رفتن به بالا
  • شنبه - 1 مرداد 1401 - 12:10
  • کد خبر : ۱۲۸۴۶
  • چاپ خبر : دور جدید اردوی تیم ملی آبهای آرام الف و ب از صبح دوشنبه آغاز می شود

دور جدید اردوی تیم ملی آبهای آرام الف و ب از صبح دوشنبه آغاز می شود

مرحله اول اردوی تدارکاتی تیم ملی آبهای آرام آقایان زیر۲۳ و جوانان به میزبانی بندر انزلی برگزار می شود.

اردوی تیم ملی آبهای آرام بانوان و آقایان الف و ب ایران از روز دوشنبه ۳ مردادماه در دریاچه آزادی آغاز می‌شود.

دور جدید اردوی تیم ملی آبهای آرام بانوان و آقایان الف و ب ایران از روز دوشنبه ۳ مردادماه در دریاچه آزادی آغاز می‌شود.

به گزارش یاریزان؛ دور جدید تمرینات تیم ملی آبهای آرام الف و ب از ۳ مرداد در دریاچه آزادی و ۹ استان تحت نظر پدرو سنا برگزار خواهد شد. این اردو تا ۲۳ مردادماه ادامه خواهد داشت.

پدرو سنا سرمربی تیم ملی است و ایمان پورعزیز و مهسا مجللی مربیان، رضا رئیسی کمک مربی، علیرضا جاوید دستیار مربی، محسن میلاد مربی بدنساز آقایان و مجتبی تاج‌محمدی و نرگس مالمیر روانشناسان اعضای کادر فنی در دور جدید اردوی تیم ملی آبهای آرام الف و ب ایران هستند.

الناز شفیعیان، تانیا کارگرپور و مهسا آذری از گیلان و هدیه کاظمی و کیانا کمال‌زاده از هرمزگان در بخش کایاک بانوان، پریسا محمدزاده از گیلان، هیوا افضلی از کرمانشاه و مائده شورگشتی از تهران در بخش کانوی بانوان، علی آقامیرزایی، پیمان قویدل و سپهر ساعتچی از گیلان و پوریا شریفی از تهران در بخش کایاک آقایان، محمدنبی رضایی از مازندران، عادل مجللی از گلستان، شاهو ناصری از کردستان، شایان حسینی از بوشهر و کیا اسکندانی از تهران در بخش کانوی آقایان نفرات دعوت‌شده به این مرحله از اردوی تیم ملی آبهای آرام الف هستند.

ورزشکاران تیم ملی ب نیز با هدایت و برنامه پدرو سنا سرمربی برزیلی تیم ملی تمرینات خود را در هیات‌های قایقرانی محل زندگی خود تحت نظر دستیاران سرمربی تیم ملی انجام می‌دهند.

بر این اساس ۲۹ ورزشکار بانوان و آقایان در هیات‌های قایقرانی گیلان، تهران، مازندران، لرستان، کرمانشاه، بوشهر، البرز، اصفهان و آذربایجان شرقی تمرینات خود را ادامه خواهند داد.

در استان گیلان یاس شافعی در کایاک بانوان، زیبا سماک‌حرفه در کانوی بانوان، داریوش محمدی، امیرحسین آقامیرزایی و صادق زمانی در کایاک آقایان و محمدسینا شکوری در کانوی آقایان تحت نظر آرش بصارت‌دار دستیار سرمربی و عباس صیادی سرپرست تمرین خواهند کرد.

در استان تهران سمن سلطانی، ارشین رضانژاد و ترنم اکبرزاده در کایاک بانوان، زهرا مطهر، مریم شورگشتی و هستی ناصری در کانوی بانوان، فربود کیانی، محمد میرزایی، محمد پیشگاهی و ابوالفضل درجزی در کایاک آقایان و امیرحسین قالیباف و ارشیا عبدالهی در کانوی آقایان تحت نظر علیرضا علیمحمدی تمرین می‌کنند.

در استان مازندران امیررضا آهنگربهان در کایاک آقایان و گلناز غضنفریان در کایاک بانوان در اردو هستند.

در استان لرستان علیرضا خمسه در کایاک آقایان، در استان کرمانشاه سما یاسمی در کایاک بانوان و در استان آذربایجان شرقی شیما داناپور در کانوی بانوان به اردو دعوت شده‌اند.

در استان بوشهر مژده مطرقی در کانوی بانوان و عرفان زنده‌پی در کانوی آقایان در اردو حاضر هستند.

در استان البرز کیانا گلبندها در کایاک بانوان و پریا قریشی در کانوی بانوان تحت نظر روژان پیروزنیا تمرین خواهند کرد.

در استان اصفهان نسترن خیرالهی در کانوی بانوان و امیررضا برزگر در کایاک آقایان زیر نظر فاطمه توکلی تمرین می‌کند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه