رفتن به بالا
  • سه شنبه - 2 آبان 1402 - 21:31
  • کد خبر : ۱۶۹۴۵
  • چاپ خبر : خدابخشی اولین فینالیست کاراته ایران در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۳

خدابخشی اولین فینالیست کاراته ایران در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۳

تیم ملی کاراته ایران در مجموع مردان و بانوان و با درخشش ورزشکاران کرمانشاهی و ایلامی، عنوان نایب قهرمانی لیگ جهانی اتریش را از آن خود کرد.

مهدی خدابخشی ملی پوش کرمانشاهی کاراته ایران با شکست حریفان راهی دیدار فینال مسابقات قهرمانی جهان شد.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

مهدی خدابخشی ملی پوش کرمانشاهی کاراته ایران با شکست حریفان راهی دیدار فینال مسابقات قهرمانی جهان شد.

به گزارش یاریزان؛ در روز نخست (سه شنبه ۲ آبان) مسابقات کاراته قهرمانی جهان ۲۰۲۳ به میزبانی بوداپست مجارستان رقابت های کاتای انفرادی و مبارزات اوزان ۶۸- ، ۶۸+ ، ۸۴- و ۸۴+ کیلوگرم برگزار شد.

 

------------------------------------

در وزن ۸۴- کیلوگرم، مهدی خدابخشی نماینده شایسته کاراته ایران در نیمه نهایی با برتری ۶ بر۵ برابر شیمیدا از ژاپن به دیدار فینال مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۳ راه پیدا کرد تا نخستین کاراته کای ایرانی باشد که جواز حضور در دیدار نهایی را کسب می کند.

این ملی پوش کرمانشاهی در این دوره از رقابت ها ابتدا ۹ بر صفر نماینده قطر را از پیش رو برداشت. او در دور دوم کاراته کای لیبی را ۵ بر صفر از پیش رو برداشت. نماینده ایران در دور سوم کاراته کای بوسنی را ۵ بر ۲ شکست داد. خدابخشی در دور چهارم و در حساس ترین مبارزه خود محمد الجعفری اردن یکی از بهترین های این وزن جهان را ۴ – ۴ از پیش رو برداشت تا راهی دیدار نیمه نهایی شود.

مهدی خدابخشی روز شنبه ۶ آبان ماه برای کسب مدال طلا به روی تاتامی رود. پیش از این سجاد گنج زاده نماینده کاراته ایران در وزن ۸۴+ کیلوگرم توانسته بود راهی دیدار رده بندی شود.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی