رفتن به بالا
  • شنبه - 3 فروردین 1398 - 22:49
  • کد خبر : ۴۲۹۵
  • چاپ خبر : دو نقره و یک برنز، سهم ایران در روز دوم رقابت های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال آسیا

دو نقره و یک برنز، سهم ایران در روز دوم رقابت های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال آسیا

امیرمحمد یزدانی و نوید زنگنه به مدال نقره و محمد مرادی به مدال برنز اوزان 65، 74 و 125 کیلوگرم رقابت های کشتی آزاد زیر 23 سال آسیا رسیدند.

  امیرمحمد یزدانی و نوید زنگنه به مدال نقره و محمد مرادی از کرمانشاه به مدال برنز اوزان مختلف رقابت های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال آسیا رسیدند. به گزارش یاریزان؛ مسابقات اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۴ و ۱۲۵ کیلوگرم رقابت های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال آسیا امروز (شنبه) در شهر اولان باتور مغولستان برگزار […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

امیرمحمد یزدانی و نوید زنگنه به مدال نقره و محمد مرادی از کرمانشاه به مدال برنز اوزان مختلف رقابت های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال آسیا رسیدند.

به گزارش یاریزان؛ مسابقات اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۴ و ۱۲۵ کیلوگرم رقابت های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال آسیا امروز (شنبه) در شهر اولان باتور مغولستان برگزار شد که نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

 

------------------------------------

در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۵ کشتی گیر حضور داشتند مسابقات به صورت دوره ای برگزار شد و افشین رحمانی در دیدار نخست با نتیجه ۶ بر ۳ مغلوب راهول از هند شد و در کشتی دوم با نتیجه ۸ بر ۷ مقابل ادلان عسکراف از قزاقستان شکست خورد و در دیدار سوم نیز مقابل بک بولات میرزانظر اولو از قرقیزستان با نتیجه ۱۰ بر صفر مغلوب شد وی در کشتی چهارم خود با نتیجه ۱۰ بر صفر مقابل چینزوریگ تسراما از مغولستان شکست خورد و پنجم شد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم که ۸ کشتی گیر حضور داشتند، امیرمحمد یزدانی در دیدار نخست با نتیجه ۱۳ بر صفر ویلیسیو از چین را مغلوب کرد و در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه ۱۵ بر ۵ از سد پراوین از هند گذشت و راهی دیدار فینال شد. در دیدار فینال مقابل تولگا تومور اوچیر از مغولستان با ضربه فنی شکست خورد و به مدال نقره رسید.

در وزن ۷۴ کیلوگرم که  مسابقات با حضور ۶ کشتی گیر و در دو گروه سه نفره برگزار شد. نوید زنگنه در گروه یک مقابل بکجان ژامبولوف از قرقیزستان با نتیجه ۵ بر ۳ پیروز شد و در کشتی دوم نیز با نتیجه ۱۲ بر ۴  باتیار نبی اف از ترکمنستان را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد وی در این مرحله نیز با نتیجه ۳ بر ۳ از سد دارخان یسینگالی از قزاقستان گذشت و به دیدار فینال راه یافت. زنگنه در این دیدار با ضربه فنی مغلوب اوتگونبایار باتسوری از مغولستان شد و صاحب مدال نقره شد.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم نیز ۶ نفر حضور داشتند محمد مرادی از کرمانشاه در گروه ۲ مقابل ار سونگبو از چین با نتیجه ۱۱ بر صفر پیروز شد اما با نتیجه ۷ بر ۳ مغلوب لخاگواگرل مونختور از مغولستان شد و به دیدار نیمه نهایی رفت وی در این دیدار نیز با نتیجه ۴ بر صفر و ضربه فنی مقابل یوسوپ باتیرمورزایف از قزاقستان شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد. مرادی در این دیدار در  مصاف با مظفر ژاپویف از قرقیزستان با نتیجه ۱۱ بر ۹ به برتری دست یافت و صاحب مدال برنز شد.

 

در روز نخست این مسابقات تیم ایران توسط ارشک محبی کشتی دیگر گیر کرمانشاهی در وزن ۹۲ کیلوگرم صاحب مدال طلا و محمد نامجو مطلق در وزن ۶۱ کیلوگرم صاحب مدال برنز شده بود.

 

فردا (یکشنبه) و در روز پایانی این رقابت ها مسابقات اوزان ۷۰، ۷۹، ۸۶ و ۹۷ کیلوگرم برگزار می شود و فرهاد نوری، علی سوادکوهی، احمد بذری و عباس فروتن به مصاف حریفان خود می روند.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی