رفتن به بالا
  • دوشنبه - 6 تیر 1401 - 13:46
  • کد خبر : ۱۲۴۲۳
  • چاپ خبر : رضایی در دوراهی استقلال و سپاهان / اولویت کاوه، تهران است

رضایی در دوراهی استقلال و سپاهان / اولویت کاوه، تهران است

آندونی سوبیسارتا، دروازه‌بان مشهور و پیشین اسپانیایی، کاوه رضایی ملی‌پوش کرمانشاهی تیم کلوب بروژ بلژیک را برای انتقال به لوشامپیونه فرانسه زیر نظر دارد.

از روزهای ابتدایی نقل و انتقالات ایران، زمرمه هایی مبنی بر احتمال حضور کاوه رضایی در استقلال به گوش می‌رسید.

از روزهای ابتدایی نقل و انتقالات ایران، زمرمه هایی مبنی بر احتمال حضور کاوه رضایی در استقلال به گوش می‌رسید.

به گزارش یاریزان و به نقل از فوتبالی، از چندی پیش، گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر احتمال آبی پوش شدن مجدد کاوه رضایی در رسانه‌ها مطرح شد که رفته رفته رنگ و بوی واقعیتری به خود گرفت.

موضوع آنجایی جدی‌تر شد که مسئولان باشگاه استقلال در صحبت‌های خود با رسانه‌های مختلف، تمایل باشگاه استقلال برای جذب این مهاجم کرمانشاهی را تکذیب نکردند و حتی عنوان شد که باشگاه به رضایی پیشنهاد همکاری داده و منتظر پاسخ اوست.

طبق اطلاعات خبرنگار فوتبالی، ظاهرا این کاوه رضایی است که منتظر اقدام باشگاه استقلال است و با وجود اینکه در یکی دو روز گذشته، انتشار یک استوری باعث ایجاد گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر حضور او در سپاهان شده بود، رضایی هنوز پروسه انتقالش به سپاهان را نهایی نکرده و منتظر اقدام باشگاه استقلال است و حضور در استقلال و البته تهران برای او اولویت دارد البته که قاعدتا هر بازیکنی تا یک زمانی می‌تواند منتظر پیشنهاد یک باشگاه بماند و در نهایت برای اینکه فرصت آماده سازی را از دست ندهد مجبور است سریع‌تر تیم خود را انتخاب کند.

باید منتظر ماند و دید که در نهایت تکلیف کاوه رضایی و استقلال چه خواهد شد و آیا مدیران این تیم بالاخره مذاکرات جدی با او آغاز خواهند کرد یا نه.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه