رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 8 فروردین 1397 - 00:16
  • کد خبر : ۲۷۵۵
  • چاپ خبر : دو کردستانی و یک کرمانشاهی به اردوی تیم ملی قایقرانی ایران دعوت شدند
جدیدترین اردوی آمادگی تیم ملی قایقرانی؛

دو کردستانی و یک کرمانشاهی به اردوی تیم ملی قایقرانی ایران دعوت شدند

  سیزدهمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی قایقرانی آب‌های آرام در بخش کانو و کایاک و دومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی روئینگ ایران، با حضور دو کردستانی و یک کرمانشاهی در دریاچه آزادی آغاز شد.    ———————————— به گزارش یاریزان، این مرحله از اردو تا ٢٨ فروردین ادامه خواهد داشت و ملی‌پوشان کایاک و کانو که […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

سیزدهمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی قایقرانی آب‌های آرام در بخش کانو و کایاک و دومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی روئینگ ایران، با حضور دو کردستانی و یک کرمانشاهی در دریاچه آزادی آغاز شد.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان، این مرحله از اردو تا ٢٨ فروردین ادامه خواهد داشت و ملی‌پوشان کایاک و کانو که خود را برای بازی‌های آسیایی جاکارتا زیر نظر مربیان آلمانی آماده می‌کنند، تمرین خواهند کرد.

 

فرزین اسدی و امین بوداغی از مازندران، پیمان قویدل و علی آقامیرزایی از گیلان، امید احمدی از زنجان، بابک دربان از تهران و احمدرضا طالبیان از اصفهان برای کایاک و عادل مجللی از گلستان، کیا اسکندانی از تهران، علی اجاقی از کرمانشاه، پژمان دیوسالار  و محمدنبی رضایی از مازندران، شاهو ناصری از کردستان و عرفان زنده‌پی از بوشهر برای کانو به اردو دعوت شوند.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

 

مدیر فنی تیم‌های ملی لوتار شفر و رالف هربرت هستند و ایرج اقلمی و الیاس اقلیمی به عنوان سرمربیان کایاک و کانو ملی پوشان را زیر نظر خواهند داشت. انوش عباسی مربی کایاک و ایمان پورعزیزی مربی کانو هستند.

 

 

گفتنی است، دومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی با حضور سه قایقران رشته روئینگ تحت نظر کادر فنی از روز دوشنبه ششم فروردین در دریاچه آزادی تهران آغاز شد.

شیرزاد قادری قایقران عنوان دار مریوانی با دعوت کادر فنی در این مرحله از اردو حضور دارد و تمرینات آمادگی خود را به مدت ۲۲ روز انجام خواهد داد.

این پاروزن کردستانی عناوین مختلف رقابت های آسیائی و حضور در چندین دوره اردوی تیم ملی را در کارنامه ورزشی خود دارد.

 

دو کردستانی و یک کرمانشاهی به اردوی تیم ملی قایقرانی ایران دعوت شدند


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی