رفتن به بالا
  • دوشنبه - 13 اسفند 1397 - 18:00
  • کد خبر : ۴۰۸۹
  • چاپ خبر : راه یاب ملل مریوان سوپرلیگی شد و به جمع بزرگان پیوست

راه یاب ملل مریوان سوپرلیگی شد و به جمع بزرگان پیوست

تیم راه یاب ملل مریوان با حریف شکست خود به سوپرلیگ والیبال راه پیدا کرد.

  تیم راه یاب ملل مریوان با حریف شکست خود به سوپرلیگ والیبال راه پیدا کرد.    ———————————— به گزارش یاریزان؛ دیدار سوم مرحله پلی آف میان دو تیم شهداب یزد و راه یاب ملل مریوان روز دوشنبه در مریوان برگزار شد. مریوانی ها در اولین دیدار حریف خود را در خانه شکست دادند و […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

تیم راه یاب ملل مریوان با حریف شکست خود به سوپرلیگ والیبال راه پیدا کرد.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان؛ دیدار سوم مرحله پلی آف میان دو تیم شهداب یزد و راه یاب ملل مریوان روز دوشنبه در مریوان برگزار شد. مریوانی ها در اولین دیدار حریف خود را در خانه شکست دادند و در دومین دیدار نیز تیم شهداب یزد حریف خود را شکست داد تا کار به بازی سوم کشیده شود.

رقابت سوم میان دو تیم روز دوشنبه در شهر مریوان از ساعت ۱۶ آغاز شد. در این دیدار تیم میزبان که حمایت هواداران خود را داشت، ست اول را با نتیجه ۲۵ بر  ۲۲ با پیروزی به پایان رساند. در ست دوم نیز راه یاب ملل مریوان با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به برتری رسید تا به این ترتیب در آستانه صعود به سوپر لیگوالیبال ایران قرار بگیرد.

تیم میزبان در ست سوم نیز بهتر از حریف خود عمل کرد و در نهایت توانست با نتیجه ۲۵ بر یازده به پیروزی برسد تا با کسب برد در این مسابقه به سوپرلیگ والیبال صعود کند و در کنار ۳ هزار هوادار خود جشن صعود برگزار کند.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

این تیم روز جمعه شانزدهم اسفند، در تهران دیدار فینال لیگ دسته یک را برابر سپاهان اصفهان برگزار می کند.

شایان ذکر است دوست داران والیبال از اکثر شهرستان های کوردنشین استان های مجاور هم برای تماشای این دیدار خود را به مریوان رسانده بودند.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی