رفتن به بالا
  • سه شنبه - 19 تیر 1403 - 16:09
  • کد خبر : ۱۷۹۸۱
  • چاپ خبر : سارا شیربیگی به سایپا پیوست / حضور خانم گل فوتسال آسیا در جمع نارنجی پوشان

سارا شیربیگی به سایپا پیوست / حضور خانم گل فوتسال آسیا در جمع نارنجی پوشان

سارا شیربیگی خانم کرمانشاهی گل فوتسال آسیا با حضور در جمع نارنجی پوشان قرار داد خود را با سایپا ثبت کرد. به گزارش یاریزان؛ سارا شیربیگی بازیکن سرشناس فوتسال بانوان کشور که 12 سال عضویت در تیم ملی کشور را در کارنامه خود دارد و موفق به کسب 2 عنوان رقابتهای جام ملت‌های آسیا، مقام سومی رقابت‌های داخل سالن آسیا و عنوان خانم گلی آسیا شده است، با امضای قراردادی به ترکیب تیم سایپا در سوپر لیگ فوتسال بانوان ایران اضافه شد. این ملی پوش اهل اسلام آباد غرب در استان کرمانشاه که یکی از لژیونرهای توانمند این رشته به حساب می آید، پیش از این در قالب تیم های فدک یاسوج، فولاد ماهان سپاهان، ورامین، نفت آبادان، سپیدرود رشت، احرار رشت، نامی نو اصفهان، نفت آبادان، هیات فوتبال خراسان رضوی، نصر فردیس، ملی حفاری در رقابتهای سوپرلیگ فوتسال حضور داشته است.

سارا شیربیگی خانم گل فوتسال آسیا با حضور در جمع نارنجی پوشان قرار داد خود را با سایپا ثبت کرد.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

سارا شیربیگی خانم کرمانشاهی گل فوتسال آسیا با حضور در جمع نارنجی پوشان قرارداد خود را با سایپا ثبت کرد.

به گزارش یاریزان؛ سارا شیربیگی بازیکن سرشناس فوتسال بانوان کشور که ۱۲ سال عضویت در تیم ملی کشور را در کارنامه خود دارد و موفق به کسب ۲ عنوان رقابتهای جام ملت‌های آسیا، مقام سومی رقابت‌های داخل سالن آسیا و عنوان خانم گلی آسیا شده است، با امضای قراردادی به ترکیب تیم سایپا در سوپر لیگ فوتسال بانوان ایران اضافه شد.

 

------------------------------------

این ملی پوش اهل اسلام آباد غرب در استان کرمانشاه که یکی از لژیونرهای توانمند این رشته به حساب می آید، پیش از این در قالب تیم های فدک یاسوج، فولاد ماهان سپاهان، ورامین، نفت آبادان، سپیدرود رشت، احرار رشت، نامی نو اصفهان، نفت آبادان، هیات فوتبال خراسان رضوی، نصر فردیس، ملی حفاری در رقابتهای سوپرلیگ فوتسال حضور داشته است.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی