رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۶
  • کد خبر : ۵۶۳۸
  • چاپ خبر : حسین امیری با کسب بعنوان رئیس هیات جودو استان کرمانشاه انتخاب شد

حسین امیری با کسب بعنوان رئیس هیات جودو استان کرمانشاه انتخاب شد

به گزارش یاریزان؛ در پایان مجمع انتخاباتی هيات جودو استان كرمانشاه، حسين اميری با کسب 15 رای و بدون حضور کاندیداهای رقیب، بعنوان رئیس جدید این هیات انتخاب شد.

در پایان مجمع انتخاباتی هیات جودو استان کرمانشاه، حسین امیری با کسب ۱۵ رای و بدون حضور کاندیداهای رقیب، بعنوان رئیس جدید این هیات انتخاب شد.

در پایان مجمع انتخاباتی هیات جودو استان کرمانشاه، حسین امیری بعنوان رئیس جدید این هیات انتخاب شد.

به گزارش یاریزان؛ مجمع انتخاباتی هیات جودو استان کرمانشاه با حضور آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو، صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان و حضور اعضای مجمع برگزار شد.

افشین اخگر، سعید محمدی و مجید نادرپور با حضور در مجمع از شرکت در انتخابات انصراف دادند.

محسن نوحی، محمد اسدی و عباس عباسی در مجمع حضور نیافتند و با عدم حضور انصراف از انتخابات اعلام شد.

حسین امیری به عنوان تنها کاندیدای مجمع به اعلام برنامه های خود پرداخت و در پایان با کسب ۱۵ رای بعنوان رئیس هیات جودو استان کرمانشاه انتخاب شد.

آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو ایران که در این مجمع حضور داشت گفت: جودو در سال های گذشته در بحث آموزش پیشرفت نداشت و خوشبختانه امروز شاهد تحولی جدی در آموزش، ایجاد ساختار و حمایت از نخبگان نسل آینده هستیم.

تعلیق جودو توسط فدراسیون جهانی ظالمانه است و اشتباه و ادعای کذب یک ورزشکار نباید سبب عدم اعزام رده های سنی مختلف به رقابت های جهانی شود و این یک خیانت به جودو است.

همچنین صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه افزود: حضور ایوب رستمی به عنوان سرمربی تیم ملی نوجوانان نشان از توانمندی مربیان کرمانشاهی است.

در حوزه افزایش تعداد ورزشکاران سازمان یافته حتما زمینه رشد و گسترش ورزش در تمامی شهرستان ها فراهم شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه