رفتن به بالا
  • یکشنبه - 22 آبان 1401 - 16:21
  • کد خبر : ۱۴۲۳۲
  • چاپ خبر : شیرزاد قادری: با اوج آمادگی در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت می‌کنیم

شیرزاد قادری: با اوج آمادگی در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت می‌کنیم

شیرزاد قادری ملی‌پوش کردستانی قایقرانی ایران گفت: پس از گذراندن یک‌سال در اردوهای ملی، با آمادگی کامل در مسابقه قهرمانی آسیا شرکت می‌کنیم. به گزارش یاریزان؛ شیرزاد قادری ملی‌پوش روئینگ کشور دارنده‌ی مدال طلا در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا، اولین اعزام خود برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در رده سنی بزرگسال را پیش‌رو دارد. وی در رابطه با تمرینات تیم‌ملی جهت آمادگی برای حضور در این مسابقات بیان کرد: در حال حاضر یک سال است که در اردوی ملی در حال انجام تمرینات سختمان هستیم و هم اکنون تمرینات فاز سرعت را پشت‌سر می‌گذاریم و می‌توان گفت تمام و کمال آمادگی حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را داریم. ملی پوش مریوانی روئینگ ایران در رابطه با برگزاری کاپ آسیا که به میزبانی تهران برگزار شد گفت: رقیب‌های اصلی‌مان در این مسابقه حضور نداشتند اما به واسطه کسب مدال در این کاپ، به لحاظ روحی آماده حضور در قهرمانی آسیا شدیم که بتوانیم در تایلند هم نتایج خوبی بدست بیاوریم. وی در خصوص رقبای ایران در مسابقه پیش‌رو بیان کرد: تمام تلاشمان را می‌کنیم که عملکرد خوبی ارائه دهیم و از رقبای اصلی‌مان که هند، ازبکستان و چین هستند در سطح بالاتری قرار بگیریم. شیرزاد قادری در پایان افزود: این رقابت‌ها اولین شانس من برای کسب مدال در قهرمانی آسیا بزرگسال می‌باشد و بعد از آن تمام تلاش، هدف و تمرکزم را برای بازی‌های آسیایی می‌گذارم تا آماده و قوی ظاهر شوم.

شیرزاد قادری ملی‌پوش کردستانی قایقرانی ایران گفت: پس از گذراندن یک‌سال در اردوهای ملی، با آمادگی کامل در مسابقه قهرمانی آسیا شرکت می‌کنیم.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

شیرزاد قادری ملی‌پوش کردستانی قایقرانی ایران گفت: پس از گذراندن یک‌سال در اردوهای ملی، با آمادگی کامل در مسابقه قهرمانی آسیا شرکت می‌کنیم.

به گزارش یاریزان؛ ملی‌پوش روئینگ ایران دارنده‌ی مدال طلا در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا، اولین اعزام خود برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در رده سنی بزرگسال را پیش‌رو دارد.

 

------------------------------------

وی در رابطه با تمرینات تیم‌ملی جهت آمادگی برای حضور در این مسابقات بیان کرد: در حال حاضر یک سال است که در اردوی ملی در حال انجام تمرینات سختمان هستیم و هم اکنون تمرینات فاز سرعت را پشت‌سر می‌گذاریم و می‌توان گفت تمام و کمال آمادگی حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را داریم.

ملی پوش مریوانی روئینگ ایران در رابطه با برگزاری کاپ آسیا که به میزبانی تهران برگزار شد گفت: رقیب‌های اصلی‌مان در این مسابقه حضور نداشتند اما به واسطه کسب مدال در این کاپ، به لحاظ روحی آماده حضور در قهرمانی آسیا شدیم که بتوانیم در تایلند هم نتایج خوبی بدست بیاوریم.

وی در خصوص رقبای ایران در مسابقه پیش‌رو بیان کرد: تمام تلاشمان را می‌کنیم که عملکرد خوبی ارائه دهیم و از رقبای اصلی‌مان که هند، ازبکستان و چین هستند در سطح بالاتری قرار بگیریم.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

قادری در پایان افزود: این رقابت‌ها اولین شانس من برای کسب مدال در قهرمانی آسیا بزرگسال می‌باشد و بعد از آن تمام تلاش، هدف و تمرکزم را برای بازی‌های آسیایی می‌گذارم تا آماده و قوی ظاهر شوم.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی