رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 4 شهریور 1400 - 09:14
  • کد خبر : ۱۱۵۱۴
  • چاپ خبر : زمان جدید رقابت های استریت لیفتینگ مشخص شد
از سوی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام اعلام شد؛

زمان جدید رقابت های استریت لیفتینگ مشخص شد

به گزارش یاریزان؛ نخستین دوره رقابت های استریت لیفتینگ پیش از این قرار بود روز چهارم شهریورماه برگزار شود، اما با توجه به محدودیت های ناشی از کرونا در سراسر کشور، زمان برگزاری آن تغییر و به 25 شهریور ماه موکول شد. به این ترتیب این رقابتها در تاریخ مشخص شده در بازار بزرگ ایران و در محوطه باغ ماهان مجموعه ایران مال با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد. در این مسابقه شرکت کنندگان به سه دسته وزنی تقسیم می شوند. دسته سبک وزن (67.5- کیلوگرم)، میان وزن (82.5- کیلوگرم) و سنگین وزن (82.5+ کیلوگرم). این رقابت ها به شکل استریت لیفتینگ کلاسیک و در دو بخش پارالل دیپ و پول آپ (بارفیکس) انجام خواهد شد. لازم به ذکر است که نفرات شرکت کننده در این مسابقه باید بیشتر از 18 سال داشته باشند. همچنین داشتن بیمه ورزشی، معرفی نامه از هیات های استانی و پر کردن فرم مخصوص مسابقه در سایت فدراسیون بدنسازی به آدرس www.iranbbf.ir از دیگر شرایط حضور در این رقابتهاست.

فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران، زمان برگزاری اولین دوره رقابتهای استریت لیفتینگ را به ۲۵ شهریورماه موکول کرد.

فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران، زمان برگزاری اولین دوره رقابتهای استریت لیفتینگ را به ۲۵ شهریورماه موکول کرد.

به گزارش یاریزان؛ نخستین دوره رقابت های استریت لیفتینگ پیش از این قرار بود روز چهارم شهریورماه برگزار شود، اما با توجه به محدودیت های ناشی از کرونا در سراسر کشور، زمان برگزاری آن تغییر و به ۲۵ شهریور ماه موکول شد.

به این ترتیب این رقابتها در تاریخ مشخص شده در بازار بزرگ ایران و در محوطه باغ ماهان مجموعه ایران مال با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد. در این مسابقه شرکت کنندگان به سه دسته وزنی تقسیم می شوند. دسته سبک وزن (۶۷.۵- کیلوگرم)، میان وزن (۸۲.۵- کیلوگرم) و سنگین وزن (۸۲.۵+ کیلوگرم). این رقابت ها به شکل استریت لیفتینگ کلاسیک و در دو بخش پارالل دیپ و پول آپ (بارفیکس) انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است که نفرات شرکت کننده در این مسابقه باید بیشتر از ۱۸ سال داشته باشند.

همچنین داشتن بیمه ورزشی، معرفی نامه از هیات های استانی و پر کردن فرم مخصوص مسابقه در سایت فدراسیون بدنسازی به آدرس www.iranbbf.ir از دیگر شرایط حضور در این رقابتهاست.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه