رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۱
  • کد خبر : ۱۰۰۸۷
  • چاپ خبر : شاهین کرمانشاه مقابل آیندگان هرمزگان مغلوب شد / زنگ خطر به صدا درآمد
لیگ دسته اول فوتسال ایران؛

شاهین کرمانشاه مقابل آیندگان هرمزگان مغلوب شد / زنگ خطر به صدا درآمد

شاهین کرمانشاه در فینال لیگ دسته یک فوتسال کشور در مقابل هایپر شاهین شهر برنده شد و در کرمانشاه جشن قهرمانی گرفت.

تیم فوتسال شاهین کرمانشاه در دیدار آغازین هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتسال ایران مقابل آیندگان هرمزگان نتیجه را واگذار کرد.

تیم فوتسال شاهین کرمانشاه در دیدار آغازین هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتسال ایران مقابل آیندگان هرمزگان نتیجه را واگذار کرد.

به گزارش یاریزان؛ تیم های شاهین و آیندگان به میزبانی هرمزگان به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این تیم بندعباسی بود که توانست در دیداری پرگل با نتیجه ۵ بر ۳ مقابل حریف کرمانشاهی خود صاحب برتری شود.

در این دیدار محمدرضا دهقانی و علیرضا صابری هرکدام ۲ بار و نوید آذری گل های آیندگان را به ثمر رساندند و حمیدرضا سلیمانی و پیام رستمی (۲ بار) برای تیم شاهین گلزنی کردند.

تیم شاهین با این شکست ۹ امتیازی باقی ماند و به قعر جدول رده بندی گروه سوم که ۶ تیم حضور دارند، سقوط کرد، در مقابل تیم آیندگان توانست با صعودی سه پله ای در مکان سوم قرار گیرد.

شاهین کرمانشاه در هفته دوازدهم و پایانی این گروه روز جمعه ۱۷ اردیبهشت به مصاف ایرالکو اراک تیم دوم جدول رده بندی گروه خواهد رفت.

تیم‌های فوتسال فولاد هرمزگان و خانه صنعت کرمانشاه دیگر نماینده استان کرمانشاه در بندرعباس در مقابل یکدیگر قرار رفتند که در پایان این دیدار اولین تساوی بدون گل رقابت‌های این فصل لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور را به ثبت رساندند.

تیم خانه صنعت با این تساوی ۹ امتیازی شد و در مکان ششم جدول رده بندی گروه اول مسابقات که هفت تیم در آن حضور دارند

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه