رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 9 خرداد 1398 - 23:22
  • کد خبر : ۵۱۲۱
  • چاپ خبر : سالن ورزشی ۲۰۰۰ متری جودو در ارومیه احداث می شود

سالن ورزشی ۲۰۰۰ متری جودو در ارومیه احداث می شود

استاندار آذربایجان غربی در دیدار با رئیس فدراسیون جودو از ساخت سالن ورزشی 2000 متری جودو در ارومیه استقبال و با اختصاص اعتباری در جهت تسریع آغاز عملیات اجرایی پروژه نیز موافقت نمود.

استاندار آذربایجان غربی در دیدار با رئیس فدراسیون جودو از ساخت سالن ورزشی ۲۰۰۰ متری جودو در ارومیه استقبال و با اختصاص اعتباری در جهت تسریع آغاز عملیات اجرایی پروژه نیز موافقت نمود.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

استاندار آذربایجان غربی در دیدار با رئیس فدراسیون جودو از ساخت سالن ورزشی ۲۰۰۰ متری جودو در ارومیه استقبال و با اختصاص اعتباری در جهت تسریع آغاز عملیات اجرایی پروژه نیز موافقت نمود.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان؛ محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی در ادامه به ظرفیت ها و وجود ورزشکاران شاخص در استان آذربایجان غربی اشاره کرد و گفت: برای توسعه ورزش و شکوفایی استعدادهای ورزشکاران استان هر کاری که بتوانیم انجام می دهیم.

وی افزود: تکمیل پروژه ها و ساخت سالن های ورزشی بویژه در روستاها از جمله برنامه هایی است که بصورت جدی در دستور کار قرار دارد.

آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حمایت های استاندار آذربایجان غربی گفت: با حمایت های استاندار، آذربایجان غربی در حال تبدیل شدن به یکی از قطب های جودو در کشور است و در حال حاضر نیز اردوی تیم ملی جودو در این استان در حال برگزاری است.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

رئیس فدراسیون جودو در رابطه با احداث سالن ورزشی ۲۰۰۰ متری جودو در ارومیه نیز گفت: فدراسیون جودو کمک های لازم را برای تجهیز این سالن انجام می دهد.

میراسماعیلی همچنین در این دیدار با درخواست هیات جودوی استان مبنی بر اختصاص ۳ تاتامی جودو به شهرستان های پیرانشهر، سلماس و سردشت موافقت نمود.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی