رفتن به بالا
  • سه شنبه - 9 آبان 1402 - 15:52
  • کد خبر : ۱۶۹۹۲
  • چاپ خبر : درخشش دختران ژیمناستیک کار بانه‌ای و مهابادی در مسابقات کشوری

درخشش دختران ژیمناستیک کار بانه‌ای و مهابادی در مسابقات کشوری

دختران ژیمناستیک کار بانه‌ای و مهابادی با کسب مدال های رنگارنگ موفق به درخشش در مسابقات کشوری شدند. به گزارش یاریزان؛ مسابقات لیگ کشوری ترامپولین ژیمناستیک از ۵ لغایت ۸ آبان ماه با شرکت ۲۷۰ ورزشکار از سراسر کشور در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به میزبانی شهر الوند در استان قزوین برگزار شد. هلن آبروشن ورزشکار مهابادی موفق به کسب مقام اول و مدال طلای مسابقات ترامپولین و مقام سوم مسابقات مینی ترامپولین لیگ باشگاه های قهرمانی کشور شد. شایان ذکر است؛ شیوا احمدی مربی با دانش مهابادی هدایت این ورزشکار را بر عهده داشت. همچنین؛ آرین فاطمی در رده سنی نونهالان و کارین فاطمی در رده سنی نوجوانان بعنوان نمایندگان شایسته بانه ای موفق به کسب دو مدال ارزشمند نقره شدند‌. تیم ترامپولین ژیمناستیک استان کردستان با مربیگری پریا بهرامی مربی بانه ای در این دوره از مسابقات شرکت نمود و برای نخستین بار در تاریخ ترامپولین این استان در بخش دختران موفق به کسب مدال کشوری شد.

دختران ژیمناستیک کار بانه‌ای و مهابادی با کسب مدال های رنگارنگ موفق به درخشش در مسابقات کشوری شدند.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

دختران ژیمناستیک کار بانه‌ای و مهابادی با کسب مدال های رنگارنگ موفق به درخشش در مسابقات کشوری شدند.

به گزارش یاریزان؛ مسابقات لیگ کشوری ترامپولین ژیمناستیک از ۵ لغایت ۸ آبان ماه با شرکت ۲۷۰ ورزشکار از سراسر کشور در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به میزبانی شهر الوند در استان قزوین برگزار شد.

 

------------------------------------

هلن آبروشن ورزشکار مهابادی موفق به کسب مقام اول و مدال طلای مسابقات ترامپولین و مقام سوم مسابقات مینی ترامپولین لیگ باشگاه های قهرمانی کشور شد.

شایان ذکر است؛ شیوا احمدی مربی با دانش مهابادی هدایت این ورزشکار را انجام داد و لیلا هوشیاری بعنوان داور در این دوره حضور داشت.

همچنین؛ آرین فاطمی در رده سنی نونهالان و کارین فاطمی در رده سنی نوجوانان بعنوان نمایندگان شایسته بانه ای موفق به کسب دو مدال ارزشمند نقره شدند‌.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

تیم ترامپولین ژیمناستیک استان کردستان با مربیگری پریا بهرامی مربی بانه ای در این دوره از مسابقات شرکت نمود و برای نخستین بار در تاریخ ترامپولین این استان در بخش دختران موفق به کسب مدال کشوری شد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی