رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳
  • کد خبر : ۵۶۷۸
  • چاپ خبر : در رده بندی جدید تیم ملی فوتسال ایران در رده چهارم جهان و اول آسیا قرار دارد

در رده بندی جدید تیم ملی فوتسال ایران در رده چهارم جهان و اول آسیا قرار دارد

به گزارش یاریزان؛ دیدار تیم‌های ملی فوتسال ایران و قرقیزستان از ساعت ۱۸ در سالن غدیر آغاز شد و با نتیجه ۷ بر ۳ به سود شاگردان ناظم‌الشربعه به پایان رسید.

وبسایت Futsal World Ranking رده بندی جدید تیم‌های ملی فوتسال جهان را اعلام کرد تا تیم ایران به رده چهارم جهان صعود کند و در صدر تیم‌های آسیایی باقی بماند.

تیم ملی فوتسال کشورمان به رتبه چهارم رده بندی تیم‌های ملی فوتسال جهان صعود کرد.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون فوتبال ایران، وبسایت Futsal World Ranking رده‌بندی جدید تیم‌های ملی فوتسال جهان را اعلام کرد و تیم ملی فوتسال ایران با ۱۶۴۴ امتیاز به رده چهارم جهان صعود کرد و در صدر رده‌بندی تیم‌های آسیایی باقی ماند.

بر اساس این رده بندی جایگاه سه تیم برتر نسبت به ماه قبل تغییری نداشته است و تیم ملی برزیل با ۱۸۳۹ امتیاز در رتبه اول جهان قرار دارد، اسپانیا با ۱۷۸۵ و روسیه نیز با ۱۶۷۰ امتیاز به ترتیب در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند.

شاگردان ناظم‌الشریعه هفته گذشته در مرحله مقدماتی قهرمانی آسیا در ارومیه به میدان رفتند و برابر تیم‌های ترکمنستان و قرقیزستان به پیروزی رسیدند.

 

با اعلام فدراسیون فوتبال ایران، وبسایت Futsal World Ranking رده‌بندی جدید تیم‌های ملی فوتسال جهان را اعلام کرد و تیم ملی فوتسال ایران با 1644 امتیاز به رده چهارم جهان صعود کرد و در صدر رده‌بندی تیم‌های آسیایی باقی ماند.

رده‌ بندی جدید تیم‌های ملی فوتسال جهان

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه