رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۷
  • کد خبر : ۸۰۳۵
  • چاپ خبر : درخواست اعتراض تیم فوتسال شاهین کرمانشاه در کمیته انضباطی رد شد
مدیرعامل تیم فوتسال شاهین کرمانشاه:

درخواست اعتراض تیم فوتسال شاهین کرمانشاه در کمیته انضباطی رد شد

در چهارچوب بازی برگشت مرحله پلی آف لیگ دسته یک کشور دو تیم شاهین کرمانشاه و نفت امیدیه در ورزشگاه امیدیه به مصاف هم رفتند. این بازی به ضربات پنالتی کشید و در نهایت این شاهین بود که جواز حضور در لیگ برتر را به دست آورد.

مدیرعامل تیم فوتسال شاهین کرمانشاه با اشاره به رد دادخواهی این تیم در کمیته انضباطی فدراسیون و قطعی‌شدن سقوط تیم به لیگ دسته اول، گفت: با قدرت برای صعود دوباره به لیگ برتر در مسابقات لیگ یک شرکت می‌کنیم.

مدیرعامل تیم فوتسال شاهین کرمانشاه با اشاره به رد دادخواهی این تیم در کمیته انضباطی فدراسیون و قطعی‌شدن سقوط تیم به لیگ دسته اول، گفت: با قدرت برای صعود دوباره به لیگ برتر در مسابقات لیگ یک شرکت می‌کنیم.

به گزارش یاریزان به نقل از fut5news، سید احسان احسانی اظهارداشت: برای حضوری قدرتمندانه در لیگ دسته اول تمرینات ابتدایی و مقدماتی تیم از حدود ۲ ماه پیش آغاز شده و تا پیش از شیوع و موج سوم کرونا ادامه داشت.

وی ادامه داد: پس از شیوع دوباره کرونا و به منظور حفظ سلامتی بازیکنان مجبور به تعطیلی تمرینات شدیم و منتظر هستیم تا پس از بهبود وضعیت شرایط فعلی، دوباره تمرینات خود را از سر بگیریم.

احسانی، همچنین در خصوص زمان برگزاری مسابقات لیگ برتر و لیگ یک نیز گفت: هنوز چیزی مشخص نیست و زمانی هم اعلام نشده است که براساس آن تیم های حاضر برنامه ریزی کنند.

مدیرعامل تیم شاهین افزود: این در حالی است که رشته هایی مانند هندبال، والیبال و کشتی لیگ هایشان آغاز شده است، رشته هایی که برخورد فیزیکی بازیکنانشان بخصوص در هندبال و کشتی بسیار بیشتر از فوتسال است.

وی گفت: مسابقات لیگ برتر ابتدا قرار بود از اول شهریور آغاز شود اما به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتاد و پس از آن هم زمان جدیدی اعلام نشد تلا همه تیم ها در بلاتکلیفی به سر ببرند.

احسانی در ادامه از حفظ چارچوب اصلی فصل گذشته تیم شاهین خبر داد و گفت: تقریبا شاکله پارسال را حفظ کرده ایم هرچند تعدادی از بازیکنان از تیم جدا شده اند و چند بازیکنان جدید قرار است به تیم اضافه شوند.

مدیرعامل باشگاه شاهین کرمانشاه در خصوص سرمربی تیم نیز گفت: در استان مربی شاخصی که بتواند تیم را هدایت کند نداریم از این رو با چند نفر از مربیان دیگر استان ها برای قبول هدایت شاهین صحبت کرده و به زودی سرمربی باشگاه اعلام می شود.

وی در خصوص رد دادخواهی تیم شاهین در خصوص تبانی ۲ تیم دیگر لیگ برتر در مسابقات فصل گذشته، گفت: متاسفانه به راحتی حق نماینده فوتسال کرمانشاه را خوردند تا مجبور شویم امسال را در لیگ یک به میدان برویم.

احسانی یادآوری کرد: ما حتی موضوع را از طریق یکی از نمایندگان نیز پیگیری کردیم اما متاسفانه نتیجه ای نداد ولی امسال را با قدرت در لیگ یک شرکت می کنیم تا بازهم بتوانیم مجوز حضور در لیگ برتر فصل آینده را کسب کنیم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه