رفتن به بالا
  • سه شنبه - 7 تیر 1401 - 14:00
  • کد خبر : ۱۲۴۳۶
  • مشاهده :  405 بازدید
  • چاپ خبر : راند دوم مسابقات موتورسواری قهرمانی کشور در کنگاور برگزار می‌شود

راند دوم مسابقات موتورسواری قهرمانی کشور در کنگاور برگزار می‌شود

رییس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه از راه اندازی اولین آکادمی موتور سواری و اتومبیلرانی در استان کرمانشاه خبر داد و گفت: این آکادمی به زودی با حضور اساتید و مربیان مجرب افتتاح می شود.

رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه گفت: راند دوم مسابقات موتورسواری قهرمانی ایران ” هارداندرو ” با حضور ۸۰ ورزشکار در بخش آقایان به میزبانی شهر کنگاور برگزار می‌شود.

رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه گفت: راند دوم مسابقات موتورسواری قهرمانی ایران ” هارداندرو ” با حضور ۸۰ ورزشکار در بخش آقایان به میزبانی شهر کنگاور برگزار می‌شود.

به گزارش یاریزان؛ محمدجواد کرانی در گفتگو با خبرگزاری ایرنا افزود: این مسابقات با نظارت کمیته اندرو فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری کشور با حضور ۸۰ ورزشکار موتورسوار از چندین استان کشور از جمله کرمانشاه، همدان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان، کرمان، هرمزگان، خراسان رضوی، مازندران، گیلان، قزوین و منطقه آزاد ارس در پیست موتورسواری کوهستانی کنگاور برگزار می شود.

وی افزود: این مسابقات روز جمعه ۲۴ تیرماه ۱۴۰۱ راس ساعت ۱۰ صبح برگزار خواهد شد.

او با اشاره به اینکه تیم کرمانشاه نیز با ۶ موتورسوار در این رقابت‌ها حضور خواهد داشت، اظهار کرد: این مسابقات با حضور تماشاگران در سه کلاس E۱.E۲.E۳ با طی مسافت چند کیلومتری برگزار می شود.

کرانی با بیان اینکه کرمانشاه برای نخستین بار است که میزبانی این مسابقه‌ها را بر عهده دارد، گفت: شهرستان کنگاور به علت موقعیت جغرافیایی میزبانی این رقابت‌ها را در کشور عهده دار است.

رئیس هیئت موتور سواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه در خاتمه یادآور شد: تماشای راند دوم مسابقات موتورسواری قهرمانی ایران برای عموم شهروندان آزاد و رایگان است.

شهرستان کنگاور با بیش از ۸۵ هزار نفر جمعیت در ۹۰ کیلومتری شرق کرمانشاه قرار دارد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه