رفتن به بالا
  • یکشنبه - 14 شهریور 1400 - 10:00
  • کد خبر : ۱۱۶۳۴
  • چاپ خبر : حذف خاتم اردکان و شهرداری قزوین از لیگ برتر والیبال/ شرایط حضور دو نماینده مریوان و ارومیه
کمیته برگزاری رویداد‌ها و مسابقات اعلام کرد:

حذف خاتم اردکان و شهرداری قزوین از لیگ برتر والیبال/ شرایط حضور دو نماینده مریوان و ارومیه

هیوا پایدار دریافت کننده قدرتی تیم راهیاب ملل کردستان بعنوان پدیده هفته بیست و چهارم مسابقات لیگ برتر والیبال ایران انتخاب شد. به گزارش یاریزان؛ هیوا پایدار بازیکن مریوانی تیم راهیاب ملل در دیدار مقابل تیم فولاد سیرجان که پیشتر عنوان قهرمان نیم فصل این دوره از مسابقات را کسب کرده بود، در جریان غیبت بازیکنان مصدوم راهیابی ها با ارائه یک بازی قابل قبول به عنوان پدیده هفته بیست و چهارم لیگ برتر والیبال ایرا مطرح و معرفی گردد.

کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات دو تیم خاتم اردکان و شهرداری قزوین را از لیگ برتر والیبال مردان حذف کرد. همچنین شرایط حضور دو نماینده از ارومیه و مریوان نیز اعلام شد.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات دو تیم خاتم اردکان و شهرداری قزوین را از لیگ برتر والیبال مردان حذف کرد. همچنین شرایط حضور دو نماینده از ارومیه و مریوان نیز اعلام شد.

به گزارش یاریزان؛ کمیته برگزاری رویداد‌ها و مسابقات اعلام کرد که بر اساس مباحث مطرح شده در دومین جلسه کمیته تعیین وضعیت تیم‌ها، حضور تیم‌های خاتم اردکان و شهرداری قزوین در لیگ برتر مردان سال ۱۴۰۰ امکان‌پذیر نیست. بدین ترتیب بازیکنان این دو تیم، بازیکن آزاد محسوب می‌شوند.

 

------------------------------------

لازم به ذکر است که تیم شهرداری قزوین آمادگی خود را برای حضور در لیگ برتر امسال اعلام نکرده و تیم خاتم اردکان با توجه به مشکلات متعدد و عدم انجام تعهدات مالی خود به ویژه در بحث انتقال بازیکنان خارجی، مجوز حضور در لیگ امسال را دریافت نکرده است.

همچنین براساس آیین‌نامه کمیته برگزاری رویدادها و انضباطی، دو تیم آذرباتری ارومیه و راه‌یاب ملل مریوان نیز پس از قبول شرایط اعلام شده ازسوی فدراسیون می‌توانند در لیگ‌ برتر مردان سا‌ل‌جاری شرکت کنند.


https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی