رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۳
  • کد خبر : ۱۱۷۱۶
  • چاپ خبر : شافعیان: تلاش می کنیم با تمام قدرت خود در مسابقات ظاهر شویم
هندبال قهرمانی زنان آسیا؛

شافعیان: تلاش می کنیم با تمام قدرت خود در مسابقات ظاهر شویم

به گزارش یاریزان؛ نشمین شافعیان مشاور فنی سنندجی تیم ملی هندبال بانوان ایران در حاشیه ششمین اردوی آماده سازی این تیم که در تهران در حال برگزاریست، گفت: در این اردو سعی کردیم روی دفاع و حمله بیشتر تمرکز کنیم و به هر حال تلاش کنیم بچه ها به شرایط آرمانی تر نزدیک شوند. وی افزود: به نظر من بازیکنان از لحاظ آمادگی اختلاف سطح چندانی ندارند و همگی خوب هستند و شرایط آمادگی یکسانی دارند. اما باید بگویم از لحاظ روحی و روانی انگیزه بالایی دارند و مطمئنم با انگیزه ای که بچه ها دارند و تلاشی که می کنند و همچنین حمایت های فدراسیون نتیجه خیلی خوبی در اردن کسب کنیم. شافعیان ادامه داد: البته متاسفانه دو نفر از بازیکنان روز اول اردو دچار مصدومیت شدند اما امیدواریم این مصدومیت جدی نباشد و بتوانند به تیم برگردند. وی درباره پیش بینی اش از نتایج تیم ملی 15 روز پیش از آغاز رقابت های آسیایی هندبال در اردن نیز گفت: ما تلاش می کنیم که تیم با شرایط خیلی خوبی آماده شود اما شرایط به گونه ای است که پیش بینی کردن را بسیار سخت می کند. گروهی که در آن قرار داریم شاید به ظاهر گروه آسانی باشد اما به نظر من اصلا این گونه نیست زیرا همه تیم ها با حداکثر آمادگی پا به این رقابت ها می گذارند. قطعا با توجه به تجربه بازی های غرب آسیا می دانیم تیم های شرکت کننده تمام انرژی خود را می گذارند تا نتیجه مطلوبی کسب کنند. ما نیز از این قایده مستثنی نیستیم. مشاورفنی تیم ملی هندبال بانوان ایران درباره تغییر همگروه های ایران و جایگزین شدن دو تیم سوریه و فلسطین در این دوره هم افزود: هند جزو اصلی ترین رقیبان ما بود که دیروز خبر رسید از این مسابقات انصراف داده است اما می دانیم کویت و اردن میزبان تیم خیلی خوبی جمع کرده اند. سوریه هم جزو تیم های خوب آسیاست ولی از فلسطین شناخت چندانی نداریم و مسابقات اردن اولین دوره ای است که این کشور در آن شرکت می کند.

نشمین شافعیان مشاورفنی تیم ملی هندبال بانوان از انگیزه بالای بازیکنان برای کسب موفقیت خبر داد و گفت: امیدوارم همین شرایط در اردن نیز ادامه داشته باشد.

نشمین شافعیان مشاورفنی تیم ملی هندبال بانوان از انگیزه بالای بازیکنان برای کسب موفقیت خبر داد و گفت: امیدوارم همین شرایط در اردن نیز ادامه داشته باشد.

به گزارش یاریزان؛ نشمین شافعیان مشاورفنی تیم ملی هندبال بانوان پیش از عزیمت به اردن برای حضور در مسابقات هندبال قهرمانی زنان آسیا گفت: بچه ها از لحاظ روحی، روانی و انگیزشی در سطح بالایی قرار دارند و امیدوارم همین شرایط در اردن نیز ادامه داشته باشد و بازیکنان بتوانند عملکرد بسیار خوبی از لحاظ تکنیکی، تاکتیکی و فنی علی رغم همه فشارها داشته باشند.

وی با بیان اینکه یکی از بازیکنان مصدومیت جزئی دارد و امیدواریم به بازی ها برسد، افزود: فردا یک جلسه برنامه تمرینی خواهیم داشت تا بچه ها ریکاوری و برای بازی اول آماده بشوند.

شافعیان درباره بازی نخست تیم ملی ایران با ژاپن در این رقابت ها نیز گفت: تیم ژاپن نایب قهرمان آسیاست. دیدار مقابل یکی از قدرت های هندبال آسیا بیشتر حکم یک بازی دوستانه برای ما خواهد داشت. هدف اصلی ما در این مسابقه این است که برای بازی های بعدی آنالیز نشویم و از همه مهمتر بازیکنان نیز مصدوم نشوند.

مشاورفنی تیم ملی هندبال بانوان با اشاره به انصراف تیم ملی قطر از حضور در رقابت های قهرمانی آسیا و تهدید سهمیه شش تیمی مسابقات جهانی ادامه داد: در حال حاضر سهمیه آسیا از مسابقات جهانی ۵ تیم شده و این امر کار را برای ما سخت می کند. ولی تلاش می کنیم با تمام قدرت خود ظاهر شویم و می توانیم امیدوار باشیم این تیم جهانی شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه