رفتن به بالا
  • سه شنبه - 12 اسفند 1399 - 11:34
  • کد خبر : ۹۷۱۴
  • چاپ خبر : جودوکاران کردستانی بر سکوی نخست رقابت های قهرمانی غرب کشور ایستادند
با کسب عناوین مختلف؛

جودوکاران کردستانی بر سکوی نخست رقابت های قهرمانی غرب کشور ایستادند

اردوی انتخابی تیم ملی بزرگسالان جودو ایران، با حضور جودوکار کرمانشاهی برای رسیدن به پیراهن تیم ملی برگزار خواهد شد.

در پایان مسابقات جودو قهرمانی نوجوانان و جوانان غرب کشور، جودوکاران کردستانی با کسب عناوین مختلف موفق شدند عنوان قهرمانی رده سنی نوجوانان را به خود اختصاص دهند.

در پایان مسابقات جودو قهرمانی نوجوانان و جوانان غرب کشور، جودوکاران کردستانی با کسب عناوین مختلف موفق شدند مقام قهرمانی رده سنی نوجوانان را به خود اختصاص دهند.

به گزارش یاریزان؛ رقابت های جودو قهرمانی رده های نوجوانان و جوانان غرب کشور روز ۱۱ اسفندماه به میزبانی استان همدان برگزار شد.

در این دوره از رقابت ها ۱۰۰ جودوکار از پنج استان کشور حضور داشتند و در اوزان مختلف به مدت یک روز با یکدیگر به رقابت پرداختند.

تیم جودو استان کردستان با مربیگری بختیار کرداری و سرپرستی سیدمهدی ابراهیمی در این مسابقات حضور پیدا کرد و موفق شد با کسب ۱۲ مدال رنگارنگ عنوان نخست رده نی نوجوانان را نیز به خود اختصاص دهد.

در پایان نتایج رده سنی نوجوانان زنکو شریفی در وزن ۵۰- کیلوگرم، سینا حدادی وزن ۶۰- کیلوگرم و محمد اله ویسی در وزن ۶۶- کیلوگرم عنوان دوم و نشان نقره را به گردن انداختند.

محمد بادره و سارو جیرانی نیز در همین رده سنی دو نشان نقره را به ترتیب در اوزان ۵۵- و ۹۰+ کیلوگرم بدست آوردند.

جودوکاران کردستانی در رده سنی نوجوانان با کسب پنج نشان نقره و برنز بر سکوی قهرمانی این زده تکیه زدند.

در پایان نتایج رده سنی جوانان سینا منوچهری، محمدحسین سرافرازی، مهران نوری و صهیب منوچهری چهار نشان زرین طلا را در اوزان ۹۰- ، ۸۱- ، ۶۶- و ۶۰- کیلوگرم برای کردستان به ارمغان آوردند و کردوان ظاهر نیز در وزن ۵۵- کیلوگرم یک مدال نقره را از آن خود کرد.

همچنین در اوزان ۷۳- و ۱۰۰+ کیلوگرم به ترتیب سینا شیخ رشی و دانیال رسولی دو مدال برنز را کسب کردند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه