رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 28 آبان 1399 - 14:35
  • کد خبر : ۸۴۲۵
  • چاپ خبر : سوال روز؛ لیگ برتر فوتبال از شنبه تعطیل می‌شود؟
پس از اعلام تعطیلی دو هفته ای؛

سوال روز؛ لیگ برتر فوتبال از شنبه تعطیل می‌شود؟

رقابت بین استقلال تهران و پرسپولیس با دو تاکتیک متفاوت در لیگ برتر بی شاگردان مجیدی و گل‌محمدی ادامه دارد تا هواداران منتظر شروع دوباره بازی های فصل نوزدهم باشند.

تکلیف برگزاری رقابتهای لیگ برتر فوتبال ایران از اول آذر در پی اعلام تعطیلی دو هفته ای کشور، هنوز مشخص نشده است.

تکلیف برگزاری رقابتهای لیگ برتر فوتبال ایران از اول آذر در پی اعلام تعطیلی دو هفته ای کشور، هنوز مشخص نشده است.

به گزارش یاریزان و به نقل از فوتبالی، بعد از آنکه اعلام شد از اول آذر محدودیتهای شدید کرونایی اعمال خواهد شد، این سوال به وجود آمد که تکلیف مسابقات لیگ برتر چه می‌شود و آیا دو دیدار هفته دوم که قرار است در این روز برگزار شود، انجام خواهد شد یا نه.

علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا در واکنش به احتمال تعطیلی رقابتهای لیگ اعلام کرد که مسابقات لیگ های برتر ورزشی بدون تماشاگر و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار خواهد شد.

قبل از او محسن فرهادی معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت هم گفته بود که لیگ برتر به مانند گذشته برگزار خواهد شد منتهی صحبتهای امروز سخنگوی وزارت بهداشت نشان می‌دهد که هنوز تکلیف ادامه لیگ در ماه آذر به صورت قطعی مشخص نشده است.

دکتر سیما سادات لاری در پاسخ به سوالی در مورد تعطیلی مسابقات لیگ برتر گفته است: موضع ما با توجه به شرایط موجود تعطیلی لیگ‌های برتر است و این کار قطعا باید انجام شود اما هنوز اطلاعات دقیقی در این مورد ندارم و اطلاعات تکمیلی ارائه خواهد شد. پیشنهاد تعطیلی لیگ‌های برتر از قرارگاه کرونا به ستادملی کرونا ارسال شده و شنبه در این خصوص تصمیم‌گیری خواهد شد.

حالا باید دید تصمیم نهایی ستاد مقابله با کرونا در ورزش چه خواهد بود و آنها چه دستوری به سازمان لیگ ابلاغ خواهند کرد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه