رفتن به بالا
  • دوشنبه - 5 اسفند 1398 - 18:43
  • کد خبر : ۶۱۴۷
  • چاپ خبر : راه‌یاب ملل مریوان فاتح دیدار خانگی هفته نوزدهم سوپرلیگ والیبال ایران

راه‌یاب ملل مریوان فاتح دیدار خانگی هفته نوزدهم سوپرلیگ والیبال ایران

تیم راه یاب ملل مریوان با حریف شکست خود به سوپرلیگ والیبال راه پیدا کرد.

تیم راه‌یاب ملل مریوان در هفته نوزدهم لیگ برتر با شکست تیم سپاهان اصفهان در بازی خانگی تنها میزبان فاتح این هفته بود. به گزارش یاریزان؛ هفته ششم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران، جام سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، روز یکشنبه چهارم اسفندماه در شهرهای یزد، تهران و مریوان پیگیری […]

تیم راه‌یاب ملل مریوان در هفته نوزدهم لیگ برتر با شکست تیم سپاهان اصفهان در بازی خانگی تنها میزبان فاتح این هفته بود.

به گزارش یاریزان؛ هفته ششم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران، جام سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، روز یکشنبه چهارم اسفندماه در شهرهای یزد، تهران و مریوان پیگیری شد.

در این دیدارها که به دلیل شیوع ویروس کرونا در چند شهر کشور بدون حضور تماشاگران برگزار شد، تیم‌های راه‌یاب ملل مریوان، شهرداری ارومیه و کاله مازندران برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.

تیم فولاد سپاهان اصفهان در آخرین دیدار هفته نوزدهم لیگ برتر مردان ایران، در سالن ۱۲۰۰ نفری مجموعه ورزشی زاگرس مریوان میهمان راه‌یاب ملل این شهر بود و در نتیجه‌ای به دور از انتظار، ۳ بر ۰ مغلوب میزبان خود شد تا ششمین شکست فصل خود را تجربه کند.

راه‌یاب ملل مریوان با کسب این پیروزی ۱۵ امتیازی شد و با پنج برد در این فصل در رتبه نهم جدول لیگ برتر والیبال قرار گرفت.

شهرهای ورامین و اراک میزبان دو دیدار دیگر این هفته لیگ برتر والیبال مردان بودند که به دلیل نگرانی از شیوع ویروس کرونا، این بازی‌ها لغو شد. تیم‌های شهرداری گنبد و فولاد سیرجان ایرانیان نیز این هفته استراحت داشتند.

همچنین تیم پیام خراسان که به دلیل عمل نکردن به تعهدات مالی اجازه بازی نداشت، پس از پایان این هفته از جدول مسابقات حذف شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه