رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 10 خرداد 1403 - 23:52
  • کد خبر : ۱۷۹۲۲
  • چاپ خبر : شاماران کردستان در لیگ دراگون بوت آقایان ایران بر سکوی دوم ایستاد

شاماران کردستان در لیگ دراگون بوت آقایان ایران بر سکوی دوم ایستاد

در آخرین مرحله لیگ دراگون بوت آقایان ایران که به میزبانی دریاچه آزادی برگزار شد تیم شاماران کردستان بر سکوی دوم این دوره از مسابقات ایستاد. به گزارش یاریزان؛ مرحله سوم و چهارم لیگ دراگون‌بوت آقایان امروز ۱۰ خرداد در دریاچه آزادی برگزار شد. در این رقابت‌ها ورزشکاران در دو بخش رده سنی آزاد و رده سنی بالای ۴۰ سال رقابت کردند. در رده سنی آزاد تیم‌های ملوان نداجا، سکان تهران، پارس آوا، شاماران کانو کردستان، طوفان منطقه آزاد انزلی و آمبرا حضور دارند. در رده سنی بالای ۴۰ سال تیم های سکان تهران، طوفان نوین منطقه آزاد انزلی، سکان بوشهر، طوفان منطقه آزاد انزلی و سکان تهران جوان حضور دارند. در دراگون‌بوت ۱۰۰۰ متر رده سنی آزاد ملوان نداجا با زمان ۴:۳۶.۳۲ دقیقه مقام اول، شاماران کانو کردستان با زمان ۴:۴۴.۳۳ دقیقه مقام دوم و طوفان بسیج دریایی نداسا با زمان ۴:۴۶.۲۱ دقیقه مقام سوم را به دست آوردند. در دراگون‌بوت ۱۰۰۰ متر رده سنی بالای ۴۰ سال طوفان منطقه آزاد انزلی با زمان ۴:۵۹.۵۱ دقیقه، طوفان نوین منطقه آزاد انزلی با زمان ۵:۰۷.۱۸ دقیقه و سکان تهران با زمان ۵:۰۹.۰۴ دقیقه اول تا سوم شدند. در دراگون‌بوت ۵۰۰ متر رده سنی آزاد ملوان نداجا با زمان ۲:۱۴.۲۵ دقیقه مقام اول، شاماران کانو کردستان با زمان ۲:۱۵.۱۷ دقیقه مقام دوم و سکان تهران با زمان ۲:۱۷.۴۷ دقیقه مقام سوم را به دست آوردند. در دراگون‌بوت ۲۰۰ متر رده سنی بالای ۴۰ سال طوفان منطقه آزاد انزلی با زمان ۵۴.۹۸ ثانیه، سکان تهران با زمان ۵۷.۶۴ ثانیه و طوفان نوین منطقه آزاد انزلی با زمان ۵۸.۹۱ ثانیه اول تا سوم شدند. در پایان این رقابت‌ها در رده سنی آزاد ملوان نداجا با ۵۶ امتیاز قهرمان، شاماران کانو کردستان با ۳۸ امتیاز نایب قهرمان و طوفان بسیج دریایی ندسا و سکان تهران با ۲۷ امتیاز مشترکا در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفتند. و در رده سنی بالای ۴۰ سال طوفان منطقه آزاد انزلی با ۴۸ امتیاز اول، سکان تهران با ۳۱ امتیاز در جایگاه دوم و طوفان نوین منطقه آزاد انزلی با ۲۴ امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص دادند.

در آخرین مرحله لیگ دراگون بوت آقایان ایران که به میزبانی دریاچه آزادی برگزار شد تیم شاماران کردستان بر سکوی دوم این دوره از مسابقات ایستاد.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

در آخرین مرحله لیگ دراگون بوت آقایان ایران که به میزبانی دریاچه آزادی برگزار شد تیم شاماران کردستان بر سکوی دوم این دوره از مسابقات ایستاد.

به گزارش یاریزان؛ مرحله سوم و چهارم لیگ دراگون‌بوت آقایان امروز ۱۰ خرداد در دریاچه آزادی برگزار شد. در این رقابت‌ها ورزشکاران در دو بخش رده سنی آزاد و رده سنی بالای ۴۰ سال رقابت کردند.

 

------------------------------------

 

در رده سنی آزاد تیم‌های ملوان نداجا، سکان تهران، پارس آوا، شاماران کانو کردستان، طوفان منطقه آزاد انزلی و آمبرا حضور دارند.

 

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

در رده سنی بالای ۴۰ سال تیم های سکان تهران، طوفان نوین منطقه آزاد انزلی، سکان بوشهر، طوفان منطقه آزاد انزلی و سکان تهران جوان حضور دارند.

 

در دراگون‌بوت ۱۰۰۰ متر رده سنی آزاد ملوان نداجا با زمان ۴:۳۶.۳۲ دقیقه مقام اول، شاماران کانو کردستان با زمان ۴:۴۴.۳۳ دقیقه مقام دوم و طوفان بسیج دریایی نداسا با زمان ۴:۴۶.۲۱ دقیقه مقام سوم را به دست آوردند.

 

 

در دراگون‌بوت ۱۰۰۰ متر رده سنی بالای ۴۰ سال طوفان منطقه آزاد انزلی با زمان ۴:۵۹.۵۱ دقیقه، طوفان نوین منطقه آزاد انزلی با زمان ۵:۰۷.۱۸ دقیقه و سکان تهران با زمان ۵:۰۹.۰۴ دقیقه اول تا سوم شدند.

 

 

در دراگون‌بوت ۵۰۰ متر رده سنی آزاد ملوان نداجا با زمان ۲:۱۴.۲۵ دقیقه مقام اول، شاماران کانو کردستان با زمان ۲:۱۵.۱۷ دقیقه مقام دوم و سکان تهران با زمان ۲:۱۷.۴۷ دقیقه مقام سوم را به دست آوردند.

 

 

در دراگون‌بوت ۲۰۰ متر رده سنی بالای ۴۰ سال طوفان منطقه آزاد انزلی با زمان ۵۴.۹۸ ثانیه، سکان تهران با زمان ۵۷.۶۴ ثانیه و طوفان نوین منطقه آزاد انزلی با زمان ۵۸.۹۱ ثانیه اول تا سوم شدند.

 

در پایان این رقابت‌ها در رده سنی آزاد ملوان نداجا با ۵۶ امتیاز قهرمان، شاماران کانو کردستان با ۳۸ امتیاز نایب قهرمان و طوفان بسیج دریایی ندسا و سکان تهران با ۲۷ امتیاز مشترکا در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفتند. و در رده سنی بالای ۴۰ سال طوفان منطقه آزاد انزلی با ۴۸ امتیاز اول، سکان تهران با ۳۱ امتیاز در جایگاه دوم و طوفان نوین منطقه آزاد انزلی با ۲۴ امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص دادند.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی