون تیراندازی، این رقابتها امروز در بخش تفنگ بادی دختران جوان با حضور ۵۱ ورزشکار دنبال شد که در نهایت آرمینا صادقیان تنها نماینده کشورمان در این ماده توانست با پشت سر گذاشتن حریفان قدرتمند خود به مقام قهرمانی دست یابد. در این بخش تیراندازان کشورهای هندوستان و اوکراین به مقام دوم و سومی دست یافتند.

این در حالی است که در رشته تفنگ بادی آقایان بزرگسال، مهیار صداقت و پوریا نوروزیان دو نماینده شایسته کشورمان در مرحله مقدماتی با قرارگرفتن در جایگاه های چهارم و ششم راهی فینال شدند و دیگر نماینده کشورمان امیرمحمد نکونام با قرار گرفتن در جایگاه دوازدهم به کار خود پایان داد.در این ماده ۶۷ تیرانداز حضور داشتند.

مرحله مقدماتی تفنگ بادی بانوان بزرگسال نیز با حضور ۴۰ تیرانداز پیگیری شد که در پایان نجمه خدمتی با کسب بالاترین امتیاز به عنوان نفر اول راهی فینال شد و فاطمه کرم زاده نیز به عنوان نفر ششم جواز حضور در فینال را دریافت کرد.

این مسابقات فردا ۲۰ آذرماه در بخش تپانچه بادی آقایان و بانوان پیگیری می شود و در روزجمعه ۲۱ آذر فینال دو بخش تفنگ و تپانچه بادی آقایان و بانوان بزرگسال برگزار خواهد شد.
طبق توافق نمایندگان کشورها در جلسه فنی این رقابتها تصمیم بر این شد که از هر کشور دو تیرانداز جواز حضور در فینال را داشته باشند.

مسابقات آزاد تیراندازی بین المللی مصر از ۱۹ تا ۲۱ آذرماه در رشته های تفنگ و تپانچه بادی آقایان و بانوان با حضور۲۲۰ ورزشکار از ۱۷کشور دنیا به صورت آنلاین درحال برگزاری است.

آرمینا صادقیان بانوی تیرانداز ایلامی در جدیدترین رتبه بندی جهانی رشته تفنگ بادی ۱۰ متر در رتبه سیزدهم دنیا و اول ایران قرار دارد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه