رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 25 فروردین 1401 - 13:41
  • کد خبر : ۱۲۱۸۱
  • مشاهده :  664 بازدید
  • چاپ خبر : رنکینگ مرحله اول لیگ‌ کاراته وان ایران در دو بخش پسران و دختران اعلام شد

رنکینگ مرحله اول لیگ‌ کاراته وان ایران در دو بخش پسران و دختران اعلام شد

به گزارش یاریزان؛ دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کاراته نونهالان و نوجوانان دختر و پسر با قهرمانی تیم های ایلام و آذربایجان غربی خاتمه یافت.

رنکینگ مرحله اول سومین دوره از مسابقات لیگ کاراته وان ایران در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید دختران و پسران اعلام شد.

رنکینگ مرحله اول سومین دوره از مسابقات لیگ کاراته وان ایران در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید دختران و پسران اعلام شد.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون کاراته، رنکینگ مرحله اول سومین دوره از مسابقات لیگ کاراته وان ایران که اسفند ۱۴۰۰ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم‌ تحقیقات برگزار شده بود اعلام شد.
این رقابت ها از ۱۶ الی ۲۴ اسفند ماه در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید دختران و پسران برگزار شد و دومین‌ مرحله این رقابت ها نیز از ۱۷ الی ۲۵ اردیبهشت ماه در استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.

 

نفرات برتر رنکینگ این مسابقات به شرح زیر هستند:

 

رده سنی نونهالان دختران:
کاتا انفرادی:۱. دینا صفری از استان تهران با امتیاز ۸۷۰۲. سوگل امیریان از استان کرمانشاه با امتیاز ۶۹۰۳. راحیل نجفی از استان تهران و معصومه رحیمی از استان زنجان با امتیاز ۵۱۰
وزن منفی ۳۰ کیلوگرم:۱. نازنین زهرا دانشور از استان البرز و با امتیاز ۸۱۰۲. زینب نور محمدی از استان تهران با امتیاز ۶۳۰۳. پارمیس پاک از استان ایلام با امتیاز ۴۵۰
وزن منفی ۳۵ کیلوگرم:۱. رزا رضایی از استان قزوین با امتیاز ۹۳۰۲. فاطمه صادقی از استان اصفهان با امتیاز ۷۵۰۳. رقیه موسی زاده از استان کرمان با امتیاز ۵۷۰
وزن منفی ۴۰ کیلوگرم: ۱. ستایش افشار از استان قزوین با امتیاز ۹۹۰۲. یلدا دهقانی از استان فارس با امتیاز ۷۵۰۳. نازیلا محمدی از استان خوزستان و هستی هفته خانک از استان مرکزی با امتیاز ۵۷۰
وزن منفی ۴۵ کیلوگرم:۱. ساغر جندقی از استان سمنان با امتیاز ۹۹۰۲. آناهیتا جعفری چاشمی از استان سمنان با امتیاز ۷۵۰۳. ستایش قربانی از استان مازندران و سمانه جانی از استان قزوین با امتیاز ۵۷۰
وزن مثبت ۴۵ کیلوگرم: ۱. نیلوفر حسین زاده از استان مازندران با امتیاز ۱۰۵۰۲. کیانا زارع از استان فارس با امتیاز ۸۱۰۳. دینا عسگری از استان تهران و مهسا مالوردی از استان اصفهان با امتیاز ۵۷۰

 

رده سنی نوجوانان دختران:
کاتا انفرادی:۱. آیلین بهاری از استان آذربایجان غربی با امتیاز ۸۷۰۲. تینا فتاحی دولت آبادی از استان اصفهان با امتیاز ۶۹۰۳. یکتا داوری دولت آبادی از استان اصفهان و هستی نیک نهاد از استان فارس با امتیاز ۵۱۰
وزن منفی ۴۷ کیلوگرم:۱. غزل یزدانی از استان البرز با امتیاز ۱۰۵۰۲. سیده فاطمه رضوی از استان فارس با امتیاز ۸۱۰۳. فاطمه جعفرنژاد از استان تهران با امتیاز ۶۹۰
وزن منفی ۵۴ کیلوگرم:۱. ریحانه کریمی از استان فارس با امتیاز ۱۰۵۰۲. حنانه خطی دیزآبادی از استان مازندران با امتیاز ۸۱۰۳. آوا برزگر از استان مازندران و هستی صالحی لله مرزی از استان مازندران با امتیاز ۶۳۰
وزن مثبت ۵۴ کیلوگرم:۱. رومینا معصومی از استان مازندران با امتیاز ۱۰۵۰۲. مهلا صداقت از استان مازندران با امتیاز ۸۱۰۳. مهسان خدارحمی از استان تهران و هلیا کماسی از استان تهران با امتیاز ۶۳۰

 

رده سنی جوانان دختران:
کاتا انفرادی:۱. نیایش رازقی از استان مازندران با امتیاز ۸۱۰۲. هانیه ژاله از استان کرمان با امتیاز ۶۳۰۳. ملیکا سلطانی از استان اصفهان و مبینا اوزایش از استان تهران با امتیاز ۴۵۰
کاتا تیمی:۱. ملیکا سلطانی، یکتا داوری، تینا فتاحی از باشگاه رایان الف (استان اصفهان) با امتیاز ۷۵۰۲. هانیه ژاله، مبینا حدادزاده، ساناز ماهانی از تیم استان کرمان با امتیاز ۵۷۰۳. هانیه تاتاری، نگار ارکانی، یگانه نیشابوری از تیم انرژی (استان خراسان رضوی) و زینب میرزایی، عزاله ظهیری، آلا شکراللهی از باشگاه رایان ب (استان اصفهان) با امتیاز ۳۹۰
وزن منفی ۴۸ کیلوگرم:۱. زهرا ابراهیمی از استان گیلان با امتیاز ۹۹۰۲. حدیثه زاهدی از استان مازندران با امتیاز ۸۱۰۳. اسما صفری از استان کرمانشاه با امتیاز ۶۳۰
وزن منفی ۵۳ کیلوگرم:۱. فاطمه الزهرا سعیدآبادی از استان کرمان با امتیاز ۹۹۰۲. هانا حسین پور از استان مازندران با امتیاز ۸۱۰۳. بشرا ایمانی از استان مازندران و مهشید سلطانی از استان زنجان با امتیاز ۵۷۰
وزن منفی ۵۹ کیلوگرم:۱. ستاره زارعی از استان مازندران با امتیاز ۹۹۰۲. فاطمه یوسفی از استان لرستان با امتیاز ۸۱۰۳. زهرا رسولی از استان مازندران و الهام عظیمی از استان اصفهان با امتیاز ۶۳۰
وزن مثبت ۵۹ کیلوگرم:۱. آتنا محبوب بشری از استان گیلان با امتیاز ۹۹۰۲. نرگس نظری از استان مازندران با امتیاز ۷۵۰۳. زهرا رحیم پور از استان تهران با امتیاز ۶۳۰

 

رده سنی امید دختران:
کاتا انفرادی:۱. زینب السادات حسینی از استان تهران با امتیاز ۸۱۰۲. سپیده امینی از استان تهران با امتیاز ۶۳۰۳. بیتا بتوئی از استان تهران و ملیکا عزتی از استان تهران با امتیاز ۴۵۰
وزن منفی ۵۰ کیلوگرم:۱. معصومه محسنیان از استان مازندران با امتیاز ۹۳۰۲. لعیا میرشکاری از استان کرمان با امتیاز ۷۵۰۳. ساناز احمدی از استان خوزستان و فائزه طوسی از استان البرز با امتیاز ۵۷۰
وزن منفی ۵۵ کیلوگرم:۱. سوده خلیلی از استان مازندران با امتیاز ۹۹۰۲. بهار حضرت بیگی از استان خوزستان با امتیاز ۷۵۰۳. شکیلا شجاعی از استان مازندران و الهه هزاریان از استان چهارمحال و بختیاری با امتیاز ۵۷۰
وزن منفی ۶۱ کیلوگرم:۱. نفیسه عبدی از استان تهران با امتیاز ۹۹۰۲. غزل قدیم پرست از استان گیلان با امتیاز ۶۹۰۳. آیدا آب تین از استان مازندران و ستاره صمدپور از استان آذربایجان شرقی با امتیاز ۵۱۰
وزن منفی ۶۸ کیلوگرم:۱. هنگامه بی غم از استان گیلان با امتیاز ۹۳۰۲. نسترن سید دین خواه از استان اردبیل با امتیاز ۶۳۰۳. زهرا احمدپور از استان تهران و زهرا علی زاده از استان تهران با امتیاز ۵۱۰
وزن مثبت ۶۸ کیلوگرم:۱. کیمیا یوسفی براردهی از استان مازندران با امتیاز ۹۳۰۲. سارینا فتحی از استان لرستان با امتیاز ۶۹۰۳. معصومه ملکی از استان کردستان و ستایش صالحی از استان مرکزی با امتیاز ۵۱۰

 

رده سنی نونهالان پسران:
کاتا انفرادی:
۱. محراب خاک نشین از استان کرمان با امتیاز ۸۱۰۲. امیررضا شفائی از استان آذربایجان شرقی با امتیاز ۶۳۰۳. اشکان توکلی از استان کرمان و امیر حسین کرمی از استان تهران با امتیاز ۴۵۰
وزن منفی ۳۰ کیلوگرم:۱. آرسیاپ صالحی از استان تهران با امتیاز ۹۳۰۲. امیر حسین کشوری از استان لرستان با امتیاز ۶۹۰۳. مهدی یار نظری از استان گلستان و امیر محمد ایزدیفر از استان مرکزی با امتیاز ۵۱۰
وزن منفی ۳۵ کیلوگرم:۱. سعید گندمی از استان فارس با امتیاز ۹۹۰ ۲. محمد مهدی کرمی از استان قم ۷۵۰۳. امیر علی پرهیزکار از استان گیلان و عرفان عیوضی از استان مازندران با امتیاز ۵۷۰
وزن منفی ۴۰ کیلوگرم:۱. اکتای رخنکا از استان آذربایجان شرقی با امتیاز ۹۹۰ ۲. امیر علی بیگدلی از استان خوزستان با امتیاز ۷۵۰۳. بنیامین گروسی از استان قزوین و علیرضا صادقی کیا از استان مرکزی با امتیاز ۵۷۰
وزن منفی ۴۵ کیلوگرم: ۱. امیر محمد پرهیزکار از استان گیلان با امتیاز ۹۹۰۲. پارسا محمدی از استان البرز با امتیاز ۷۵۰۳. محمد رضا حسینی از استان کهگیلویه و بویر احمد و امیر محمد محمد زاده از استان مازندران با امتیاز ۵۷۰
منفی ۵۰ کیلوگرم:۱. امیر علی تیموری از استان خراسان رضوی با امتیاز ۹۳۰۲. محمد رضا کاظمی از استان تهران با امتیاز ۶۹۰۳. محمد عبدالهی از استان تهران با امتیاز ۵۱۰
وزن مثبت ۵۰ کیلوگرم:۱. محمد ایمان نجفی از استان قم با امتیاز ۹۹۰۲. رهام مختاری از استان اصفهان با امتیاز ۷۵۰۳. امیر حسین شریف پور از استان قزوین با امتیاز ۵۱۰

 

رده سنی نوجوانان پسران:
کاتا انفرادی:۱. حمیدرضا محمودی از استان تهران با امتیاز ۸۱۰۲. سبحان عوض پور کرمانی از کرمان با امتیاز ۶۳۰۳. بردیا وقار از استان تهران و ابوالفضل شیخ شعاعی از استان کرمان با امتیاز ۴۵۰
وزن منفی ۵۲ کیلوگرم:۱. آرشام ابراهیمی از استان کرمان با امتیاز ۱۱۱۰۲. محمد امین ایرانی از استان تهران با امتیاز ۸۱۰۳. محمد امین زارعی از استان کرمان و علی پیشگاهی از استان البرز با امتیاز ۶۳۰
وزن منفی ۵۷ کیلوگرم:۱. ابوالفضل همدم جو از استان کرمان با امتیاز ۹۹۰۲. ابوالفضل حیدری از استان مازندران ۷۵۰۳. طاها احمد بیگی از استان تهران و آریا کهزادی از استان لرستان با امتیاز ۵۷۰
وزن منفی ۶۳ کیلوگرم:۱. محمد رجبی از استان تهران با امتیاز ۹۳۰۲. حمید رضا خلیلی از استان مازندران با امتیاز ۶۹۰۳. سید میلاد مرتضایی از استان قم و کیارش پوریا از استان البرز با امتیاز ۵۷۰
وزن منفی ۷۰ کیلوگرم:۱. سید شایان سالاری مقدم از استان یزد با امتیاز ۹۳۰۲. مهدی عزیزی از استان کرمانشاه با امتیاز ۶۹۰۳. محمد حسین فرهادی از استان مرکزی با امتیاز ۵۱۰
مثبت ۷۰ کیلوگرم:۱. یاسین زرجام از استان مازندران با امتیاز ۹۳۰۲. آرش آقاجانی از استان گیلان با امتیاز ۶۹۰۳. پرهام مختاری از استان اصفهان و سورنا بهزاد از استان گیلان با امتیاز ۵۱۰

 

رده سنی جوانان پسران:
کاتا انفرادی:ابوالفضل فرامرز پور از استان کرمان زا امتیاز ۸۱۰۲. ابوالفضل بهروز از استان آذربایجان شرقی با امتیاز ۶۳۰۳. پوریا یعقوبی از استان مرکزی و محمد مهدی نقدی از استان تهران با امتیاز ۴۵۰
کاتا تیمی:۱. ابوالفضل شیخ شعاعی، ابوالفضل فرامرز پور، یزدان شیخ اکبری از تیم صنعت مس رفسنجان، (استان کرمان) با امتیاز ۶۹۰۲. امیررضا یوسفی، سید نیکان موسوی، رضا قاسمیان از تیم آکادمی میر عماد ساری (استان مازندران) با امتیاز ۵۱۰۳. مبین اکبریان، امیررضا مسلمان، امیر داداش زاده از تیم حق نظری (استان آذربایجان غربی) و علی حاجی زاده، محمدرضا احمدی، علیرضا احمدی از تیم قهرمانان (استان فارس) با امتیاز ۶۳۰
وزن منفی ۵۵ کیلوگرم:۱. علی زینلی از استان قزوین با امتیاز ۹۹۰۲. امیر محمد رشید از استان قم با امتیاز ۷۵۰۳. سید امیر حسینی از استان تهران با امتیاز ۶۳۰
وزن منفی ۶۱ کیلوگرم:۱. نیما عارفی از استان کرمان با امتیاز ۹۹۰۲. محمد مهدی برنجی از استان لرستان با امتیاز ۸۱۰ ۳. معید محمد مقضی از استان اصفهان و شهداد پور سلیمانی از استان تهران با امتیاز ۵۷۰
وزن منفی ۶۸ کیلوگرم:۱. محمد جواد صفری از استان کرمانشاه با امتیاز ۹۹۰۲. مهدی شیرزاد از استان آذربایجان غربی با امتیاز ۷۵۰۳. امیدرضا درویش از استان گیلان و ماهان میرزایی از استان ایلام با امتیاز ۵۷۰
وزن منفی ۷۶ کیلوگرم:۱. محمد مهدی مقصودی از استان البرز با امتیاز ۹۹۰۲. متین اسماعیلی از استان قم با امتیاز ۷۵۰۳. امیرعباس کاوسی از استان لرستان با امتیاز ۵۷۰
وزن مثبت ۷۶ کیلوگرم:۱. محمد محمدنژاد از استان کرمان با امتیاز ۹۳۰۲. سپهر دارابی از استان ایلام با امتیاز ۶۹۰۳. محمد مهدی علیپور از استان قم با امتیاز ۵۷۰

 

رده سنی امید پسران:
کاتا انفرادی:۱. امیر حسن معین الدین از استان کرمان با امتیاز ۸۱۰۲. محمدصدرا شیدزی از استان آذربایجان شرقی با امتیاز ۶۳۰۳. سینا احمدیان از استان تهران و احمدرضا محمودی از استان تهران با امتیاز ۴۵۰
وزن منفی ۶۰ کیلوگرم:۱. محمد حسین شیر صفت از استان فارس با امتیاز ۹۹۰۲. حامد اکبری از استان مازندران با امتیاز ۷۵۰۳. محمد رضا غفوری از استان مازندران با امتیاز ۶۳۰
وزن منفی ۶۷ کیلوگرم امید:۱. نوید رنجبر از استان مازندران با امتیاز ۹۹۰۲. حسین علینژاد از استان مازندران با امتیاز ۷۵۰۳. رضا بشارتی کیا از استان کرمانشاه با امتیاز ۵۷۰
وزن منفی ۷۵ کیلوگرم:۱. علیرضا حیدری از استان مرکزی با امتیاز ۹۹۰۲. علی نوروزی از استان گیلان با امتیاز ۶۹۰۳. ابوالفضل گودرزی از استان لرستان و ابوالفضل صفری نژاد از استان گیلان با امتیاز ۵۷۰
وزن منفی ۸۴ کیلوگرم:۱. علی توکلی از استان تهران با امتیاز ۸۷۰۲. حیدر عبدالهی از استان ایلام با امتیاز ۶۳۰۳. ابوالفضل نوری از استان مازندران و آرین پور محمد از استان گیلان با امتیاز ۴۵۰
وزن مثبت ۸۴ کیلوگرم:۱. محمود نعمتی از استان قم با امتیاز ۹۳۰۲. ایمان برزعلی از استان گلستان با امتیاز ۶۳۰۳. مهدی گنج زاده از استان تهران با امتیاز ۵۱۰

 

برای مشاهده رنکینگ کامل روی لینک های زیر کلیک کنید:

لینک رنکینگ پسران:

https://ikf.ir/NatRank/malerank.aspx

لینک رنکینگ دختران:

https://ikf.ir/NatRank/femalerank.aspx


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه